Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 mar 2009, 09:35

Gie, czesc :-) jak tam nocka? Su dala popalic, czy bylo OK?

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

27 mar 2009, 09:35

LALUNIA - rzeczywiscie, Tosia jest juz baaardzo duza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i slodka :) A pieseczki cudniaste...
Kochana, dzieki, ze o mnie nie zapomnialas... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-27, 08:39 ]
Czesc SHOO - nocka ok, ja sie polozylam przed 22:00 od sciany, Su przenioslam do lozeczka, Pan polozyl sie kolo mnie i sobie cos czytal, bo powiedzialam Mu, ze nie moze isc spac, bo trzeba jeszcze Zuze nakarmic na spiocha i przewinac. Zasnelam jak kamien... Pan rano mowil, ze nakramil ja o 22:30, a potem po 1:00. I kilka razy wstawal, zeby podac jej smoka. A sam nie mogl usnac, bo po pracy na noce tak, wiec mowil, ze chyba tez do 4:00 sie przewrwacal... Aaaa, no i pamietam tylko jak w nocy przepraszam Pana, bo ostro Mu przywalilam z lokcia w nos :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Su obudzila sie po 5:00 i gadala sobie w lozeczku, a potem jak do Niej zajrzalam, to lezala w poprzek... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

27 mar 2009, 10:02

witam i ja
Majak całkiem nieźle spala, niestety ja od brzegu :-/
ok. 4 rano zaczęła się tak przewracać że szok, ani ona ani ja nie spałyśmy, obudziła się o 7 i ładnie się bawiła a P. znad moich ramion jej się pokazał i zaczął do niej gadać a Majce w to mi graj i koniec spokojnego leżenia i musieliśmy wstać. N ale P. wstał i naszykował Majce butlę :DD
Teraz mała dokazuje w kojcu bo zaraz na drzemkę pójdzie, P. pojechał do lekarza zaszczepić się na żółtaczkę bo będzie miał zabieg laryngologiczny w Gliwicach :-/

Juz po śniadaniu i wstępnym sprzątaniu, Majka uśnie to polecę wyprostować włoski ;-)
Na 10,45 idziemy z Mają do lekarza z tą jej dupcią - jeszcze jej nie przeszło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-27, 09:03 ]
Miłego dnia babeczki :-)

Ciekawe co u Jagny :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ale będzie miała czytania :ico_szoking:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 mar 2009, 10:04

Aaaa, no i pamietam tylko jak w nocy przepraszam Pana, bo ostro Mu przywalilam z lokcia w nos
aua... musialo bolec :/
fajnie, ze Pan Ci tak pomaga bez zbytniego proszenia i upominania sie...

cyknelam fotki, jak Jasper probuje sie dzwignac na czworaka.. na razie tak mu to wychodzi (albo i nie wychodzi) ;-)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

27 mar 2009, 10:13

Czesc MARGARITA - mam nadzieje, ze pani dr wyleczy majce te pupke jakims specyfikiem... :ico_sorki: :ico_sorki:

SHOO - no wiesz, ja wczoraj powiedzialam wprost: ide sie kapac, zrobie sobie manicure i klade sie spac... I tyle... On juz wiedzial, ze ma zostac na stanowisku...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 mar 2009, 10:18

hej Marta :-)
Majka uśnie to polecę wyprostować włoski ;-)
codziennie prostujesz wlosy? :ico_noniewiem:

Majce cos dlugo nie schodzi to oparzenie, oby tym razem kolejna masc podzialala...
SHOO - no wiesz, ja wczoraj powiedzialam wprost: ide sie kapac, zrobie sobie manicure i klade sie spac... I tyle... On juz wiedzial, ze ma zostac na stanowisku...
i tak trzymac :ico_brawa:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

27 mar 2009, 10:26

aaa, zapomnialam o fotach JASPERKA - Shoo - On Ci zaraz smignie tak, jak Majka :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

27 mar 2009, 10:51

Witam :-)

U nas nocka jak zwykle, jedna pobudka czyli spoko.

Margarita, kiedyś jak Paula miała zaczerwienioną (zaczynało się odparzenie) nonono, to pediatra przepisała jej Mecortolon (to jest chyba na receptę) i Linomag z cynkiem. A i zamiast chusteczek nawilżających mieliśmy czyścić tylko wodą. Po jednym dniu stosowania już była poprawa.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

27 mar 2009, 10:53

czesc IWONKA

fajnie, ze nocka udana... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

co do pupci - jak juz pisalam wielokrotnie - ja myje dupke malej tylko woda i nigdy nie mialysmy problemow z odparzeniami... :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-27, 09:55 ]
filmiki z wczoraj

http://tinypic.com/player.php?v=rjgn6r&s=5

zwroccie uwage, jak ciagnie sie tu za wlosy :ico_olaboga:

http://tinypic.com/player.php?v=10erjhh&s=5

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 mar 2009, 11:45

Witam

u nas od rana sonecznie, moze dzis wkoncu bedzie fajnie, bo od tygodnia juz leje deszcz.
Nocka bez pobudek, maly wstal o 8 :ico_szoking: jak na arzie lezy na macie i sie bawi i nie mysli o drzemce :-D

Ide zaraz myc glowe, bo mozna na niej frytki smazyc i zjesc sniadanko.

shoo fotki Jasperka super, faktycznie, ze zaczyna juz powoli kombinowac z raczkowaniem :ico_brawa_01:

Gie dfilmiki super, jak fajnie Su sobie grucha :ico_brawa_01: i jak za wloski ciagnie :ico_haha_01:

Moj Eryk tez ciagnei sie za wlosy, np przy jedzeniu i kilka razy mial swoje wloski w raczce :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość