Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

14 mar 2009, 21:33

no :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla jaspiego za pierwszego ząbka :DD
nie, nie ten brat od psychopatki był u mnie wczoraj (na szczęście), ten średni - najlepszy ;-)
Ten od psychopatki jest w Niemczech, w Hanoverze ;-)

Gie,
udanego wieczorku życzę :-)

shoo imprezujcie imprezujcie, P. powiedział że jak Majce wyjdzie pierwszy ząbek to się opije ;-)
Ale jestem zjechana dzisiaj, porażka na maksa

Właśnie Jagna powinna już coś napisać i to wczoraj. Myślałam o niej dzisiaj, ale nie mialam czasu zaglądnąć do kompa, byłam pewna że jest już jakiś jej post :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Zmykam pod prysznic i lulki, P. nadal coś kombinuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 mar 2009, 23:12

Witam........ :ico_buziaczki_big:


Doczytane.... :ico_oczko:
Jutro coś skrobne.... :ico_oczko:
Dobranoccccccc...................!

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 mar 2009, 23:39

SHOO - przeoczylam ten dopisek o zabku Jaspiego, wybacz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: No to ogromne gratki, bravo!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oby ze wszystkimi zabkami tak gladko i bezbolesnie poszlo... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Znajomi wlasnie poszli, mala juz spi (chyba od 21:00), dostalam jedzonko na spiocha i lezy w moim lozeczku - dzisiaj spimy razem...


dobranoc :)

[ Dodano: 2009-03-15, 07:26 ]
Dzisiaj ja pierwsza :-D

u nas nocka jak zwykle - przed 3:00 pobudka na jedzonko, a potem przed 6:00, no i juz jestesmy na nogach... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-15, 08:12 ]
hhhmmmm... mialam wczoraj dostac @, a tu cisza... Shoo, chyba Ci się pochwaliłam, że dzieki tabsom wszystko mi sie uregulowalo co do dnia... w srode ostatnia tabletka, a w sobote @... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 mar 2009, 09:15

czesc wszystkim :-)

Gie :ico_sorki: :ico_sorki:

margarita83, :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas nocka bez jakichs rewelacji, maly od 5 budzil sie co chwile, bo mu smok wypadal... A. spal w drugiej sypialni, takze na mnie spadl obowiazek podawania mu go, zreszta i tak prawie zawsze tak jest (o ile ja sie nie przeniose do tej sypialni obok... chociaz i wtedy zdarza sie, ze wstaje i ide podac smoka malemu, bo A. nie slyszy z odleglosci 50 cm!! a ja z odleglosci 4 metrow jakos tak.. :ico_noniewiem: )

aha, udalo nam sie zarezerwowac termin chrztu... to juz tak prawie na 100%, data to 5 maja, godzina 10:30, miejsce - Leicester w UK (bedzie chrzczony w glownej katedrze w miescie... tylko ten jeden termin byl wolny :ico_olaboga: )
jeszcze tylko potrzebujemy zgode ksiedza z Gibraltaru (on musi sie skontaktowac z proboszczem z UK i powiedziec, ze maly bedzie uczeszczal do kosciola w jego parafii.. :ico_puknij: )
z mojej rodzinki, przyleci mama, tata, brat (bedzie chrzestnym) i jego dziewczyna.... no i siostra A. tez bedzie chrzestna, takze ten "problem" mamy z glowy :ico_brawa_01:

aa.. i przeszlismy juz na mleko nastepne ;-)

lece karmic malego, zajrze za chwile

[ Dodano: 2009-03-15, 08:15 ]
Jagna30, fajnie, ze wrocilas :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 mar 2009, 09:20

SHOO - no to super, ze macie juz date chrztu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wybranych chrzestnych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
masz juz pomysl w co ubierzesz Jasperka??

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 mar 2009, 09:30

SHOO - no to super, ze macie juz date chrztu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wybranych chrzestnych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
masz juz pomysl w co ubierzesz Jasperka??
no no, super :-D przynajmniej bedzie to ktos zaufany, z rodziny, a nie jakas przypadkowa przyszywana ciocia, albo wujek...

a co do ubrania Jasperka - nie mam pomyslu... podejrzewam, ze bedziemy czegos szukac tu na miejscu, albo w Anglii pojdziemy do sklepu (nie wiem jeszcze, kiedy lecimy, czy na dluzej, czy tylko na np. 2-3 dni)

zaraz spojrze na allegro... popatrze, co jest "trendy" :-D

aaa i w ogole, jaki rozmiar on bedzie nosil w maju?? ... skoro teraz nosi 74 :/

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 mar 2009, 09:36

aaa i w ogole, jaki rozmiar on bedzie nosil w maju?? ... skoro teraz nosi 74
mysle, ze 80-86... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 mar 2009, 09:53

Gie, no chyba tak... ale my raczej bedziemy szukac czegos prostego i niezbyt "fancy"... bo to w sumie tylko ubranko na 1 dzien, nie chcemy wydawac na to kupe kasy... zobaczymy :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 mar 2009, 10:02

Shoo, no rozumiem, my też kupilismy przeciez skromne ubranko...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 mar 2009, 10:34

;););).....



Dziewczyny dziekuję za pamięc i zyczonka dla mojej Emi.... :ico_sorki:
Ja również stawiam :ico_tort: wszystkim dzieciaczkom z okazji ukończenia 7 miesiąca... :ico_brawa_01: No tak czas leci...za chwile będziemy świętować 1 urodzinki... :ico_oczko:

Doczytałam Was ....widzę że cały tydzień rozprawiałyście o swoich mężczyznach...

Cóż mogę dodać...u nas też są wzloty i upadki...najważniejsze ,że potrafimy potem podnieść się z kolan... :ico_sorki:

MARGARITA-widzę,że bardzo żywiołowo reagujesz...widzisz ja żyje tak już ponad 10 lat...mówię o delegacjach mojego K.
Nieraz byłam w takiej sytuacji jak Ty kilka dni temu...nieraz myślę o najgorszym :ico_placzek: A ten się nie odzywa...Ehhhh,ile razy juz to przerabialiśmy :ico_noniewiem: W kazdym bądz razie najważniejsze jest zaufanie...i rozmowa...Rozmowa nie krzyki i posądzanie o Bóg wie co....
Ja się pogodziłam z losem i dla mnie to normalne że mąz pracuje tak a nie inaczej...
Ale pogodziliście się i jest OK.... :-D :ico_brawa_01:

Majka....hehheheh......oczywiście filmik oglądałam razem z mężem...wygladał mniej więcej tak :ico_szoking: Za chwilkę będzie biegać zobaczysz.....śmignie pierwsza...a reszta naszych pociech będzie na etapie stawania w łózeczku(przy szczebelkach)... :ico_oczko:

SHOO-na wstępie....zapytam:Doszła juz kartka...?

Brawo dla kolejnego zębolka.... :ico_brawa_01: Jaspiego... :ico_oczko:

Powiem Ci,że jak czytałam posty o Twoim A. normalnie krew mnie zalewała...i byłam na niego zła...Super ,że wszystko sobie wyjaśniliście,ale.....no ok....zobaczymy co czas przyniesie...w każdym badz razie życze Wam wszystkiego najlepszego :ico_oczko:

IWONKA-brawa dla Paulinki.... :-D


Już zapomniałam co chciałam napisać.... :ico_noniewiem: Ehhh ten mój ALzhaimer :ico_puknij:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość