blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

24 mar 2009, 11:52

HeJ KOBITKI
U nas gruby śnieg sypie i jak tu iść na spacerek? Grrrr,

Co do wczorajszeo dnia, zabiegu nie maiłam bo jak się okazało...... mam okres grrrrrrrrrrrr, ale tylko w srodku minimalna kropelka krewki bo na zewnatrz nijak się to objawia i nie wiedziałam. Mam teraz termin na 1go kwietnia. Moja niunia tak za mną tęskniła i czekała na mnie. że nie spała od 15 do 20 aż przyjechałam i dalam jej cycusia. Za to kupilismy jej super zbawke :)

Milego dnia kobietki, ja juz dwie kawki wypilam i zaraz dam małej zupkę jarzynową, wczoraj strasznie jej smakowała :)

betka, Przepiekne masz te malunki.
wiola85, kazdy ma czASAEM GORSZY DZIEN, A DZIS JUZ LEPIEJ U CIEBIE Z HUMORKIEM??

JustynaiGabi, biedny maluszek, kurujcie sie szybciutko.

Motylek22, mojej Mai tez brzydko z uszka pachnialo jak mialo ten okropny stan zapalny skóry i smarowlaam jej maściami. ALe nw srodku nic sie nie dzialo w tym uszku. Biedny okruszek. U nas na szczescie w okolicy jest ze dwoch dobrych pediatrow.poccoyo, u nas kciuka nie ma do ssania, czasme tylko paluszek wskazujący trafi na chwilę do bużki.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 mar 2009, 11:54

betka, a bo jakos tak nic mi sie nie chce, chyba ta pogoda mnie dobija :ico_olaboga:

Musisz wklic nowe zdjecia małego to sobie porowanam czy podobni :-D
A ty tam bedzie miec pieknie w tym domku, az ci zazdroszcze :ico_wstydzioch:

Musze sie ubrac i do sklepu myknac, bo robie fasolke po bretonsku i mi sie przypomniało ze nie mam koncentratu pomidorowego, wiec z małym skocze puki jeszcze nie pada :-)

A dzis mam pierwsze jazdy samochodem :ico_szoking: oj boje sie strasznie, nigdy za kólkiem nie siedziałam, godzina smierci to 19 :-D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

24 mar 2009, 12:03

wiola - spokojnie, będzie dobrze. Nie taki diabeł straszny.....Zobaczysz ze dobrze pojdzie. Zresztą cały czas masz autopilota koło siebie hihihihi. Koles ma pedały i jakbys chciała wywinąc cos głupiego to zahamuje :-D :-D :-D
Na początku wszystko będzie ci mówił, kiedy jechac, kiedy stanąc, kogo przepuscic. Dopiero jak opanujesz technicznie samochód, to podwyzszy poprzeczkę....

Pomysl sobie jak to fajnie potem wsiąsc sobie w autko i pojechac gdzie potrzebujesz...

Ide odpocząc bo sie strasznie zmęczyłam robieniem jedzenia dla dzieciaków i zmywaniem....Nadal mnie męczy gorączka.... :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 mar 2009, 14:04

blumek, no dzis juz lepiej, lepiej dziekuje :-D

antynorma, no ja sobie to tak tłumacze, ze jak wszyscy jezdza to czemu ja nie moge, wiec powinnam dac rade w koncu nie jestem jakims tempakiem :ico_noniewiem:

Napisze wieczorkiem jak mi poszło, chociaz wolała bym jechac jak bedzie jeszcze jasno a nie o 19 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 mar 2009, 15:09

Ello..

U nas totalny brak czsu.. mieliśmy remont łazienki i sajgon w domu od soboty do wczoraj wieczorem, normalnie zajechałam się czyszczeniem płytek i tego całego syfu, po gipsowaniu i malowaniu.. po za tym wymienialiśmy umywalke i batrie..

Jaś całe szczęście kochany i nie marudzi za bardzo, obie dolne jedynki ma już prawie na wierzchu, tzn już je wdać przez dziąsełko, ale jeszcze sie nie przebiły.. moja mama obstawia jeszcze kilka dni i będzie kasownik..

Po za tym cały czas załatwiamy wszytko do ślubu, chrzcin, wesela.. chodze na ćwiczenia, nawet ide efekty,,

lece bo syrena wyje..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

24 mar 2009, 16:38

Betka cudna kuchnia!!!!A rysunki rewelacja!!!1:):)
:ico_brawa_01: dla siostry:)
antynorma, kuruj się kuruj:)
wiola85, złe humorki odstawiamy na bok:)JUz niedłguo wiosna

[ Dodano: 2009-03-24, 16:38 ]
A na jazdach na pewno pójdzie Ci super:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 mar 2009, 19:19

My po szczepieniu.. Jaś nawet nie zapłakał, zuch chłopak!!! Ma 65cm i 7500, lekarka wysłuchała jakieś szmery na serduszku, ale mówiła, żeby się nie martwić puki co i jak następnym razem znów się pojawią, to dostaniemy skierowanie na echo serca i chyba ma skaze białkową, puki co też mam obserwować i jak nie zejdzie to zmieniamy mleczko na inne..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

24 mar 2009, 19:43

:ico_brawa_01: dla JAsia za szczepienie:)
A co do serduszka to się nie mart. Podobno wiele dzieci to ma...Ale tak jak mówi lekarka lepiej to kontrolować.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 mar 2009, 19:50

Dokładnie tak jak mówisz.. Ja sie specjalnie nie przejełam serduszkiem, bo przecież nic wielkiego nie mogło się stać przez 2 tygodnie, ostatnio byliśmy u pediatry z pleśniawkami i nic nie wysłuchała.. Zwyczajnie trzeba kontrolować i już..

Bardziej martwi mnie skaza białkowa.. musze poczytać coś na ten temat, bo u mnie w rodzinie nigdy nie było..

Ale jak to mówią.. nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło..

Po za tym zastanawiam się nad garniturkiem do chrztu.. nie wiem czy kupić na 68 czy już na 74?? skoro Jaś teraz ma mniej więcej 65 cm?? a do chrztu miesiąc został..

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

24 mar 2009, 20:24

#ania#, zmierz mu jakies body które jest na Jasia luzne
dł rękawów od pachy ...
i dł spodni od kroku
i napisz do sprzedawcy by podal ci adekwatne wymiary z rozm 68 i 74
wtedy porównasz... jak wiesz rozmira rozmiarowi nie rowny...


a ja mam pytanko??
macie ninie elektroniczne??
a jakie??
no i jeszcze krzesełko do karmienia... macie? no i czy fajne ??
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:00 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość