Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 mar 2009, 22:51

Anetka29, moj to spi tak po dwa albo trzy razy w ciagu dnia. Roznie czasem to 40 minut a czasem nawet 2 godzinki.

Ide dzis zaraz spac, bo jakas zmeczona jestem.
Jeszcze patrzyłam teraz na jakis program na polsacie "moment prawdy" boziu jakie to jest głupie, w zyciu bym tam nie szła do takiego programu :ico_olaboga:

Trzymajcie sie i dobracnoc , do jutra pa :-)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

26 mar 2009, 23:08

u nas płacz trwał 4 godz!!!!! :ico_szoking: nie przyszło mi do głowy że to kolka....tak więc zawezwałam lekarza bo mały cały dzień nic nie pił.....
jestem padnieta...

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

27 mar 2009, 08:59

JustynaiGabi, Łoj to współczuję. Choć i ja wczoraj przerabilam placz i wrzask na zmaine. M nie bylo i w koncu zadzwonilam zeby przyszedl bo mala ciagle płacze i nie moge juz dac razy. No taki wrzesk ze w zyciu jeszzce tak sie nie darla. M jak szedl to mowil ze na samym dole ją slychac, a mieszkamy na 3cim pietrze. A jak przyszedl M i ją poprzytulal to zaraz cisza byla :ico_sorki: Dobrze ze byla juz po kapieli jedynie nie jadla z tego placzu. I tak ją przytulalaismye mi zasnela przytulona brszuszkiem do mojego brzuszka. Całą noc spała z nami ale taka niespokojna byla. Wstawala chyba z 50 razy. Bardzo odczula to oststnie szczepienie bidulka.

Anetka Maja tez mi tak malo spi. Jka nie idziemy na spacer z powodu deszczu, to śpi mi 3 razy po pol godziny. A jak idziem to w domu 2 razy o pol godziny i tyle co na spacerze. Dobrze, ze nie jest jakas marydna i sama sie sobą zajmie na micie albo w bujaczku.

I sprwadzalam cenyle, Maja praktycznie juz zahacza o ten najnizszy 3ci centyl wagowo :) Nie jest najgorzej.

No i od rana leje deszcz :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

27 mar 2009, 10:44

nie wiem czy david mało śpi, bo zasypa o 18 i śpi do 6 rano... w tym ma kilka pobódek na mleczko...
w dzien spi 2 razy... w wóżku, na spacerach, tzn w czasie gdy jedziemy po Roksane do przeczkola lub jak ją odwozimy... ale nie śpi dłużej niż 40min...
no chyba że pada deszczyk to spi lepiej...

u nas dziś zimno, jak na szkockie temperatury wiosenne, to jest kiepsko
+7 i chmury i wiatrzysko...

dziś mamy wagary, nie poszłam do przedszkola...
dzieci śpią, ja juz poprasowałąm, sprzątnełam łazienkę... piję kawiszcze...
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:01 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 mar 2009, 11:36

JustynaiGabi, trzymaj sie dzielnie :-)

blumek, chyba dzieciaczki miały wczoraj jakis gorszy dzien, moj tez marudny ale ostatnio to norma. Dobrze ze chociaz twoja mała zajmie sie na chwile sama soba, bo moj to szkoda gadac, najlepiej jakbym ciagle sie z nim bawiała i do niego mowiła i sie wygłupiała, a same wiecie ze domowe obowiazki tez wzywaja :ico_olaboga:

poccoyo pisze:nie wiem czy david mało śpi, bo zasypa o 18 i śpi do 6 rano..
jeju to on duzo spi w nocy, super :-D

A u nas nawet nie tak zimno, ale wieje i pochmurno jakos :ico_placzek:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

27 mar 2009, 16:03

ja chyba dołączam się do antynormy..... czuję się fatalnie głowa pęka, oczy bolą i ma febrę koszmar....Dziś jestem sama mam nadzieję ze powtórki z wczoraj nie będzie. piję herbatkę i zaopatrzyłam się w kropelki. Mały na szczęście dziś je więc może wczoraj było przełamanie. A spać to chyba razem z maluchami pójdę

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 mar 2009, 17:59

OJ oj dziewuszki sie pochorowaly :ico_placzek: :ico_placzek: zdrowka zdrowka

A reszta stawiac sie na forum :-D :-D :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

27 mar 2009, 22:22

I mnie glowa peka. Ratunku. Migrena to straszna rzecz.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 mar 2009, 23:33

wiola85, ale Filipek jest sliczniutki!!! :ico_brawa_01: az sie calowac chce takie policzki!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

27 mar 2009, 23:44

betka pisze:ale Filipek jest sliczniutki!!!
popieram popieram :-D będą dziewczyny w kolejce do niego się ustawiały :ico_brawa_01:

a u nas dziś fajny dzień rano zakupy i okulista - na razie wszystko ok ale prawdopodobnie Sara odziedziczyła po rodzicach wadę wzroku bo ma jedną siatkówkę jaśniejszą ale to dopiero jak 3 lata skończy to się okaże i wtedy coś będziemy działać. A później zabawa i o 14 Mała odpadła na półtorej godz więc spokojnie wysprzątałam dom :-)
jutro jade do szczecina na większe zakupy tzn ciuchy buty i prezenty dla maluchów na zajączka i znowu portfel schudnie :ico_haha_01:
a co do chudnięcia to ostatnio u mnie zastój :ico_placzek: waga ani drgnie ale to moja wina bo przestałam ćwiczyć i więcej jem ale mam mocne postanowienie od poniedziałku się za siebie wziąść :ico_oczko: jak to wyjdzie to nie wiem :-)

dobranoc

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość