Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 mar 2008, 11:36

asiula26 pisze:Wiecie co Ja to bym już chciała mieć drugie dziecko
ja tez,ale mezulek jeszcze nie chce no i kaski brak na 2 potomka :ico_noniewiem: ,ech ale czas pokaze moze sie przydazy :-D

[ Dodano: 2008-03-30, 11:37 ]
ASIULKA to bedziesz ty rodzinke utrzymywac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

30 mar 2008, 11:41

Frydza mam nadzieje że przez te 3 miesiące jak mąż bedzie na wypowiedzeniu to jego firma która założył ze szwagrem na tyle sie rozwinie ze tylko męż będzie utrzymywać rodzinke :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
a jak nie to jakos sobie damy rade z moją wypłata

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

30 mar 2008, 14:05

Asiulka a może spotkamy sie we trzy ty, Ja i Frydza co?? Skoro już będę na Śląsku...szkoda taką szansę odpuścić. Będzie nam jeszcze weselej. Ja będę tam 1-4 kwietnia. Ustalmy jakiś dzień i heja.

Wpadłam tylko poczytac, ale musiałam skrobnąć te dwa zdania. Wieczorkiem nadrobię. Teraz mam rodzinkę i zaraz reszta dołączy także spadam.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 mar 2008, 16:35

Witam u nas sloneczko swieci :):

Dzisiaj urzadzilismy sobie 4 h zakupy z maluszkiem hehe (nawet mu sie podobalo) zakupy udane zakupilam 2 pary spodni 2 bluzki kapciuszki a teraz chlopaki drzemia :):

Pozdrawiam odezwe sie wieczorkiem :):

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 mar 2008, 17:20

Magda, gratuluję udanych zakupków!
Co do spotkania, to ja też jestem za. Zależy jednak kiedy będzie, bo ja od wtorku wracam do pracy. Urlopy mamy zaplanowane na drugą ołowę sierpnia.
U nas duuuże zmiany, ale na razie nie mam czasu pisać :ico_oczko: Przyznaję, że nie przeczytałam wszystkiego, ale w wolnej chwili nadrobię. Trudno mi teraz będzie znaleźć czas na forum, bo jak napisałam wracam do pracy, a do tego znów zostaję z Helenką sama, bo Krzyś zaczyna 7-tygodniowe szkolenia...

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

30 mar 2008, 19:55

Witam was kurka fajne takie spotkanko super Ja to też bym się spotkała ale nie stety niestać mnie na taki wypad, w tym roku chcemy remącik zrobić i garaż wybudować a to kosztuje więc wczasy sobie darujemy no chyba że gdzieś w góry sobie wypad zrobimy .No z Frydzią to mam chyba realne szanse się spotkać bo faktycznie nie daleko hi hi oj fajnie by było.Moja Wiki marudna że ho ho :ico_olaboga: cały czas nosić się chce a nocki to szkoda gadać :ico_placzek: :ico_placzek: Indygo a ty ten gorset to długo bidulko musisz nosić ?Aleksandrowicz mi już nawet kremy nie pomogą hi hi hi więc nie wiem ale słyszałam że ponoć jakiś z Alg morskich dobry jest. No Asiulka i Madziorka to fajnie ja też chciałam taką 3v letnią różnicę no ale mój mąż nie chciał no i z kasą było ciężko 6lat to sporo ale wszystko ma swoje plusy i minusy bo taka Klaudia już wszystko sama sobie zrobi i Wiki przypilnuje jak trzeba ale zabawić to nie zabardzo i to minus dużyJa na dwujce kończe hi hi
Musze iść Wiki się dże jak by ją ktoś ze skury obierał może uda wpaść mi się póxniej :ico_noniewiem: to zależy od miałczka czyli Wiki

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

30 mar 2008, 20:56

Kurcze Kamilko między 1 a 4 kwietnia nie mam szans na urlop bo szefa nie ma wiec musze być w pracy, cholerka jedna. Bede jeszcze coś kombinować

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

30 mar 2008, 21:38

Heeeeeej!!!

Moje Kochane! Przepraszam za takdluga nieobecnosc.. .
Ale.. Ale jak wrocil Duzy, to cieszylismy sie soba i zalatwialismy milion spraw.
No i jak najwiecej pracowalam - zeby korzystac z dziennych zmian..

Wczoraj Duzy wyjechal na kontrakt. Nie bylo juz zadnych biletow na prom, ani z Gdanska,ani z Gdyni, ani ze Swinoujscia-i pojechal - MOTOREM - do Niemiec.. A z Niemiec do Szwecji promem.. Wyjechal wczoraj o 19:30 - jechal caaala noc.. Noi dzis dotarl do bazyok 15. Zmeczony, ale caly, zdrowy i szczesliwy - a jakipodniecony! Przygoda zycia :-D

Noa my z Misiem sami. W dodatku rodzice wyjezdzaja na caly tydzien i bede z Malym uziemiona. Ani do pracy nie pojde.. ani nic. No ale damy rade.
Kupilam dzis specjalnie spacerowke, zeby juz przesiasc sie na cos lekkiego - dobrego na calodzienne wypady do cywilizacji :-D

Wrzucilabym nowe fotki Misia,ale niestety aparat sie popsul :/
Mlody wspina sie na wszystko.. i z 3 razy dziennie, niestety traci rownowage i jeb.. na podloge. No ale zyje- twardy - wspina sie daleji doskonali swoja zwinnosc. Raczkowac toon nie bedzie- raczej zacznie czlapac niedlugo. Bo pelza, a jak cos - to sobie zwinnie sprawnie siada, alboprzycupnie sobie na bioderku :-D

Rozpracowal juz pralke, wieze, stolik, komputer..regal w lazience, sedes..No wszystko po prostu. A jak chce go czyms zajac, to najlepsza zabawka jest najnizzsza szuflada w kuchni - kisielki, szeleszczace worki,kaszki.. To jest bomba! :-D

Ja sie podziebilam i popijam wlasnie fervex. No ale musze zebrac sily i jakos sobie organizowac czas..

W sobote mam na uczelni pierwsze egzaminy. Jutro ide jeszcze do pracy na 13 godzin. A potem - caly tydzien z Misiem.. Wieczoraminauka i czerwone wino :-D

W pracy dostalam awans i zostalam wyrozniona jako najlepszy pracownik. Szykuja sie zmiany na lepsze :): Takze wszystko jakos gra..

Bede teraz czestm gosciem. W koncu troszke odpoczne i zwolnie tempo.

Misiol zabkuje - wychodza gorne jedynki - jedna juz wyszla, druga na skraju dziaselka. Wiec w nocy kilka razy wstaje..

Spacerowka miala byc spider- titanium. Alebalam sie z netu zamawiac.. No i kupilam taka:
http://www.allegro.pl/item330801494_viv ... ocja_.html

Miala byc "chocolate"- piekna. Ale nie bylo - no i wyszlo znow na zielono - widocznie- przeznaczenie :-D

Nie wiem co u was, czemu Kamila nosi gorset i co z antybiotykami.. Ale teraz bede czytac regularnie :-* Szoruje spac - bo Krzys wstaje razem z kurami- niestety :/

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 mar 2008, 21:43

Witam :-D bylismy u Dominisia jest przekochany,przeuroczy i malusi strasznie :ico_oczko: ale ma wloski :ico_szoking: jest przepiekny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !!Zrzu8ce fociaki to wkleje :ico_oczko:
-indigo- pisze:Asiulka a może spotkamy sie we trzy ty, Ja i Frydza co?? Skoro już będę na Śląsku...szkoda taką szansę odpuścić. Będzie nam jeszcze weselej. Ja będę tam 1-4 kwietnia. Ustalmy jakiś dzień i heja.
ja jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D ,ino oby Asiulka jakos wolne wykombinowala trzymam kciuki,ja to od meza jestem uzalezniona no bo jakos musimy sie dokulac do Tych,czy gdzie to spotaknie co i jak????

[ Dodano: 2008-03-30, 21:51 ]
ANIU I JULI witajcie :ico_oczko: ,oj musicie jakos znosic rozlaki z mezulkami,oby czas szybko mina i abyscie znowu byli razem szczesliwa rodzinka :-D

[ Dodano: 2008-03-30, 22:01 ]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

30 mar 2008, 22:18

Juli ty to masz szalone życie, ja cie podziwiam na tyle rzeczy znajdujesz czas. Gratki dla ząbków i nowych postępów Krzysia. No i w sumie dobrze że bedziesz miała tydzień wolnego, odpoczniesz, naładujesz akumulatory i poklikasz z nami. Ja też miałam dłuższą przerwe na Tt bo komp mi padł, ale też już jestem

Frydza dominiś jest sliczniutki, a jego włoski mnie rozbraraja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i bede robic wszystko żeby jakoś wolny dzien wykombinować, ale tak jak pisałam bedzie bardzo ciężko bo szefa nie ma i nie wiem czy mi sie to uda. Fam wam znac

Emi już spi a ja klikam i buszuje po necie :-D A M. leży i oglada TV, wcześniej przeglądałąm dla niego oferty pracy i CV pisałam no bo przecież z jedną wypłatą łatwo nie będzie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość