Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 mar 2009, 12:04

oo to nie wiedzialam, ze tak to wyglada... rzeczywiscie moze lepiej by bylo, gdyby mial je krotsze... nie myslalas, zeby isc gdzies i mu je obciac? :ico_noniewiem:
bardzo bym chciala, ale mowia, ze do roczku sie nie scina wloskow wiec ja sobie nei wyobrazam jakie on bedzie mial do roczku :ico_szoking:
jak bedziemy kiedys miec dziewczynke, to chcialabym ja nazwac Amber ("bursztyn" po angielsku).. moze do tego czasu przestanie mi sie to imie kojarzyc z Moda Na Sukces :/
hehe zanim doczytalm co jest pod spodem to od raz mialam skojarzenie, Amber z Mody na Sukces :ico_oczko:
hehe, nawet nie wiesz, jaka teraz jestem dumna z synka, jak tak kazda z Was mu slodzi :-)
i pewnie, bo masz z czego byc dumna, synka masz pieknego :ico_brawa_01:
a co do imienia, to nie jest hiszpanskie (po hiszp. by bylo Gaspar - tak mi na niego tu wolaja panie w sklepie :/ ), Jasper po angielsku znaczy "jaspis" (taki kamien naturalny) -
acha dziekuje za wyjasnienie :ico_sorki: :ico_sorki:
SHOO - to znicze, znicze... oplakujemy naszego "firmowego" pieska, ktorego ktos potracil samochodem i biedaczek zdechl :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Byl mlodziutki, bardzo madry i wszyscy go w firmie dokarmiali... szkoda go... tak wiec, to zaloba po piesku... :ico_placzek:
oj biedna psinka :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 mar 2009, 12:06

SHOO - to znicze, znicze... oplakujemy naszego "firmowego" pieska, ktorego ktos potracil samochodem i biedaczek zdechl :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Byl mlodziutki, bardzo madry i wszyscy go w firmie dokarmiali... szkoda go... tak wiec, to zaloba po piesku... :ico_placzek:
:ico_placzek: biedny piesek

przypomina mi sie fajna (ale smutna) bajka: Wszystkie psy ida do nieba :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 mar 2009, 12:11

albo ksiazka "O psie, ktory jezdzil koleja" :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 mar 2009, 12:17

Cześć dziewczyny :-)

Bardzo dziękuję za życzenia dla mojego synka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 mar 2009, 12:20

aaaaaaaaa, tak... dla Patrykow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 mar 2009, 12:29

Zapomnialam cos napisac margaricie

Kochana pisalas, ze Maja ma odparzona pupcie- moj Eryk tez ma czesto odparzenia, raz mial tak mocno, ze az sie wystraszylam, dostal babelkow, ktore peklay i leciala mu krewka, wietrzylam mu cesto pupcie, zrezygnowalam z husteczek na ten czas i mylam tylkow cieplej wodzie i uzywalam i uzywam za kazdym razem masci LINOMAG, jest bardzo dobra, ja takw ygoilam pupcie Erykowi, mozesz sprobowac tej masci, mozesz ja kupic tylko w aptece kosztuje niecale 9 zl a jest naprawde swietna

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 mar 2009, 12:31

moja Su nigdy nie miala odparzonej pupy, moze dzieki temu, ze ja nie uzwyam chusteczek (noo, chyba, ze sytuacja zmusza, jak np. jestesmy w gosciach), tylko platkow higniecznych Dzidzius i przegotowanej cieplej wody do przemywania pupki... nieraz zapobiegawczo stosuje Sudokrem, ktory jest cudowny :)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 mar 2009, 12:36

nieraz zapobiegawczo stosuje Sudokrem, ktory jest cudowny :)
Erykowi od sudocremu odparzyla sie pupka, ma na niego chyba uczulenie, bo ostatnio nim smariwalam i po kilku dniach zrobily mu sie czerwone krotski, teraz juz jest lepiej , bo smaruje linomagiem.

Co do husteczek, ja na poczatku uzywalam pampersa, ale to wlasnie od nich Eryk dostal odparzenie, bo sa jak dla mnie za mokre, w faldkach zawsze mial mokro, normalnie jakby woda stala tam, przeszlam na husteczki z Hippa i jest wszystko ok, nie ma odparzen,tez uzywam husteczek Bambino z Polski je przywoze i tez bardzo sobie je chwale. Z kazdym razem wycieram Erykowi do sucha husteczkami higienicznymi dla niemowlakow

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 mar 2009, 13:14

ok dziewczeta, my idziemy szamac drugie sniadanie... starlam troche tej mega-slodkiej gruszki, o ktorej tu kiedys pisalam.. i po raz pierwszy podam malemu (tzn. swieza gruche, nie ze sloiczka), pewnie mu bedzie smakowac (o ile w ogole zauwazy, bo zmieszam mu ja z kaszka) :ico_noniewiem:

a propos gruchy, to przypomnial mi sie kawal (taki z serii "kawaly bez sensu") :-D

oto on:

siedza dwa golebie na galezi.... jeden grucha....
a drugi jablko

:ico_smiechbig:

nie ma to, jak smiac sie z wlasnych dowcipow :-D

zajrze pozniej, bo skoczymy chyba na krotki spacerek po karmieniu..

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 mar 2009, 13:27

ja tez mam kilka:

"ida dwa koty przez pustynie i jeden mowi: siku mi sie chce, drugi odpowiada: no to sikaj..., a ten pierwszy: wiesz, jakos nie ogarniam tej kuwety..."

"chodzi mama z corka po sklepach i pyta: dzien dobry, czy sa majtki na wacie? Sprzedawca odpowiada: nie ma. Ida do kolejnego sklepu, sytuacja analogicza: dzien dobry, czy sa majtki na wacie? NIE MA... po kojenym razie mama odwraca sie do corki i mowi: No widzisz, Wacia, nie ma na Ciebie majtek" :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-17, 12:42 ]
albo:

malzenstwo ze wsi pojechalo pierwszy raz do hipermarketu w miescie... chodza, zwiedzaja, zobaczyli kiwi i baba krzyczy do meza: Tyyy, zobacz! Zamszowe ziemniaki!!! Chlop na nia patrzy i mowi z dezaprobata: ale ty jestes glupia, to nie ziemniaki, to KIWI - z tego sie robi paste do butow!!!! :-D :-D :-D

i o blondynce:

jak blondynka robi dżem?

OBIERA PĄCZKA!!! :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-17, 12:44 ]
mam nadzieje, ze nie obrazilam zadnej blondynki ;)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości