Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 15:59

macie już pokarm bo ja tak i zaczynam przeciekać co strasznie mnie wkurza
ja jak scisne sutek to takie kropelki przezroczyste mi sie pojawiaja, ale samo nie wypływa :ico_sorki: :ico_sorki:
Dzisiaj powiesiłam firanki i teraz najchętniej poszła bym spać a tu jeszcze obiad, zakupy i pranie
ja nie wiem co mi sie stało ale tryskam energia :-D chyba uwielbiam sprzatac prac i gotowac :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 16:02

U mnie tez jak przycisne jest cos przezroczystego, ale to tylko kropelki.
A u mnie to tak kiepsko z ta energia. Jak tylko cos zjem to mi sie odbija az do gardla :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 16:13

Jak tylko cos zjem to mi sie odbija az do gardla
ja zauwazyłam ze nie moge pic gazowanych napojow bo wtedy mi tak sie odbija i jest mi niedobrze, tak samo jak zjem cos ostrego wiec staram sie to wykluczyc i jest ok :-D

betty0704
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 17 mar 2009, 13:59

27 mar 2009, 19:15

myszka_f napisał/a:
macie już pokarm bo ja tak i zaczynam przeciekać co strasznie mnie wkurza
hmm...ja jeszcze nic nie zauważyłam,ale moze dlatego ze nie zwracałam uwagi :ico_wstydzioch:
Ja dzisiaj czuje sie bardzo dobrze,synuś ruchliwy jak zawsze. Ostatnio wieczorem tak sie ruszał, że widziałam jego nóżkę albo rączke. Zasatanawiam sie czy jest mu w tym moim brzusiu wygodnie. Szkoda że nie zdążyłam go nagrać :ico_oczko:
Nie wiem dziewczyny jak u was ale ja mam straszne skurcze w łydkach, w nocy czasami juz nie moge. Masuje sobie ale nie pomaga zbytnio. Cóż dzis wraca meżuś to bedzie miał chociaż zajęcie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 19:29

Nie wiem dziewczyny jak u was ale ja mam straszne skurcze w łydkach, w nocy czasami juz nie moge. Masuje sobie ale nie pomaga zbytnio.
ja odkad biore magnez mam spokoj wiec polecam :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 21:16

Ja mialam raz bardzo mocny skurcz w lewej lydce, maz wymasowal i wiecej skurczy nie mialam, podobnie z prawa lydka :-D
Bylam dzisiaj na zakupach. Kupilam takie drobne rzeczy dla Dzidzi. Dla siebie natomiast jednorazowe majtki do szpitala. W Polsce slyszalam,ze czesc kobiet kupuje takie siateczki. A Wy juz szykujecie pomalu torbe do szpitala?

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 21:57

A Wy juz szykujecie pomalu torbe do szpitala?
no co ty do czerwca jak stad do nieba :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-27, 21:02 ]
pewnie w maju wybiore sie na takie zakupy i koncem maja spakuje trobe :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 22:04

ramonka, ja torbe do szpitala chce miec tak miesiac przed porodem gotowa. W sumie to nie mam nic innego do roboty, to tak chodze sobie po sklepach i kupuje jak cos mi wpadnie w oko.
Mam juz dosc siedzenia w domu, wiec wychodze tak czesto jak to tylko mozliwe.
Apropo szpitala to nie wiem jak ja sie zabiore do szpitala, bo nawet trzeba miec swoja poduszke :ico_puknij:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 22:13

W sumie to nie mam nic innego do roboty, to tak chodze sobie po sklepach i kupuje jak cos mi wpadnie w oko.
przynajmniej masz zajecie :ico_sorki: ja na razie musze zamknac etap pracy zeby spokojnie pomyslec o sobie :-)
Apropo szpitala to nie wiem jak ja sie zabiore do szpitala, bo nawet trzeba miec swoja poduszke
matko to juz przesada to nie maja poduszek w szpitalu :ico_olaboga:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

27 mar 2009, 22:21

betty0704, ja mam podobne lozeczko, a posciel wybralas przesliczna
cos mi sie wydaje,ze jeszcze dzisiaj je zamowie, tak po dwie sztuki, bo to dosc malutkie buteleczki. Myslicie, ze te kosmetyki organiczne sa lepsze od tych popularnych, sprzedawanych masowo w sklepach? Ten balsam do pupci jest z rumianku, lawendy i oliwy z oliwek, a do mazasu i kapieli z lawendy, rumianku i olejku z migdalow.
Ja sadze, ze lepsze, organiczne to zawsze organiczne, jakos w to wierze.
ja nie mam pojecia - kupie johnsona chyba.
Wiec cos trzeba wyprobowac , jakby na to nie patrzec to przy kazdej firmie jest za i przeciw wiec nie da sie tego wyposrodkowac
Ja kupilam Johnsona i zreszta tez uzywalam przy synku i je bardzo lubie, ale lubie tez Gerbera.


Pewnie najlepiej wyprobowac, jak pisalam wczesniej moj syn byl uczulony na kosmetyki Huggies, ale za to piluchy sa rewelacyjne i je bede uzywac. Ale za to byl uczulony na rozne inne pileuchy, no i ma tak do dzisiaj. ramonka, Wiec wyprobujesz i sama stwierdzisz ktore lubisz ty i twoje dziecko. Ja tez troszke eksperymentowalam wszystko. Wiadomo kazda mama i kazde dziecko jest inne
:ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość