Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

27 mar 2009, 16:57

nastka, trzymaj sie , juz koncowka :ico_buziaczki_big:

Agnieszka
piszesz o oszczedzaniu jak bedzie Dzidzia, ja tez powinnam zaczac ale niestety nie wiem jak :ico_olaboga: :ico_olaboga: poprostu nie umiem :ico_zly:

dzisiaj znowu kupilam na allegro opaski niby po 5 zł ale ja kupilam 6 szt, :ico_puknij: :ico_puknij: i tak caly czas , a z kasa krucho :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-27, 16:02 ]
nie wiem co sie ze mna dzieje , jestem caly dzien rozdrazniona , moglabym wszytkich pozabijac, nie wiem moze dlatego ze nie wysypiam sie choc tu trudno mowic o wysypianiu ja spie po 4 - 5 godzin na dobe i to z przerwami :ico_zly: a moze to kolejna oznaka zblizajacego sie porodu, nie wiem w kazdym badz rzie jest wkur..... na maksa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-27, 18:07 ]
widze ze na naszym watku tetni zycie do poludnia a pozniej juz tylko pustak pustka pustka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

ja na caly wekend zostalam sama , adam wyjechal i bedzie dopiero w niedziele w nocy, wiec ja jutro mam dzien porzadkow, i jak juz pislam ubiore lozeczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
im blizej konca tym bardziej zaczynam sie bac ale to chyba normalne, boje sie wszytkiego :ico_olaboga: :ico_olaboga: przerazona jestem starsznie , juz nawet nie samego porodu choc tego tez , ale bardziej tego wszytkiego co bedzie pozniej , tak podczytuje Grudniowki i tam dziewczyny maja tyle problemow obowiazkow :ico_olaboga: :ico_olaboga: opieka nad dzieckiem to jest praca przez 24 godziny na dobe , boje sie starsznie

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

27 mar 2009, 19:17

nie wiem co sie ze mna dzieje , jestem caly dzien rozdrazniona , moglabym wszytkich pozabijac,
adka też tak miałam parę dni temu spokojnie przejdzie Ci po prostu hormony dają o sobie znać.
opieka nad dzieckiem to jest praca przez 24 godziny na dobe , boje sie starsznie
tak to prawda ale jak sie urodzi to potem człowiek nie wyobraża sobie jak mógł do tej pory żyć bez tej maleńkiej istotki. A potem dzieci podrosną i można tyle rzeczy wspólnie robić. :-D

Ja trochę poleżałam oglądnęłam film a potem zrobiłam obiad, ale już nie mam siły. Tak sobie myślę skąd ja wezmę energie na ten poród jak ciągle chodzę taka zmęczona i jak dłużej postoje to ciężko mi oddychać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

27 mar 2009, 20:25

jak dłużej postoje to ciężko mi oddychać
ja nawet mecze sie jak mowie :ico_olaboga: ciezko mi oddychac , a wieczorem to nawet ruszac sie nie moge tak mnie krocze boli , :ico_olaboga: :ico_olaboga:
kiepski mam nastroj dalej , zaraz mi siostra depilacje zrobi , wiec juz naprawde moge jechac rodzic :-D :-D
na ta moja wskieklosc poszlabym sobie polezec w wannie ale kur... nie moge :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Tak sobie myślę skąd ja wezmę energie na ten poród
Ania nie martw sie to bedzie taki bol :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ze bedziesz parla i parla zeby to sie jak najszybciej skonczylo :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 mar 2009, 21:19

im blizej konca tym bardziej zaczynam sie bac ale to chyba normalne, boje sie wszytkiego :ico_olaboga: :ico_olaboga: przerazona jestem starsznie , juz nawet nie samego porodu choc tego tez , ale bardziej tego wszytkiego co bedzie pozniej , tak podczytuje Grudniowki i tam dziewczyny maja tyle problemow obowiazkow :ico_olaboga: :ico_olaboga: opieka nad dzieckiem to jest praca przez 24 godziny na dobe , boje sie starsznie
_________________
tak to prawda czasem nie ma sie czasu umyc i kaldziesz sie nie umyta w nocy czujesz sie jak pijany zajac nic nie kontaktujesz non stop dziecko nawet z pokoju nie da sie wyjsc na 5 minut bo zaraz placz jak zauwazy ze cie nie ma w pokoju, ale jak sie usmiechnie do ciebie to zobaczysz ze warto!

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

27 mar 2009, 21:54

tak to prawda czasem nie ma sie czasu umyc i kaldziesz sie nie umyta w nocy czujesz sie jak pijany zajac nic nie kontaktujesz non stop dziecko nawet z pokoju nie da sie wyjsc na 5 minut bo zaraz placz jak zauwazy ze cie nie ma w pokoju, ale jak sie usmiechnie do ciebie to zobaczysz ze warto
ja wiem ze usmiech dziecka wszytko wynagrodzi , ale ja sie i tak boje , boje sie ze ja jestem z tych kobiet ktore nie poczuja instynktu, bo wydaje mi sie ze juz powinnam czuc , owszem cudne to uczucie jak Malenstwo sie ruszy w brzuchu ale strach przeyslanie mi wszytko :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mam nadzieje ze po porodzie sie wszytko zmieni i strach odejdzie , choc wiem ze po porodzie to juz do konca zycia sie bede bala :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

27 mar 2009, 21:56

hej!
Wypatruję grudniówek 2009 i tak do Was zagladnęłam zobzcyc jak się trzymacie przed wielki finałem.
Wiem, że Dora juz tuli Zosieńkę :ico_brawa_01:
Adka, zaglądaj do nas jak najczęsciej i dziel się z nami swoimi watpliwościami, pomożemy :ico_sorki: Troszkę cięzko jest tylko na samym poczatku, z dnia na dzień coraz lepiej poznajesz swoje maleństwo, uczysz sie interpretować jego rózne zachowania...no i jest tylko lepiej.
A teraz odpoczywaj ile się da. Pamietam, że ja tez na kilka dni przed porodem cierpiałam na bezsennośc, skutecznie utrudniało mi to funkcjonowanie. Na finiszu kazda minuta relaksu jest na wage złota, za chwilę o taka minutę będzie cięzko :ico_sorki:
Trzymajcie się kwietnióweczki dzielnie! Zaciskam kciuki za szybkie i mało bolesne porody :ico_sorki: .

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

27 mar 2009, 21:59

aniafs, :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

27 mar 2009, 22:00

z tych kobiet ktore nie poczuja instynktu,
Kochana, nie mysl tak :ico_nienie: Ja tez sie tego obawiałam, po powrocie ze szpitala wymawiałam sobie, że jestem złą matka, bo nie umiem sobie poradzić z cała tą sytuacją tak jak się należy. Ale tak jak pisałam wcześniej, wszystko wymaga czasu. Nadchodzi w końcu taki dzień, kiedy wszystko znowu powraca do normy, tylko jest o tyle fajniej, że co rano wita cię najcudowniejszy na swiecie, bezzębny usmiech :-)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

27 mar 2009, 22:04

aniafs, masz racje tylko ze ja pamietam bo tez Was czytalam :ico_wstydzioch: ze nie moglysciei sie doczekac Malenstwa a ja chcialbym jecsczew ciazy pochodzic jescze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
wiem zobacze Lenke i bede sie smiala ze swoich watpliwosci

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

27 mar 2009, 22:17

ze nie moglysciei sie doczekac Malenstwa a ja chcialbym jecsczew ciazy pochodzic jescze
ciąża...teraz to i ja wspominam jaki to był wspaniały czas...najwspanialszy w moim zyciu...ale wszystko dobre szybko się kończy. A pod sam koniec to chciałam jednak odwlec jeszcze ten poród i dłuzej sobie pochodzić z brzuszkiem.
Adka, a Ty w Mińsku rodzisz, u Zydlewskiego, tak? Pamiętam jak kiedys pisałaś, że napewno chcesz znieczulenie, nadal przy tym obstajesz??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość