misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

05 gru 2008, 01:02

Witajcie :-) ja bym polecała piosenke Anny Jantar-Przetańczyć z Tobą chce całą noc :ico_haha_02: ,jako pierwszy taniec ja w sierpniu biore slub i chyba własnie ten utworek sobie zazycze.Ale to juz oczywiście każda para młoda wybiera sobie utwór według uznania.

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

11 gru 2008, 13:49

No
piosenke Anny Jantar-Przetańczyć z Tobą chce całą noc ,
to jest bardzo ładna piosenka :ico_haha_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

13 gru 2008, 13:13

a ja na piwerszy taniec miałam Uniwerse-w perły zmienić deszcz bo ta piosenka w sumie jest o nas a na koniec zabiore cie właśnie tam...

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

15 gru 2008, 00:03

zabiore cie właśnie tam...
To też miałam :ico_haha_01: Piękny utwór, ale nie chciałam go na pierwszy taniec, bo kojarzy mi się z kimś innym, więc nie wypadało...
A w dzień ślubu normalnie zakochałam się w piosence "cudownych rodziców mam"...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 sty 2009, 11:01

hehe, ja jeszcze nie wiem kiedy bedą nasze zaręczyny ale orkiestre mam już wybraną :-D :-D
a żeby sie do nich przekonać musiałam jechac aż nad morze, bo tam grali całe wakacje w pewnej knajpce i sciagali takie tłumy ludzi, ze ci którzy sie nie zmiescili w knajpce to tańczyli na chodniku :-D
młodzi, mieszkają blisko mnie, no i grają cudownie, zarówno polskie jak i zagraniczne przeboje a laska która z nimi śpiewa ma głos jak anioł

jak dla mnie z piosenek na pierwszy taniec, to te które najbardziej lubimy
czyli Dzem, Uniwerse, ewentualnie Bryan Adams

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 sty 2009, 23:36

ja wlasnie na pierwszy taniec mialam Anne Jantar przetanczyc chce z Toba cala noc super byla tylko ze troszke dluga do dzisiaj jak idziemy gdzies z mezem na wesele to obowiazkowo musimy tanczyc jak leci ten utwor

winda do nieba tez slyszalam jako pierwszy taniec nasz orkiestra tez chciala to zagrac ale powiedzialam ze moze pozniej ale nie jako pierwszy taniec

a tak wogole to mialam orkiestre co grala wszystko dla starszych troche disco polo ale wiecej bylo muzyki mlodziezowej

zabaw chcialam tylko kilka ze wzgledu na to ze fajnie jest na weselu ale pozniej jak ogladasz plyte to tylko miejsce zajmuje i sie to przewija

a bylam u kolezanki ktora miala dj i powiem ze straszny niewypal im oczywiscie sie podobalo ale jak dla mnie to na weselu mysi byc orkiestra facet fajnie zabawial gosci ale polonez to mi sie z studniowka kojarzy a nie z weselem :-D

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

08 mar 2009, 13:39

ja juz zapowiedziałam mojej kapeli że jak zrobią więcej zabaw niz dwie to ich zabije

a piosenka na pierwszy taniec jak dla mnie to Paulla "Od dziś"-według mnie jest boska i jak jej słucham to ma w sobie coś takiego że chwyta za serducho...mojemu C. tezę podoba i zawsze kiedy leci w radio to mi pisze "falujemy" hehe
zresztą nie zamierzamy na weselu jakiegoś układu szykować bo człowiek wtedy zesresowany na maxa jest a po co sobie dokładać go więcej.....

[ Dodano: 2009-03-09, 19:46 ]
puk puk jest tu kto...to forum dla wszytskich nie tylko dla przyszłym i obecnych mam wiec sie odezwijcie bo widze ze tylko te dzielne kobitki maja cosik do powiedzenia a my planujace slub to co??

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

18 mar 2009, 14:00

Witajcie Ja wychodzę za mąż za 31 dni i mamy piosenkę Dżemu- Sen o Viktori :]

Zakochana
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:28

24 mar 2009, 15:05

Uważam że pierwszy taniec powinien być przy kawałku, który jest nam bliski i coś nam przypomina (np pierwszy pocałunek), a nie standardowy jak "Pierwsza miłość"
Zgadzam się w 100%.

lilo

24 mar 2009, 15:25

ja wlasnie na pierwszy taniec mialam Anne Jantar przetanczyc chce z Toba cala noc
Ja też :-D I sądziłam że jestem taka oryginalna bo ta piosenka mi się marzyła od wielu lat i na żadnym weselu jej nie słyszałam, a potem się okazało że strasznie dużo par ją wybiera :ico_oczko:

Moi znajomi mieli "Razem zestarzejmy sie" Karoliny Kozak i też bardzo wzruszająca piosenka.

Ogólnie na pierwszą piosenkę też są "mody" - kiedyś była "Wielka miłość", w ostatnich latach "Oprócz ciebie nic" K. Kiljański czy "Bo jesteś Ty" K. Krawczyk.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość