Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 15:59

myszka_f pisze:macie już pokarm bo ja tak i zaczynam przeciekać co strasznie mnie wkurza
ja jak scisne sutek to takie kropelki przezroczyste mi sie pojawiaja, ale samo nie wypływa :ico_sorki: :ico_sorki:

myszka_f pisze:Dzisiaj powiesiłam firanki i teraz najchętniej poszła bym spać a tu jeszcze obiad, zakupy i pranie
ja nie wiem co mi sie stało ale tryskam energia :-D chyba uwielbiam sprzatac prac i gotowac :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 16:02

U mnie tez jak przycisne jest cos przezroczystego, ale to tylko kropelki.
A u mnie to tak kiepsko z ta energia. Jak tylko cos zjem to mi sie odbija az do gardla :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 16:13

ziolo007 pisze:Jak tylko cos zjem to mi sie odbija az do gardla
ja zauwazyłam ze nie moge pic gazowanych napojow bo wtedy mi tak sie odbija i jest mi niedobrze, tak samo jak zjem cos ostrego wiec staram sie to wykluczyc i jest ok :-D

betty0704
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 17 mar 2009, 13:59

27 mar 2009, 19:15

ramonka pisze:myszka_f napisał/a:
macie już pokarm bo ja tak i zaczynam przeciekać co strasznie mnie wkurza

hmm...ja jeszcze nic nie zauważyłam,ale moze dlatego ze nie zwracałam uwagi :ico_wstydzioch:
Ja dzisiaj czuje sie bardzo dobrze,synuś ruchliwy jak zawsze. Ostatnio wieczorem tak sie ruszał, że widziałam jego nóżkę albo rączke. Zasatanawiam sie czy jest mu w tym moim brzusiu wygodnie. Szkoda że nie zdążyłam go nagrać :ico_oczko:
Nie wiem dziewczyny jak u was ale ja mam straszne skurcze w łydkach, w nocy czasami juz nie moge. Masuje sobie ale nie pomaga zbytnio. Cóż dzis wraca meżuś to bedzie miał chociaż zajęcie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 19:29

betty0704 pisze:Nie wiem dziewczyny jak u was ale ja mam straszne skurcze w łydkach, w nocy czasami juz nie moge. Masuje sobie ale nie pomaga zbytnio.
ja odkad biore magnez mam spokoj wiec polecam :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 21:16

Ja mialam raz bardzo mocny skurcz w lewej lydce, maz wymasowal i wiecej skurczy nie mialam, podobnie z prawa lydka :-D
Bylam dzisiaj na zakupach. Kupilam takie drobne rzeczy dla Dzidzi. Dla siebie natomiast jednorazowe majtki do szpitala. W Polsce slyszalam,ze czesc kobiet kupuje takie siateczki. A Wy juz szykujecie pomalu torbe do szpitala?

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 21:57

ziolo007 pisze:A Wy juz szykujecie pomalu torbe do szpitala?
no co ty do czerwca jak stad do nieba :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-27, 21:02 ]
pewnie w maju wybiore sie na takie zakupy i koncem maja spakuje trobe :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 22:04

ramonka, ja torbe do szpitala chce miec tak miesiac przed porodem gotowa. W sumie to nie mam nic innego do roboty, to tak chodze sobie po sklepach i kupuje jak cos mi wpadnie w oko.
Mam juz dosc siedzenia w domu, wiec wychodze tak czesto jak to tylko mozliwe.
Apropo szpitala to nie wiem jak ja sie zabiore do szpitala, bo nawet trzeba miec swoja poduszke :ico_puknij:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 22:13

ziolo007 pisze:W sumie to nie mam nic innego do roboty, to tak chodze sobie po sklepach i kupuje jak cos mi wpadnie w oko.
przynajmniej masz zajecie :ico_sorki: ja na razie musze zamknac etap pracy zeby spokojnie pomyslec o sobie :-)
ziolo007 pisze:Apropo szpitala to nie wiem jak ja sie zabiore do szpitala, bo nawet trzeba miec swoja poduszke
matko to juz przesada to nie maja poduszek w szpitalu :ico_olaboga:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

27 mar 2009, 22:21

betty0704, ja mam podobne lozeczko, a posciel wybralas przesliczna

ziolo007 pisze:cos mi sie wydaje,ze jeszcze dzisiaj je zamowie, tak po dwie sztuki, bo to dosc malutkie buteleczki. Myslicie, ze te kosmetyki organiczne sa lepsze od tych popularnych, sprzedawanych masowo w sklepach? Ten balsam do pupci jest z rumianku, lawendy i oliwy z oliwek, a do mazasu i kapieli z lawendy, rumianku i olejku z migdalow.


Ja sadze, ze lepsze, organiczne to zawsze organiczne, jakos w to wierze.

ramonka pisze:ja nie mam pojecia - kupie johnsona chyba.


ramonka pisze:Wiec cos trzeba wyprobowac , jakby na to nie patrzec to przy kazdej firmie jest za i przeciw wiec nie da sie tego wyposrodkowac

Ja kupilam Johnsona i zreszta tez uzywalam przy synku i je bardzo lubie, ale lubie tez Gerbera.


Pewnie najlepiej wyprobowac, jak pisalam wczesniej moj syn byl uczulony na kosmetyki Huggies, ale za to piluchy sa rewelacyjne i je bede uzywac. Ale za to byl uczulony na rozne inne pileuchy, no i ma tak do dzisiaj. ramonka, Wiec wyprobujesz i sama stwierdzisz ktore lubisz ty i twoje dziecko. Ja tez troszke eksperymentowalam wszystko. Wiadomo kazda mama i kazde dziecko jest inne
:ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość