Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

17 mar 2009, 22:56

ja też zmykam dobranoc

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

18 mar 2009, 11:11

Witam mamusie

Właśnie powiesiłam pranie na balkon :ico_brawa_01: . Od samego rana świeci u nas słoneczko :-) , ale jest zimno, trochę zmarzłam. Wczoraj sprzątnęłam całe mieszkanie i dziś nie mam co robić, tylko obiad mi został do zrobienia. Będę się nudzić, popołudniu chcę jechać do mamy bo mąż dziś wychodzi z kolegami.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

18 mar 2009, 12:37

taa to u ciebie jak u mnie :) słoneczko świeci, ja wczoraj domek posprzątałam pranko zrobiłam jeszcze tylko 2 kocyki małego mi zostały :)

stawiam :ico_tort: za pierwszą czkawkę mojego synka - przestraszyłam sie bo mnie coś pukało regularnie przez ok 8 minut i nie wiedziałam co sie stało, że tak rytmicznie i wogóle :) , ale po 5 minutach wpadłam na to, że to czkawusia :)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

18 mar 2009, 14:57

Wklejam Zosieńke,

Jestem najszczęsliwszą kobieta na świecie, zapomniałam o porodzie jak patrze na nia pekam ze szczęscia, karmie piersia , pogryzła mnie ale to nic:)

Spimy w trójke oni trzymają sie za ręce :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

18 mar 2009, 18:02

hej Mamusie :-D
Dora, cudna ta twoja malutka ksiezniczka tylko ja calowac :ico_buziaczki_big:
nie boisz sie z nia spac? :ico_szoking:
i jak wogole samopoczucie? i fizyczne i psychiczne?

ejustysia, :ico_zdrowko: za pierszwa czkawke Wiktorka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja dzisiaj byla u gina moje dziecko to olbrzym wazy 3.5 kg :ico_szoking: :ico_szoking: przypuszczalnie nie dotrwam do terminu :-D :-D
no i mam paskudny stan zapalny :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dostalam antybiotyk masc i globulki :ico_zly: :ico_zly:
mam te swoje dlugi i gorace kompiele :ico_nienie: :ico_nienie:
dowiedzialam sie ze kobiety nie powinny wogole sie kapac tylko brac prysznic :ico_olaboga: :ico_olaboga: a ja od jakis 2 tyg dzien w dzien goraca kapiel na te moje skurcze bralam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-03-18, 17:21 ]
nie widze swojego suwaczka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: tylko jakis krzyzyk czerwony :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-18, 18:51 ]
oj ale u nas pustki :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

18 mar 2009, 19:59

Dora cudo dziewczyna. Piękna. Życzę wszystkiego dobrego aby się dobrze chowała, zawsze była zdrowa i uśmiechnięta.

Właśnie wróciłam od mamy nie chciało mi się dłużej u niej siedzieć nie ma to jak w swoim domu.

Adka ja widzę twój suwaczek. A co do wielkości twojej dzidzi to :ico_szoking: . Adka szkoda że wcześniej nie pisałaś o tych kąpielach bo ja od początku ciąży to wiem, mama mnie przestrzegała żebym nie robiła sobie często gorących kąpieli a najlepiej jak będę brała tylko prysznic bo pod wpływem ciepłej wody wszystko się rozluźnia i może dojść do wcześniejszego rozwiązania.

Ejustysia dopiero jak napisałaś o tej czkawce to sobie przypominam że czasami miewam coś takiego, ale nie wiedziałam że to czkawka. Jak znajome się pytały czy moja dzidzia ma czkawkę to odpowiadałam że nie ale teraz tak sobie myślę że jednak miewa. Nawet jak byłam dziś u mamy to czułam nie takie jak zwykle ruchy tylko bicia regularne to pewnie była czkawka i mi się bardzo pić zachciało, wypiłam u mamy sporo wody mineralnej hihihihihihihihi ale ze mnie głuptas że wcześniej na to nie wpadłam.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

18 mar 2009, 20:36

Adka spora Lenka jest :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-03-18, 19:38 ]
A mi dzidzia właśnie na suwaczku przeskoczyła :-)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

18 mar 2009, 21:10

Adka - nie chce straszyc ale mnie jak chcieli przyspieszyc w szpitalu poród kazali wejsc pod gorący prysznic i polewac brzuch - to łagodzi ból i przyspiesza rozwarcie.

Kąpiel i goracy prysznic ( ale dłuuugi) przyspiesza poród:) :ico_ciezarowka:

Mój Tomek oszalał na punkcie Zosi - dumny taki :-D

[ Dodano: 2009-03-18, 20:18 ]
Mamusie, to jest cudowne jak ta istotka szuka ciebie wzrokiem kwili ze szczescia jak całujesz i karmisz cudowneeeee :-D :-D :-D :-D

Trzymajcie sie cieplutko , poród jest do zniesienia bo jak zobaczysz to cudo wszystko zapominasz i pozostaja tylko łzy szczęscia.

Do jutra całusy dla wszystkich!

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

18 mar 2009, 21:24

Dorotko urocza i śliczna jest Zosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Ty widzę że tryskasz pozytywną energią, to super :-D a tatuś wiadomo, że dumny skoro ma tak cudna córeńkę ;)

Ja dziś od rana byłam w mieście. pojechała rano z mężem on do pracy a ja poszłam do siostry do pracy. Potem zarejestrowałam się do gina i czekałam 3 h. Nie chciało mi sie nigdzie chodzi bo wiatr był dzis tak mocny, że dobrze że mam obciążenie to mnie nie porwało :-D Lekarka powiedziała mi, że nie mam jeszcze rozwarcia, ale że brzuch już mi opadł. Poza tym dała mi skierowanie na krew i mocz bo powiedziałam jej o tym, że skóra mnie swędzi i woli sie upewnić że wszystko ok. No i jeszcze globulki mi przepisała bo mam jakieś bakterie ale mówiła, że to całkiem normalne w ciąży i żeby sie nie martwić, ale lepiej przed porodem podleczyć.

Potem pojechalismy jeszcze do moich rodziców i jak wracaliśmy o 18:15 to już ledwo w aucie mogłam wysiedzieć taki miałam twardy brzuch :ico_sorki:

adka jak na dziewczynkę to Lenka juz spora ale ważne że zdrowa :ico_oczko:

ejustysia, taa
ja też czasem czuje jak moje dziecko ma czkawkę bo to rzeczywiście dośc charakterystyczne regularne bicie ;)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

18 mar 2009, 22:13

asika82, gratulacje to juz 3 miesiac :ico_szoking: ale ten czs leci :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Fioletowa Ania pisze:taki miałam twardy brzuch
no wlasnie mi tez tak twardnial i kladlam sie do wanny :ico_puknij: i terz mam :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Dora, cudnre zdjecie z tatusiem jak sobie twarzyczke schowala :ico_brawa_01: dolaczylas sie na jakis watek o maluchach? chyba marcowych maluchow 2009 jeszcze nie ma?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość