antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

23 mar 2009, 12:38

Dzięki dziewczynki za wsparcie, rzeczywiscie jest koszmarnie, bo dzieciaki rozrabiają a ja marzę o wyrku i kocyku :ico_placzek:

Cięzko tez się leczyc jakos gwałtownie jak karmię małą, własciwie zostaje paracetamol i witaminka C - mam nadzieję ze stanę szybko na nogi...... Zresztą ja taz rzadko choruję, ze pierwszą rekacją dzisiaj było totalne zaskoczenie, a dopiero potem złosc, ze cos złapałam.....pewno od chłopaków, bo ciągle mi prychają w nos :-D

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 mar 2009, 12:46

Motylek22, ona też na Bródnie przyjmuje... ale powiem Ci że b dobry dojazd jest do Radzymina autobusowy b często jedźdzą.... a co do okulisty to na niekłańskiej jest b dobry szpital... Gabrysia miała tam przetykane kanaliki łzowe

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

23 mar 2009, 14:42

czesc
czy wasze dzieci ssia kciuki???
my dzis przechodzimy oduczanie,a nauczyl sie wczoraj... i sssał na zmiane prawy lewy itd

a dzis nakleilam plastrerki opatrunkowe z materialu na kciuki
i wył 30 min bo mu nie pasowały...
uspokoilam go moim palcem,ale podmienilam na smoczek

i ciagnie jak zaba mul...

ale wyrzuty sumienia i tak mam....
smoczek kiedys sam wyrzuci a kciuka jak go bym oduczyla...
ciekawi mnie co bdzie robil prze sen,czy bedzie szukal...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:00 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 mar 2009, 14:47

poccoyo, moj nie ssie kciuka, kiedys jak był młodszy to kilka razy tak robił, ale ja zastepowalam palec smoczkiem i teraz nawet mu sie o kciuku nie przypomni :-) a smok tylko do spania :-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

23 mar 2009, 15:39

Hej:)
A mój JAs sscie kciuka, ale własnie do zasypiania,...I wczytawłam w ksiązkach, ze to nirmalne u dzieci,,,tylko jak ich pózniej tego uduczyc????JAsio w ogolenie chce mi przyjąc smoczka..takze co mam zrobic. Dzieci mają ogormną potrzebe ssania, takze jak mu mogę zabronic tej przyjemności.??
Mam tylko wielką nadzieję, ze szybko uda mi się go tego oduczyc..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 mar 2009, 17:00

A nasz Filipek, nasza mała żabka ssie najczęściej dwa palce na raz wskazującego i środkowego zamiast kciuka :ico_haha_01: albo tylko wskazującego, kciuka bardzo rzadko mu się zdaża. Lubo też całe rączki pchać do buzi i w ogóle wszystko co weźmie do rączki pcha do buzi ale to też normalne :-)

Ja się staram w takich momentach dawać smoczka a że Filipek lubi to jest dla nas dobre rozwiązanie, podobno od ssania kciuka dziecko może mieć krzywy zgryz.

JustynaiGabi, to jak możesz to daj mi na nią jakieś namiary :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: będę wdzięczna :-)

Ja właśnie wróciłam od fryzjera :ico_brawa_01: jestem zadowolona, poszłam na żywioł i zupełnie spontanicznie i tak chyba wychodzi najlepiej :-)

[ Dodano: 2009-03-23, 16:06 ]
asiula_o obejrzałam zdjęcia Twojego Jasia :ico_brawa_01: jest cudny :ico_brawa_01: a jak z tatusiem książeczke czyta :ico_brawa_01: super!!!!

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

23 mar 2009, 17:22

Motylek22, dziękuję w imieniu Jasia:):)A z R on naprawdę lubi tak lezeć i patrzeć się jak cos czyta:)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 mar 2009, 22:34

poccoyo pisze:i ciagnie jak zaba mul...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

u nas angina nie dała za wygraną i ku zaskoczeniu naszej paniu doktor przeszła na małego....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 mar 2009, 22:58

Nie chce mi sie nic pisac dzisiaj :ico_placzek:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

24 mar 2009, 00:03

dziekuje za komplementy co do mojej "wymarzonej" kuchni. (dlatego "" bo kilka rzeczy mialo byc inaczej) ale ogolnie spelnia moje oczekiwania.

Motylku - najpierw zrobila kontury olowkiem. a na scianie najlepiej malowac akrylowymi farbami. ja kupilam za duzo tych farb. wejdz sobie na stronke www.szabloneria.pl tam jest cos na ten temat. oczywiscie wzory na scianach sciagniete z tej stronki. tylko tam sa szablony. a na taki jak mam w salonie musialabym zaplacic 400zl. a siostra bambusy malowala moze 2-3 godzinki (juz na czysto) a to w salonie dluzej bo kilka kolorow i musialo schnac itd...

JustynaGabi - pewnie srodki czystosci widzialas z lidla :-) tesciowa mi tak polecila (ma fiolka na punkie dobrych srodkow czystosci) i rzeczywiscie jestem z nich baaaardzo zadowolona!!! dzis mi powiedziala ze kawa rozpuszczalan jest rewelacyjna - a ona kawoszka wiec pewnie nie oszukuje. i sok pomaranczowy w butelce jest super!!!

Wiola - a co ty taki brak humorku?? :ico_nienie: Moj Olik czasem przypomina Twojego Filipka :-) tylko Oli ma blekitne oczka.

a ja tez antytalencie do rysowania. ale jak zobaczylam jak moja siostra robi to tak szybko szybko to :ico_szoking:

Oliwek ssie kciuka i jakos zbytnio nie przeszkadza mi to. Moja siostra ssala kciuka i ma zgryz rewelacyjny - a ssala dosc dlugo. ja nie ssalam i nosilam aparat. moze i wplywa na zgryz, ale czy smoczek nie wplywa...??? nie wiem. kwestia "wierzen".
zreszta tak jak o sciaganiu skorki z siusiaczka i innych rzeczy wszystko ma swoich zwolennikow i przeciwnikow.

Blumek - :ico_tort: dla Majki

[ Dodano: 2009-03-23, 23:14 ]
tu troszke ciemne te bambusy ale juz wycieniowane

Obrazek

a tu bez wycieniowania jeszcze ale zdjeice jasniejsze

Obrazek

a to wstep

Obrazek

a to pozniej

Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość