Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

18 mar 2009, 22:30

#ania# pisze:Już je widać, wiec mam nadzieje, że to kwestia dni..
nadzieja matką głupich hehehehhe.....
blumek pisze:My mamy pierwsze zatwardzenie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: dałam syropek ale mała już przysnęła i nie wiem co z tego będzie.
wsadź jej termometr w pupkę z oliwka

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

18 mar 2009, 22:30

JA nie szczepie na rotawirusy, ale na pneumokoki i meningo..chcę zaszczepić, tym bardziej ze pracuje w szkle i moge tego paskudztwa naprzynosic...Chciałabym tez na to co chroni przed kleszczami, bo my uwialbimy chodzic na grzybki i w ogole do lasu i w Jasieńku tez chcemy to zaszczepić, więc chyba sie pokuszę i o ta szczepionkę..blumek, co do tego lezaczka to ja nie jestem taka przekonana. To jest jednak cos sztucznego i moze byc Małej na tym zimno i twardo, a przeciez juz niedługo będą siadac nasze dzieciaczki, wiec warto Ci teraz cos takiego kupowac?

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

19 mar 2009, 08:23

Blumek, szczerze to ja też jakoś nie jestem przekonana do leżaczków kąpielowych.. czekam z utęsknieniem, aż Jaś będzie siedział, to przenosimy się do dużej wanny. My mamy szczepienie za tydzień.. nawet już nie bo do wtorku kilka dni zostało.

asiula_o, z tego co mówiła mi koleżanka pielęgniarka, to jest szczepionka przeciw kleszczom, bo ona swoje dziewczyny szczepiła.. My też zaczepimy Jasia na pewno przeciw kleszczom, a na pneumokoki to jak skończy roczek, bo wtedy szczepionka jest połowe tańsza, bo jakiejś innej firmy, nie tak bardzo znanej, a równie skuteczna, na rotawirusy nie szczepiłam, bo przeraził mnie koszt szczepionki.. więc sobie darowałam..

JustynaiGabi, dzięki, to czuje się pocieszona -:) :-)

Na zatwardzenia dobre są też czopki glicerynowe, albo tak jak Justyna pisze termometr z oliwką, kupka po tym murowana:-) tylko z termometrem nie ma co przesadzać, bo się dziecko przyzwyczai, że nie musi się męczyć przy kupaniu.. Po za tym jeszcze plantex całkiem dobrze działa..

U nas dzisiaj noc rewelacja, wstawałam tylko raz i to dlatego, że musiałam do WC, Jasiek sobie spał smacznie, aż sie wystrachałam, że go nie słychać, obudził się i 6.30 zjadł i teraz śpi dalej.. A ja się zabieram za porządki, bo przez wczorajsze ploty troche chałupke zapuściłam..wiłaściwie to kuchnie, ale sprzątnąć trzeba..

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

19 mar 2009, 08:58

#ania# -nam sie pierwszy raz od baaardzo dawna zdażyła taka akcja z paliwkiem. Myślę że to dlatego, ze coś mamy z kontrolką i jak się zaświeci rezerwa to mamy ok. 30 sekund jazdy jeszcze :-D :-D :-D Więc może sie zmobilizujemy żeby to naprawić.....

A ja dziś byłam samotna w nocy i musiałam sama obskoczyć towarzystwo nocą. Jakoś mam wrażenie, że i dzieci wyczuwają kiedy taty nie ma, bo się budzili jedno przez drugie. Masakra!!

Teraz zwisam nad kompem, z poranną kawką i próbuję się dobudzić :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-03-19, 08:00 ]
Właśnie zaczął padać śnieg z deszczem, obrzydlistwo...Więc na pogodę też się obrażam hihihihihihi

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

19 mar 2009, 10:12

A u nas piekna pogoda :) Zaraz zrobie ciacho, juz mam wszystko przygotowane. Qupala nadal nie ma, plantex nie pomogl :( Chyba chwycę za ten termometr grrrr.
Co do lezaczka to planuje go uzywac wlasnie w duzej wannie. Mam taki hamaczek teraz na wanienke z takiej tkaniny i jest super. Ale obiecalam go kolezance co w maju rodzi. A lezaczek bedzie dla drugiej dzidzi tez :)

antynorma, Łoj, bidulko. Przesyłam Ci moc energii bo ja sie w koncu wyspalam. Polozylam sie wczoraj o 21.40, pobudka na karmienie o 4 i od 7 juz nie spimy :)

#ania#, ja tez na pneumokoki za jakis czas, napewno po roczku. Troche Ci zazdroszcze tych przygotowan i tego wspanialego dnia, ktory na was czeka. Szkoda tylko ze takie wspaniele chwile tak szybko umykają.

[ Dodano: 2009-03-19, 09:44 ]
DZIEWCZYNKI, WYTŁUMACZCIE MI DOKŁADNIE JAK TO ZROBIC TYM TERMOMETREM? KTÓRĄ STRONĄ GO WKŁADAC I NA JAKĄ DŁUGOSC? I TRZYMAC GO TAM CZY CO? I KUPAL OD RAZU WYCHODZI? RATUNKU :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

19 mar 2009, 11:22

blumek - dzięki kochana. Co do akcesoriów kąpielowych to ja miałam cos takiego: www.allegro.pl/item577754175_krzeselko_ ... sawki.html
ale oczywiscie juz dla siedzącego dziecka. I byłam bardzo zadowolona bo jak kąpałam chłopaków to miałam obie ręce wolne.

Termometr wkładasz mniej więcej tak do miejsca gdzie on się rozszerza i trzymasz chwilkę. To trzeba robic dosc ostroznie, ale bez przesady. W sumie to tak, jakbys mierzyła temperature w dupeczce :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

19 mar 2009, 11:40

antynorma, SUPER TO KRZESELKO, ale strasznie drogie :) alw kupal od razu wyjdzie czy za jakis czas??

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

19 mar 2009, 12:19

blumek, z tym termometrem to troszke głębiej i rozciagasz troszke odbytek i wtedy kupa powinna pojsc tylko tak pare razy zrob i termometr posmarowany oliwka wiem bo sama to robie jak mala ma zatwardzenia i placze

[ Dodano: 2009-03-19, 11:19 ]
czesto i to nie pomaga wiec czopek w ruch

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

19 mar 2009, 12:21

dziekuje wam dziewczynki :) mam nadzieje ze to cos pomoze.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 mar 2009, 12:44

Witam sie dzisiaj i ja, jakos nie mam weny do pisania i wolna chwile poswiecam na nauke na prawko :-D ale nie dajmy sie zwariowac :-)

U nas rano słonce a teraz znowu jakis snieg pada :ico_olaboga: Mały jest nieznosny, niczym nie potrafie go zajac na dłuzsza chwile bo ryczy, moze to te zabki :ico_noniewiem: na szczescie teraz spi :ico_sorki:

antynorma, fajny gadzet do kompania, ale czy ja wiem czy az taki potrzebny :ico_noniewiem:

Ja tam dalej małego kompie w wanience i na gabeczce :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość