Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 mar 2009, 17:34

a my znow pielucha przez 4 tyg bo bioderko prawe jeszcze troszke potrzebuje

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

27 mar 2009, 17:58

sorki ze nikomu nie odpisuje ale doła mam - mialo byc super, na obiadek pierwszy raz leniwe, potem szarlotka do herbatki z nowego przepisu, a wyszlo tak:
kluchy sie rozgotowaly
ciasto przez blaszke wyciekło i poszło do klopa a ze to co wycieklo dawało swad to teraz smrod w calym domu
chcialam isc na spacer i dom wywietrzyc - zaczelo padac
chcialam posprzatac kuchnie po tych gotowaniach to kolanko poszlo i zalalo szafke i pol kuchni
maly co chwila placze, az ma chrype juz od tego...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 mar 2009, 18:27

sorki ze nikomu nie odpisuje ale doła mam - mialo byc super, na obiadek pierwszy raz leniwe, potem szarlotka do herbatki z nowego przepisu, a wyszlo tak:
kluchy sie rozgotowaly
ciasto przez blaszke wyciekło i poszło do klopa a ze to co wycieklo dawało swad to teraz smrod w calym domu
chcialam isc na spacer i dom wywietrzyc - zaczelo padac
chcialam posprzatac kuchnie po tych gotowaniach to kolanko poszlo i zalalo szafke i pol kuchni
maly co chwila placze, az ma chrype juz od tego...
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :553: :( biedula wspolczuje orkopnie tez bym sie wkurzyla i to bardzo!

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 mar 2009, 18:35

plum Laseczki :-)

ja dziś poszalałam na zakupkach, bo i butki do latania z wózkiem kupiłam, i dwie bluzeczki, staniczek i .... :-D zamioculcasa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: kosztował tyle co buty :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale chłop widząc moje oczka i czując ruch powietrza od trzepotu moich rzęs się zlitował i pozwolił :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kupiliśmy maluchom zabawki, Alkowi 3 zabawki do przywieszenia na pałąk z firmy "Lamaze" - ciut droższe, ale suprr jakość, no i mały wzroku nie może oderwać, a jeszcze promocja była: kup dwie, trzecią weź gratis, więc się nie zastanawialiśmy... :ico_haha_01: i żabkę, która "gada" :-D Starszemu kulki do grania w większym komplecie :ico_sorki: także dzieciaczki też obkupione... a chłop sobie koszulę do pracy kupił i krawat :-D

noo, a teraz Alek odstawia tacie koncert od ząbków.. :ico_noniewiem: kurna, już mu niewiele pomaga... dobrze to chyba na dworze było i po syropie :ico_olaboga: biedaczek... a nam serce się kraje...

noo, chyba się przejdę pomóc tacie... kawę odgrzeję potem...


milutka204, noo, ostatnio to mało zakładałaś tę pieluchę, więc pewnie byłoby już po problemie :ico_nienie: , także przemęcz się i będzie dobrze...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 mar 2009, 18:44

milutka204, noo, ostatnio to mało zakładałaś tę pieluchę, więc pewnie byłoby już po problemie :ico_nienie: , także przemęcz się i będzie dobrze...
no juz nalozona :) to meza wina bo jej szkoda bylo i kazal zdjac po co ja sie go sluchac! ale ponosi jeszcze i bedzie ok:)


ja dziś poszalałam na zakupkach, bo i butki do latania z wózkiem kupiłam, i dwie bluzeczki, staniczek i .... :-D zamioculcasa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: kosztował tyle co buty :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale chłop widząc moje oczka i czując ruch powietrza od trzepotu moich rzęs się zlitował i pozwolił :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kupiliśmy maluchom zabawki, Alkowi 3 zabawki do przywieszenia na pałąk z firmy "Lamaze" - ciut droższe, ale suprr jakość, no i mały wzroku nie może oderwać, a jeszcze promocja była: kup dwie, trzecią weź gratis, więc się nie zastanawialiśmy... :ico_haha_01: i żabkę, która "gada" :-D Starszemu kulki do grania w większym komplecie :ico_sorki: także dzieciaczki też obkupione... a chłop sobie koszulę do pracy kupił i krawat :-D
ja tez chce takie zakupy :)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

27 mar 2009, 19:39

sorki ze nikomu nie odpisuje ale doła mam - mialo byc super, na obiadek pierwszy raz leniwe, potem szarlotka do herbatki z nowego przepisu, a wyszlo tak:
kluchy sie rozgotowaly
ciasto przez blaszke wyciekło i poszło do klopa a ze to co wycieklo dawało swad to teraz smrod w calym domu
chcialam isc na spacer i dom wywietrzyc - zaczelo padac
chcialam posprzatac kuchnie po tych gotowaniach to kolanko poszlo i zalalo szafke i pol kuchni
maly co chwila placze, az ma chrype juz od tego...
Betris jedyne co mogę powiedzieć, to po takim dniu jutro może być już tylko lepiej :ico_pocieszyciel:
ja dziś poszalałam na zakupkach, bo i butki do latania z wózkiem kupiłam, i dwie bluzeczki, staniczek i .... :-D zamioculcasa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: kosztował tyle co buty :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale chłop widząc moje oczka i czując ruch powietrza od trzepotu moich rzęs się zlitował i pozwolił :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kupiliśmy maluchom zabawki, Alkowi 3 zabawki do przywieszenia na pałąk z firmy "Lamaze" - ciut droższe, ale suprr jakość, no i mały wzroku nie może oderwać, a jeszcze promocja była: kup dwie, trzecią weź gratis, więc się nie zastanawialiśmy... :ico_haha_01: i żabkę, która "gada" :-D Starszemu kulki do grania w większym komplecie :ico_sorki: także dzieciaczki też obkupione... a chłop sobie koszulę do pracy kupił i krawat :-D
no to widzę, że zakupki się udały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja Bartkowi też kupiłam dwie zabawki Lamaze do przywieszania są naprawdę super i mały też oczu od nich nie może oderwać

milutka tak jak ananke napisała jakbyś zakładała to do tej pory juz byłoby po kłopocie.

A nam udało się wyjść na spacer ale dopiero o 16 po obiedzie, bo wcześniej padało. Mały dziś pierwszy raz od tygodnia przespał w dzień trzy godziny - od wpół do 12 do wpół do 3, a potem na spacerze znowu spał. Za to teraz urzęduje i marudzi. Na dole po lewej stronie uwypukla mu się 2 i pewnie dlatego tak marudzi. Od powrotu ze spaceru siedzi na rączkach.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 mar 2009, 19:42

milutka tak jak ananke napisała jakbyś zakładała to do tej pory juz byłoby po kłopocie.
wiem wiem..... ale z jednej strony nam bylo szkoda jej a z drugiej moje znajome powiedzialy ze salem klamal i rzeczywiscie klamal ale u nas dał trafna diagnoze! ale przemeczymy się jeszcze troche i bedzie dobrze... lekarz powiedzial ze to samo sie ustabilizuje nawet bez pieluchy bo juz mało brakuje , ale lepiej załozyc ... bede ją zdjemowac tylko do zabawy i rehabilitacji

[ Dodano: 2009-03-27, 18:44 ]
ale miala nosic 6 tyg , a my tylko 4,5 tyg nosilismy no to tak jeszcze teraz 4 tyg i bedzie supcio , jeszcze asymetria ulozenia, najgorsza ta skaza znow jej wyskoczylo na buzi czerwone tzn miala to ale wieksze sie zrobilo i strasznie czerwone!!!!!! nie wiem juz po czym, drozdzowke z jablkiem zjadlam nie powinno po tym byc .....ehhh

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

27 mar 2009, 19:53

ale miala nosic 6 tyg , a my tylko 4,5 tyg nosilismy no to tak jeszcze teraz 4 tyg i bedzie supcio , jeszcze asymetria ulozenia, najgorsza ta skaza znow jej wyskoczylo na buzi czerwone tzn miala to ale wieksze sie zrobilo i strasznie czerwone!!!!!! nie wiem juz po czym, drozdzowke z jablkiem zjadlam nie powinno po tym byc .....ehhh
milutka a może po prostu Klaudia ma uczulenie na coś innego a nie na białko mleka krowiego. Niestety u takich malutkich dzieci można tylko metodą prób i błędów szukać alergenu.

[ Dodano: 2009-03-27, 18:54 ]
ale miala nosic 6 tyg , a my tylko 4,5 tyg nosilismy no to tak jeszcze teraz 4 tyg i bedzie supcio
to i tak niedużo, córka mojej znajomej nosiła do końca ósmego miesiąca, mała już siedziała z tą pieluchą

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 mar 2009, 20:30

milutka a może po prostu Klaudia ma uczulenie na coś innego a nie na białko mleka krowiego. Niestety u takich malutkich dzieci można tylko metodą prób i błędów szukać alergenu.
noo, ja też obstawiam co innego i właściwie już pisałam... podejrzewam Waszego psa... co Ty na to?? bo często jesteś u Twojej mamy, mama odwiedza Was, czyli ten alergen "wędruje", a uczulonemu dziecku wystarczy kilka kłaków sierści... :ico_sorki:

Beatris60, heh... nie pocieszę Cię, bo sama mam humor do de... pomimo tych zakupów jakaś takaś jestem marudnie rozdrażniona... Chłop mnie nie pocieszył, bo się pyta, czy zakładam wątek "grudniówki 2009" :-D :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Ja Bartkowi też kupiłam dwie zabawki Lamaze do przywieszania są naprawdę super i mały też oczu od nich nie może oderwać
myśmy "odkryli" tę firmę dziś.. mają bardzo dużo zabawek i wszystkie cudnie kolorowe, szeleszczące, grające i wibrujące :ico_brawa_01: dla dzieciaczków to raj dosłownie...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 mar 2009, 21:05

noo, ja też obstawiam co innego i właściwie już pisałam... podejrzewam Waszego psa... co Ty na to?? bo często jesteś u Twojej mamy, mama odwiedza Was, czyli ten alergen "wędruje", a uczulonemu dziecku wystarczy kilka kłaków sierści... :ico_sorki:
mój mąz tez to podejrzewa....a ja bym tego bardzo nie chciala ;( i jednak wolalabym by to byla skaza bo psa napewno oni nie oddadzą a jak bedziemy się widywac? przeciez ta siersc bedzie takze przenoszona do nas z babki ciotki itd ehhh


ja juz spadam dobranoc mała spi :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości