Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

21 mar 2009, 11:42

Witam się i ja:)
Jasko spi wiec moge troszke poklikac. My dzis imprezke mamy, przechodzi kilku znajomych. To nasza pierwsze imprezka orgazniowana przez nas, od narodzin JAsia, Zobaczymy jak to będzie...Ciekawe jak Jasio się spisze, szczególnie w nocy...
Stawiamy dzis :ico_tort: z okazji 4 miesięcy:):)

[ Dodano: 2009-03-21, 11:43 ]
Robię dzis gorysa z cacykami i frytkami, sałatke porową i zimną płytę:)TAkze spadam robic sałatke:)
MIłego dnia dla wszystkich:)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

21 mar 2009, 11:46

A u nas znowu jakas skucha - młodszy kaszle i prycha a starszy ma gorączkę. Oblęd i kompletna paranoja!!!!! : :ico_olaboga: :ico_olaboga: Mam nadzieję ze nic z tego się nie rozwinie. Wczoraj byłam u lekarza z młodszym i nic nie wysłuchała na szczęscie, starszak dzis mnie zaskoczył rano gorączką, ale on jest bardzo wrazliwy i czasem mu się zdarza jak za wiele się wydarzy. A wczoraj był na imieninach u kolezanki i się wyskakał, więc moze to dlatego. Juz mu się w przeszłosci zdarzały takie jednodniowe temperaturki bez wyraznej medycznej przyczyny....Zobaczymy...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 mar 2009, 13:30

Robię dzis gorysa z cacykami
jak mozesz to poprosze o przepis w wolnej chwili :-D

antynorma, zdrowka dla całej rodzinki. :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-03-21, 12:32 ]
Ja gotuje włąsnie obiadek, a M niedługo do pracki idzie wiec znowu sami. Mały jezdzi w wozku po holu bo jest nieznosny i M sie z nim bawi :-D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

21 mar 2009, 13:38

A ja musze wyjsc na chwilę do sklepu bo chyba rozum straciłam wczoraj - kupiłam wszystko na szarlotkę oprocz jabłek!!!! :ico_puknij: :ico_puknij:
Problem tylko w tym, ze muszę zabrac ze sobą przynajmniej dwoje, bo starszak moze zostac na chwilkę sam. O ludzie!!!! dłuzej mi zajmie ubieranie ich niz same zakupy bo sklepik pod domem...... Gapol ze mnie jak ta lala :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 mar 2009, 17:00

asiula_o, jeju zapomnialam sto lat dla dziecka :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

antynorma, jak to mowia skleroza nie boli :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

22 mar 2009, 00:13

u nas koszmar dzis... napisze jutro bo padam... Oli cos musial przezyc bardzo... strasznie plakal :ico_placzek: pierwszy raz. a jak usypiial juz ze zmeczenia to tak nie mogl oddechu zlapac - tak jak ktos placze to tak ma. padam!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
meble zrobione :ico_sorki: ufff :ico_sorki: 500 obnizyl a ja go wnerwilam przez swoje "ale" mowilam tylko to co czulam a on nie mial argumentow i wyszedl tak jakby trzaskajac drzwimai. ja wyszlam za nim po kilku minutach zeby nie odjechal i powiedzialam ze zpalacimy mu dzis bo nie chcemy wyjsc na swinie. ale chciaalm zeby przez chwile poczul sie tak jak my!!! troche mi glupio.
powiedzialam ze za meble dziekuje bo sa takie jak chcialam, ale on zachowla sie ponizej krytyki!!! :ico_nienie:
chcial obnizyc nam 300 ale ja powiezialam ze ja juz 500 obnizylam!!! :-)

[ Dodano: 2009-03-21, 23:17 ]
aha - Motylek nic nie odpisuje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-22, 09:19 ]
:ico_brawa_01: wiadomosc od MOTYLKA :ico_brawa_01:

u nas wszystko wporzadku. troszke chodzimy po lekarzach. Filipek ciagle ma katar, ma problemy z uszami i z oczkami, ciagle mu ropieja. Ale ogolnie mamy sie dobrze. Jak znajde troche czasu to oczywiscie wpadne do was i pokaze nowe fotki. Filipek juz siada jak ma sie za co zlapac. I pieknie sie smieje :-) Dziekujemy za pamiec.


takze wszystko z nimi OK :ico_brawa_01: a dla Filipka odpisalam zdrowka od nas wszystkich!!!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 mar 2009, 14:46

betka, wracaj do nas szybko, ba watek nam pada, nie ma z kim pisac :ico_placzek:
A najwazniejsze, ze juz masz mebelki, no ale nerwy tez były :ico_olaboga:

Dzieki na wiadomosci od Motylka, zyczymy zdrowka Filipkowi :ico_haha_01:

Ide zaraz sie połozyc, bo strasznie mnie glowa boli, jeszcze mały od rana daje popalic, normalnie na chwile sam soba sie nie zajmie :ico_olaboga: teraz na szczescie spi, to ja tez moze kimne troszke.

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

22 mar 2009, 15:48

cześć Dziewczęta...
co u was?

David już kąpany jest w dużej wannie, duzo łatwiej no bo wanienki nie muszę nosić do pokoju ...
dziś zjadł pierwszą kaszke ryzowa o smaku bananowym...
bardzo mu siępodobało, choć był zdziwony teksturą i smakiem dania...
no a poza tym to wszystko ok...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:02 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

22 mar 2009, 17:59

hejka,
jestem i ja, chociaz mam jakis problem z netem i nawet nie wiem czy przeczytacie to co napisze :-D :-D :-D
Odwiedzilismy dzis moich rodziców, zjedlismy obiadek, nagadalismy się, dzieci i dziadkowie wysciskani, a teraz czekam na męzusia bo pojechał odebrac łózko dla najstarszego. Mam nadzieję ze zaraz wroci to skonczymy mu pokoik, bo mebelki ustawione ale czekalismy na wyrko :-D

wiola - dzięki za zyczonka zdrowka, ale niestety u nas infekcja w rozkwicie, mam tylko nadzieję ze małej znowu się uda.....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 mar 2009, 18:10

antynorma, o własnie ty masz dwoch chłopcow, powiedz mi jak to z tym siusiaczkiem robiłas, sciagałas skorke??? bo nam w szpitalu i w osrodku kazali sciagac, ale ja nie wiem czy to dobrze robie :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość