asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

31 mar 2008, 21:07

Myszka ty w końcu masz duży brzuszek! Bardzo ładnie wyglądasz , super zdjęcia!
Ja miałam raz w życiu tipsy, przed weselem koleżanki i było ok, wszystko mogłam robić w laboratorium tez nie miałam problemów ale ten jeden raz mi wystarczy.
Myszka miałam tak obcięte włosy jak żonka Beckhama , lubię takie proste linie.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

31 mar 2008, 21:09

Asika a jak z paznokciami po zdjęciu? Bo to najgorsze właśnie w tym wszystkim podobno... Paznokcie słabną bardzo i się niszczą.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 mar 2008, 23:07

asika82 pisze:Myszka ty w końcu masz duży brzuszek!

hehe no już od jakiegoś czasu jest widoczny, ale ostatnio to chyba się poszerzył :-D

Monia, No tak na allegro to można wszytko kupic (no prawie :ico_oczko: ) akurat szwagierka tylko w sklepie fryzjerskim kupuje, ale stac ją na to.
Ja od jakiegoś czasu eksperymentuje z kolorami, wiem jedno jasne - ale nie za jasne, tzn. blondy+brązy, podobają mi się blondy, ale uważam że zdecydowanie nie są dla mnie, czego mój Piotrek nie może przeboleć, ale trudno nie będę się robic na blondi tylko dla niego najważniejsze żebym się dobrze czuła, a jemu i tak zawsze się podobam, najwyżej pomruczy "a dlacego tak mało jasnych" ale się oswaja i jest ok :-D

co do tipsów, to ja też miałam raz na swoim ślubie, nie odnawiałam; po zdjęciu fakt były takie trochu osłabione, ale trochę odżywki i odrosły już ok :ico_oczko:
Odkąd jestem w ciąży mam swoje rewelacyjne i mega szybko rosnące (wcześniej były ok, ale tak szybko nie rosły), to mam z nimi wystarczająco dużo pracy i nie ma sensu robic tipsów, choc jak dziewczyny mają zazwyczaj swoje słabe, to takie tipsiory to dla nich fajne rozwiązanie. Jak są dobrze zrobione, to potem paznokcie nie są takie złe, tylko trzeba trafic na osobę która się na tym zna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

31 mar 2008, 23:49

Cześć dziewczyny
Wyszłam juz w sobotę ze szpitala , czujemy się dobrze , poznajemy się wszyscy , Mateusz szczęśliwy , mąż Bardzo mi pomaga , dziś już miałam troszkę czasu dla siebie myśle ,że juz jutro wlece na forum i wam opowiem jak to wszystko wyszło , pozdrowionka .



Obrazek

Obrazek

Nasza kochana Oliwia

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

01 kwie 2008, 01:03

słoneczko4, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oliwia jest przesliczna :ico_brawa_01: opowiedz jak wam poszlo i jeszcze raz ogromne gratulacje :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-04-01, 01:04 ]
och patrze na nia i sobie mysle jak ja bym chciala takie male stopeczki wycalowac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

01 kwie 2008, 07:21

Słoneczko welcome back :ico_brawa_01: Cudna mała jest. W szoku jestem jaka do mamy podobna :-D

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

01 kwie 2008, 08:46

słoneczko4,
córeczka przesliczna i bardzo do Ciebie podobna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

01 kwie 2008, 09:27

Witam!
Słoneczko malutka słodziutka i rzeczywiście podobna do Ciebie. Opowiadaj opowiadaj bo my ciekawe jak to wyszło,ze w marcu się urodziła.
Mamamonia ja mam silne paznokcie i po zdjęciu tipsów nie było różnicy na nich. A teraz jak u Myszki rosną jak szalone.

[ Dodano: 2008-04-01, 09:29 ]
U mnie bez zmian, zła jestem ,że nic się nie dzieje bo jak tak dalej pójdzie to Marek nie zdązy nic z nam pobyć i będzie musiał już do Anglii wracać. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Dzisaj kupie ten olej rycynowy jak dobrze pamiętam, może on pomoże.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

01 kwie 2008, 09:38

Witajcie kochane po długiej nieobecności.

Tyle tu zmian że hoho :-D :ico_brawa_01: :-D .
Przede wszystkim ogromniaster gratulacje dla szczęśliwych mam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzieciaczki Wasze są piękne. Jak patrze na nie to już bym chciała swojego tulić.

Ja już w domku, w szpitalu mi nie mogli pomóc, bo tylko poród zmniejszy ból. Mam zespół cieśni nadgarstka w obu dłoniach. Ból ogromny, ręcę przepotwornie drętwieją. Jestem już strasznie zmęczona tym bólem, że aż ostatnio się już poryczałam i czasem jak mnie łapnie to nawet wstyd się przyznać ale jak mam takiego doła to chciała bym biec do lekarza żeby mi szybko cesarke zrobił, żeby mi ulżyło :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: . Ale jeszcze daję rade, chociaż jak sobie pomyślę, że ja mam do terminu jeszcze 23 dni to mi słabo. Boję się tylko, że po porodzie tak szybko ten ból nie ustąpi, bo ponoć do 6 tygodni ma być wszystko ok. A dzieciątkiem trzeba się zająć a czucie słabe. Mężuś się będzie musiał nami zająć :-D :-D .

mamamonia pisze:Asika a jak z paznokciami po zdjęciu? Bo to najgorsze właśnie w tym wszystkim podobno... Paznokcie słabną bardzo i się niszczą.

Ja po swoim ślubie miałam chyba z 8 miesięcy. Fakt musiałam później poczekać parę kolejnych miesięcy aż będę twarde znowu i mniej łamliwe, ale nie narzekałam.

Myszka_ pisze:emu i tak zawsze się podobam, najwyżej pomruczy "a dlacego tak mało jasnych" ale się oswaja i jest ok

hehehe mój kochany mężuś to jak mu nie powiem, że byłam u fryzjera to nawet nie wie. No chyba, że byłaby drastyczna zmiana. Typowy facet :-D i za to go kocham.
Kupiliśmy w końcu łóżeczko, teraz stoi rozłożone i się wietrzy. Wsadziłam do środka samą poszwę i przykręciliśmy karuzelkę żeby srawdzić jak to wygląda i jest bosko.
Ok ja też idę teraz na jakieś zakupki i do mamci na imieninki :-D :-D na jakąś kawusię i ciacho.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

01 kwie 2008, 09:46

hejka
słoneczko cora przesliczna i faktycznie cala mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co do przeduzania wlosow to moja kumpela przeduza ,mi za zrobic za free ale jakos sie do kupna wlosow nie moge zdecydowac bo tez drogie te dobre :ico_zly: tipsy tez mi ona robila na matiego komunie i najpierw sie dziwnie czulam bo ja to z tych co paznokcji wogole nie ma bo sie łamia jak cholerka a po drugie w pracy nie moge ich miec :ico_placzek: jak sie przyzwyczailam to byly super ,teraz dalej mi sie łamia ale jak urodze i dzidzia bedzie troszke wieksza to znowu zrobie :ico_haha_01: ja mialam troche poniszczone pozniej paznokcie ale to dlatego ze musialam odrywac do pracy jak mi sie urlop skonczył :ico_placzek:
mnie brzusio pobolewa,wczoraj mialam 3 skurcze co 20 min potem 3 po 10 i 2 po 7 min a potem ciszaaaaaaaaa :ico_placzek: dzis lekko boli ale to nic takiego .
smialam sie bo moja tesciowa zadzwonila do mojego meza zeby kamerke naladowac bo...basie zaczyna zbierac .no to ja odrazu ja podlaczylam i dzwonie do baski a ona mowi ze tylko ja w nocy troche brzuch bolal i nic sie nie dzieje a tesciowa jak zwykle zamieszanie robi .dlatego ja powiedzialam krzyskowi ze ma do nich odrazu nie dzwonic jak pojade rodzic ,no chyba zeby z matim nie bylo co zrobic bo np noc bedzie to wtedy ktos musi do niego podjechac .biore sie za sprzatanko bo wczoraj tylko czesc sprzatnelismy a dzis mi zostaly szafki do mycia .

[ Dodano: 2008-04-01, 09:51 ]
eVe80, witaj i trzymaj sie dasz rade,ja tez mialam podejrzenie tego zapalenia nadgarstkow ale u mnie to naszczescie nie to,tylko strasznie dretwieja ale nadgarstki tylkko troszke bola zwlaszcza wieczorem.
juz niedugo i bedziesz miac dzidzie przy sobie a wtedy nawet nie bedziesz pamietac ze ci łapki daly w kosc.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość