Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2009, 11:12

Mery31, - trzymam za was kciuki aby obyło się bez antybotyku, dobrze że już w domku jesteście w domu to w domu napewno niuniek dojdzie do siebie - trzymajcie się cieplutko
Uciekam do weterynarza z Areskiem bo wczoraj nam cały dzień wymiotował :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 mar 2009, 13:14

Mery buziaczki dla Kornelka i zdróweczka i dużo siły dla was obydwoje.Dobrze,ze już w domku jesteście,zawsze w domu inaczej sie nawet choruje .Pisz codziennie jak sie czujecie,bo strachu wszystkim napędziliście :ico_nienie:

Edulitko fajny ten wasz ARES ,to imię kojarzy mi sie z psem olbrzymem ,u moich rodziców zawsze takie olbrzymy tak sie wabiły,a wasze takie maleństwo słodziutkie :ico_oczko:

znów jakieś pustki dopadły nasz temat :ico_wstydzioch: ,ja sama jak zawsze w weekend narzekam na brak czasu :ico_placzek:

czy u was też tak okrutnie wieje,jak patrze przez okno to aż mi skóra cierpnie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2009, 15:46

Iwcia 33, - ja zawsze chciałam Aresa tyle ze owczarka niemieckiego ale mąż mi powiedział że ten tez może byc Ares :ico_haha_01: zaproponował mi jeszcze Kilera :ico_oczko: :ico_haha_01: i chyba Ares do niego bardziej pasuje :-)
Bylismy u weterynarza Ares jest odwodniony i przez pięć dni mamy jeżdzić na zastrzyki narazie pije wode i już nie zwraca - mam nadzieje że wieczorem będzie już lepiej a jak wymioty się nie powtórzą to na wieczór mam mu podac słoiczek taki jak bobovita czy coś w podobie :-) mam nadzieje że mu będzie lepiej. Jak weterynarz zakładał mu wenflon to Niki głaskała małego i mówiła tak słodko przejęta :
"nie bój sie mój kochany , nie bój się jestes mój robaczku " - weterynarz się śmiał że taka mała pani a taka opiekuńcza :ico_haha_02:
Iwciu - masz może jakis przepis na pyszne ciasteczka ?

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

23 mar 2009, 20:54

Witajcie!
U nas też tak wiało, a od popołudnia pada....
mery, świetnie, że jesteście w domu. Teraz będzie już tylko lepiej a w szpitalu to tak już jest: jedno wyleczą a drugim poczęstują :ico_zly:
maziu, mała pewnie ma taki okres, przejdzie jej. Mój mąż właśnie "strzelił focha", bo mu powiedziałam, że na "Kochaj i tańcz", to idę z koleżankami z pracy. ..On też by chciał, :ico_haha_01: , nie ma! Mnie się też coś od życia należy. On jeździ na mecze...
aa, już jestem po kursie :-) Tylko nie wiem, czy zdałam :ico_noniewiem: , czekam na wyniki.
edulitko, to ten piesek, to kolejny obowiązek... Kiedy nam wyślesz jakieś fotki z Niki i Aresem?? :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 mar 2009, 23:35

Edulitko jakieś ciasteczka na pewno znajdę,ale jutro ,dobra !? :-)

zmykam spać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

23 mar 2009, 23:40

cześć kochane :-) wpadłam przed spaniem, żeby zobaczyć co u Was.
Faktycznie, coś maławo nas ostatnio na tym forum. Kiedyś to po kilku dniach miałam eleboraty do czytania a teraz, skromne trzy stronki :ico_nienie: Nie wiecie co u Marty albo naszej " niemieckiej" Asieńki? :-D

Mery, biedactwa z Was straszne, uściskaj i wycałuj Kornelka ... biedactwo kochane :ico_placzek: Teraz z pewnością będzie już tylko lepiej. Swoją drogą to nawet się nie chce komentować zachowania tych lekarzy bądź pielęgniarek ... jak o dzieci lub o starszych ludzi chodzi to mnie cholera bierze jak słyszę o takiej znieczulicy :ico_zly:

Edulita, Ty to masz zdrowie... Niki, ciąża i jeszcze psiak :ico_haha_01: Ja nie mam odwagi kupić Maksowi zwierzaka, oczywiście chodzi mi tu o dobro zwierzątka, przyznam że troszkę o własny egoizm ... bo kto w efekcie musiałby wychodzić z pieskiem na dwór, no kto? :ico_haha_01: Dawaj jakieś fotki szanownego Aresa. Co mu dolega, kruszynie?

Chloe, a co to za egzamin? Coś mi umknęło... Co do babskich wyjść to jestem za. W piątek byłam z przyjaciółkami w kinie na " złoty środek" ... lekki i śmieszny, o to nam chodziło :ico_brawa_01:

Kasiula, to na wiosnę lasencja będziesz aż się patrzy :-D Zdradź co to za cudowna dietka? :ico_oczko:

Pgoda faktycznie jest do du... Byłam dziś w Bielsku - Białej a tam grad, śnieg i zawierucha jak w grudniu. W Częstochowie troszkę lepiej ale za to wieje aż chce głowę urwać. Teraz też tak huczy za oknem, jak by stado wilków za oknem stało... chyba uciekam spać bo moje chłopaki już się na drugi bok przewracają :ico_spanko:

Kolorowych snów wszystkim :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

24 mar 2009, 10:05

Witam

Dziekujemy cioteczki :ico_oczko:

Bylismy wczoraj u pani doktor i dostał antybiotyk rozbierało go na całego , nawet ucho czerwone, a kaszel przerazliwy. Nie wiem tylko czemu w niedziele nic nie słyszała i nie dała mu antybiotyku, a tak przez noc jeszcze barzdiej sie rozchorował, Dzisiaj cała noc nie spał tylko krzyczał nie nie...Dostał augumentin i martwiłam się czy wypije, jakos poszło, dobrze, ze jest słodki, jesli by nie chciał go przyjmować to musiałby zastrzyki brać :ico_olaboga: . widze, ze odrobine lepiej sie czuję, a chudzinka taka sie zrobiła z Kornelka. No ale teraz to juz musi byc dobrze.

Maritka- dzięki za fotki, super widzę, że spotkanie z Renią miałyście, :ico_haha_01:

A na poprawe nastroju po tym wszystkim , męzus mi niepsodzianke zrobił i wczoraj kupił mi auto, grande punto, stoi w garazu jeszcze go dobrze nie obejzałam . Teraz musze sie zebrac w sobie i zacząć jeżdzić. Kornel dostał rowerek. Jestesy zaopatrzeni w pojazdy. :-D

I znowu zima przyszła, snieg spadł, fatalnie, kiedy ta wiosna przyjdzie...)

Chloe- jak ja bym poszła do kina zazdrtoszcze

Edytko- to się psinka rozchorowała, mam nadzieję, że juz lepiej

Nell- zagladaj częściej, jakies fotki byś przysłała

Mały nie chce pić przez ta chorobę juz nie wiem co mu robić, wogóle boje sie bo on po tym rota teraz antybiotyk bierze, zeby tylko biegunki nie dostał, bo augumentin moze sie do tego pzryczynić

Miłego dnia

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 mar 2009, 11:26

Witam
Mery31, - Kornelek napewno już tylko lepiej będzie się czuł i inaczej nie może być. Jak fajnie że jesteście tak zmotoryzowani napewno się przełamiesz i będziesz śmigać autkiem :-)
nella, - ja też miałam obawy ale powiem że Niki na tyle na ile może to opiekuje się pieskiem i nie męczy go :-) fakt że wychodzić z nim to ja będe musiała :ico_haha_01:
chloee, - ja myśle że wzorcowo zaliczyłaś te egzaminy :-)
Psinek znów zwraca :ico_olaboga: szkoda mi go taki maluch a już załapał jakąs wirusówke - zobaczymy jak po dzisiejszych zastrzykach będzie się czuł
Obiecuje zajrzeć później
Śnieg u nas pada :ico_zly:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 mar 2009, 12:32

Witam :-) U nas tez pogoda do d... jaz swieci słońce, raz pada śnieg i jest wietrznie :ico_olaboga: Właśnie wróciłam z zakupów :-) Mery gratuluje nowego autka, no grande punto fajnie mi się nim jezdzi teraz na kursie :ico_brawa_01: No to Kornelka rozłożyło bidulek taki :ico_buziaczki_big: A Edulitko to se chyba troche kłopotku narbiłas z pieskiem, dobrze że Nilkolcia zdrowa. Ja tez narazie niechce żadnego psiaka, musi im wystarczyć clifort z bajki :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 mar 2009, 13:43

Właśnie wróciłam z Areskiem dziś udało się założyc wenflon i dostał dozylnie płyny i leki mam nadzieje że będzie już lepiej.
mazia, - ta choroba Aresa może nie jest ułatwieniem ale wiadomo choroba nie wybiera, ja siedze w domku i powiem szczerze że fajnie że go mamy jak narazie nie uważam że to jakiś kłopot - jestem bardziej nakręcona powiem nawet że maluzek dodał mi energi :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-03-24, 15:18 ]
Upiekłam kruche ciasteczka z marmoladą - mmm... pycha :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości