Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 mar 2008, 23:40

hej hej

tak dlugo czekalam na upragnione slowa lelka i dzis nas zaskoczyl wreszcie hehe ot tak rzucil: MAMA TATA BABA DADA :ico_szoking: KARUZELA hehe :ico_puknij: chyba sie zapedzilam hehe... nie no na ostatnie slowo przyjdzie czas... nie?
a tak na serio... slodkie to bylo na maxa...
a potem jakby przekornie (po mamusi zapewne) kiedys adas mowil do niego MAMA ten powatrzal TATA i na odwrot hehe
maly kochany szkrabek!!!!

co do spania.. hmm
mialo byc godzinke krocej a ja chyba ze trzy dluzej spalam hehe

wstalam dopiero po 13tej na nowy czas :ico_szoking: :ico_wstydzioch:
pod koniec adas dolaczyl bo biedny niedospal z lelkiem
i kiedy drzemalismy sobie to lelek ponad godzinke pieknie sam w lozeczku sie soba zajmowal
dopiero kiedy minela pora obiadowa glosno nas obudzil.. na rosolek :ico_brawa_01:


no wiec wracajac do dnia... leniwie minal
no ale potem pojechalismy do centrum do kosciola
po nim na pyszna kawke
i odwiedzilismy jeszcze znajomych
od godziny jestesmy wdomu
lelek wykapany. mleczko wypil i wyl w lozeczku
wiec siedzi teraz obok i operuje kabelkami w oczekiwaniu na znuzenie hehe
tatus dziala w kuchni
mialam dzis zrobic obiadek nowy, udka faszerowane sliwka suszona i owiniete boczkiem. zapiekane
no ale wybylismy w porze obiadowej z domu.
wiec adas cos na jutro takiego przygotowuje hehe
tzn mieso marynuje hihi

a pogode mielismy dzis boska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


eve kurcze przykro mi ze tak wyszlo.. no siostra nieladnie postapila.. ech jak czesto slysze o takich przypadkach...
a wy znacie jezyk? jestescie w stanie dogadac sie w przychodni? banku itd?
jesli tak to warto zaryzykowac...
w przychodni rejestracja pestka
i czy bedziecie miec lokum zapewnione na poczatek?
bo to tez wazne...
kurcze liverpool jest kawalej od Bham jakies 100mill chyba bo tez bym ci pomogla..
poki co licze ze wam sie uda..
jesli nadal macie watpliwosci
to moze niech twoj maz pojedzie najpierw sam a ty do niego dolaczysz jak tylko on znajdzie prace
ja mysle ze dla tych ktorzy naprawde chca praca nie jest problemem
my tez przyjechalismy tu do kumpla , on pomogl nam z mieszkaniem
ale pracy adam szukal sam i po trzech dnia juz ja mial...
zycze wam powodzenia!!!

lucy napisz cos wiecej.. jak nowa chatka.. itd??
robi sie coraz cieplej wiec moze jakies spotkanko niedlugo nam wypali co??

wiecie co moj genialny maz dzis wymyslil.. byl temat forum.. po moim wyznaniu iz chyba na zawsze pozostane zapalona forumowiczka hehe
adas smieje ze pewnie kiedys doczekam momentu kiedy bedziemy mialy po 80lat i nadal ze soba tutaj klikaly.. i czekaly az po koleji kazda padnie hehe
np po tyogniu nieobecnosci jednej z nas uznamy ze pewnie juz odeszla hehe
on to ma pomysly nie?

poki co mamy jeszcze troche czasu...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

31 mar 2008, 00:10

hej dziewczyny !!!
Eve no to macie dylemat :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: kurcze szkoda by bylo jakbyście nie pojechali
Jasnie widzisz jakoś nie ma czasu na spotkania i dziewczyny tez zajęte non stop bo zawsze coś sie dzieje :ico_olaboga: przyjdzie kiedyś dzień ze sie spotkamy na piwku :ico_oczko:
kasik sto lat dla Viki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
dobra ja spadam bo misiek znowu sie kręci i nie mam czasu na neta nawet na chwile
pozdrawiam

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 mar 2008, 10:41

martuchafrost pisze:kasik sto lat dla Viki
ja tez ja tez sto latek :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas dzisiaj znowu ladnie :ico_brawa_01: az sie chce rano wstawac :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

31 mar 2008, 11:49

witam :-D
Widze ze u was ciagle cos sie dzieje dzieci wariuja czasu na wszystko brak :ico_olaboga: Nati ciagle potrzebuje uwagi a ALa wraz z nim :ico_oczko:
Dzis ide z dziecmi do dentysty :ico_oczko: Nati bedzie mial swoj pierwszy przeglad zabkow :ico_haha_01: zobaczymy jak bedzie otwieral buzke :ico_szoking:

Jasnie Pani :) pisze: Niby w Belfascie jest duzo dziewczyn z TT itd itp, ale poki co to jestem tu 3 tygodnie a Anke i Emilke widzialam raz a Marte moze ze 3

Kochana musisz zrozumiec ze jak sie ma dzieci (zreszta ty tez masz i chyba rozumiesz) to jest malo czasu na spotkanie wieczorem poza domem bez dzieci, sama chyba wiesz ze Franio byl chory po twoim przyjezdzie Ani dzieci tez chorowaly u mnie tez dwojka dokazuje i ciezko sie wyrwac zwlaszcza kiedy tatusiowie pracuja i wieczorkiem rodzinka chce sie soba nacieszyc :ico_haha_01:

U nas pogoda wspaniala zaraz wybywamy z domku :ico_brawa_01:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

31 mar 2008, 14:25

czesc dziewczyny
ja tylko na chwilke bo przy malej na nic czasu nie mam,bo to piesciocha mala i zauwazylam ze ona nie moze spac na lezaco chyba ze juz bardzo zmeczona to bedzie spala,ale teraz naprzyklad kima na siedzaco juz ponad godzinke i tak jej lepiej,moze dlatego ze ma katarek :ico_noniewiem:
dziewczyny poradzcie co moge kupic na katarek dla malej :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-31, 14:26 ]
:ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: STO LAT DLA VIKULKI

[ Dodano: 2008-03-31, 14:26 ]
NIE WIEM CZY ZABIERAC MALA NA SPACER MIMO KATARU?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

31 mar 2008, 15:12

Monika jak mała nie ma gorączki to tym bardziej powinnaś ją zabrac na spacery zeby oddychała świeżym powietrzem, a na katar ja uzywałam z Polski sterimar do noska to jest sól morska i pomaga w odychaniu, a po drugie jak mam katar to powinna jak najwiecej być w pozycji siedzącej lub półsiedzącej zeby katarek jej spływał z noska, najlepiej idź do apteki tam Ci coś dadzą na katarek i duzo zdrówka dla małej życze

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 mar 2008, 20:38

ale pustki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

monika marta ma racje z katarkiem mozna z powodzeniem wychodzic. trzeba!!! a tutaj tez mozna kupic sol morska widzialam w aptece i na ebayu http://cgi.ebay.co.uk/Sterimar-Nasal-Sp ... dZViewItem

poza tym ja tutaj kupilam kropelki olbas do inhalacji, na pieluszke kilka kropelek i zawieszam ja na lozeczku
poza tym z polski mam masc majerankowa. smaruje pod noskiem
masc Viporub tutaj kupilam i smaruje mu plecki i klatke piersiowa, rozgrzewa
hmmm
i jak marta radzila czosnek rozgniesc i w skarpecie nad lozeczko powiesic
to takie sposoby jakie moge poradzic hihi
zeby maluszkowi bylo lzej


emilka masz racje ze bez dzieciakow nielatwo sie wyrwac
ja tam bez moich chlopakow wieczorami sie nie ruszam hehe po prostu lubie z nim bywac i juz
a nawet nie mam takich kumpel ktore same wychodza wiec i wyborow nie musze dokonywac hehe
a bardzo lubie umawiac sie z dziewczynami i dzieciakami.. i to nam zawsze wychodzi
i czas przeciez jest
bo i tak nie pracujemy wiec super tak w wiekszych grupach sie spotkac hihi

ja wlasnie wrocilam
caly dzien w miescie spedzilam. wreszcie!!!
pojechalam z kumpela a na miejscu spotkalysmy sie z trzecia mamuska
obie maja dziewczynki w wieku lelka hehe
posiedzialysmy w starbucksie na kawce, nakarmilysmy dzieciaki
a potem rundki po sklepach
poszalalam w h&m bo duzo nowych ciuszkow przyszlo w moim kolorach hihi
lelkowi tez kilka nowosci kupilam hihi
wiec super...
teraz gadamy z babcia na skypie
obiadek sie robi w piekarniku
umieram z glodu

a pogoda.. coz. iscie wiosenna
BOSKA!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 mar 2008, 20:44

monika83, na pozycje siedzaca Twoja corcia jest za malutka - moze jej to uszkodzic kregoslup... z pozycja taka jak w foteliku samochodowym tez bym nie przesadzala. Do spania jak jest katarek to wystarczy podlozyc jakies grube ksiazki pod nozki lozeczka, zeby tam gdzie jets glowka bylo wyzej, zeby wydzielina mogla splywac. Kazda ina wygieta pozycja jest szkodliwa dla kegoslupa. Nie powinno sie pionizowac dzieci ponizej 4 tygodni zycia.

na spacerek to tak jak Marta pisze mozesz smigac jak mloda nie ma goraczki, a na katarek to woda morska w polaczeniu z mascia majerankowa (smaruje sie dzieku pod noskiem) dzielaja cuda. Chyba jej w UK nie ma, wiec dobrze jakby ci ktos z Polskki przyslal. Kosztuje cale 2 zl :ico_oczko: :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 mar 2008, 20:44

madziorka hihi pisze:poszalalam w h&m bo duzo nowych ciuszkow przyszlo w moim kolorach hihi
lelkowi tez kilka nowosci kupilam hihi
oj to chyba musze tam skoczyc bo lubie tam kupowac niedrogo i fajne cuszki maja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

31 mar 2008, 23:52

ja tez lubie h&m ale dzis tam nic niekupilam bo młody mi uciekał, ale za to w gap-ie i nexcie tak hehe

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość