Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 mar 2009, 10:39

witajcie
ja do pracy dopiero pojde za 2 lata pewnie.....
i marzę o tym..choc nie wiem jak to bedzie jak juz pojde...bede tesknic za dzieciaczkami

ale od wrzesnia Julcia idzie juz na jakies 2 miesiące do żłobka bo ja muze praktyki robić :ico_olaboga:

ANIU sliczne fotki..Patryczek jest taki sliczny....te oczeta..a Kingunia jaka duża i cudna....bardzo są do siebie podobni

my dzis zaczelismy dzien od 6. Mati wczoraj wpadł na szafę i ma limo na oku...poplakuje troszkę..a Julcia na dywanie .....przewraca sie i co chwile widze ja w innym miejscu

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

27 mar 2009, 22:25

Dobry wieczorek :-)
Gabi, iza, dziękuję za komplemenciki.
Gabrysiu, Klusek tu jeszcze "zarośnięty" :ico_haha_01: . Dzisiaj zrobiłam kilka fotek i jutro je wrzucę.
Julcia na dywanie .....przewraca sie i co chwile widze ja w innym miejscu
Malutka ruchliwa :ico_brawa_01: . Biedny Mateuszek...
U nas nocka nie za ciekawa.. Nicolka przebudzila sie
Kinga też obudziła się w nocy. Było ok 1. Grzesiek spal przed telewizorem :ico_zly: , ja akurat wycierałam się po prysznicu i tylko usłyszałam :tup, tup, tup. Pyza pędziła do sypialni. Ale weszła, zobaczyła, że nikogo nie ma, zakręciła się i pędziła dalej. Wyszłam z łazienki i kazałam jej iść do naszego łóżka. Spała ze mną do rana. I nawet Patryk dał pospać do 6:40 :ico_haha_01: .
Za to mały od 18:50 śpi a i Niunia przed 20 zasnęła.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 mar 2009, 22:51

Ania Kinga z Patryczkiem są boscy :-D te oczy niejedno serce złamią :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 mar 2009, 22:58

I jestem :)
Teraz jest udanie bo moja rodzinka spi juz.. dzieci i maz spia :-) A ja szybko cos napisze i tez uciekam do spanka.
Dzisiaj juz spimy normalnie,ja z dziecmi w sypialni a maz u Nicolki w pokoju i tez mam nadzieje ze bedzie lepiej.
Wiecie co?? Tak sobie mysle ostatnio duzo i najprawdopodobniej Nicolka pojdzie do przedszkola od wrzesnia.. ale tak na 4 godzinki to jest wystarczajaco. Kurde juz to przezywam i sie boje..
A to bylo tak od poczatku.. Jak mowilam mezowi ze chcialabym zeby Nicolka jeszcze pobyla z nami w domu i od 4 latek poszla dopiero do przedszkola to nic sie nie odzywal i tak chocby mi przytaknal a teraz mi mowi ze lepiej by bylo moze jakby jednak Nicolka poszla do przedszkola bo by moze zaczela tez mowic wiecej i mialaby kontakt z dziecmi i by jej to dobrze zrobilo,ja tez po czesci tak uwazam ale bardziej sie boje.. Niewiem czy sie jej spodoba i mam tyle pytan .. ale z drugiej strony chce tez zeby Nicolka zaczela mowic wiecej a nie tylko takie pojedyncze slowa a moze akurat jej przedszkole w tym pomoze.??
Takze teraz za niedlugo bo 20 kwietnia idziemy Nicolke zameldowac sama jeszcze w to nie dowierzam ale moze tak bedzie lepiej,niewiem.. Wszystko dla dobra dziecka robimy z mezem i mam nadzieje ze mala sobie poradzi.
Pozatym to Nicole juz spi od 20 15 a Marcusek zasnal szybciej bo 19 30 :ico_oczko:

Gabi dziekuje,tez mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej..

Mama_Ania piekne masz dzieci i takie usmiechniete i zadowolone,a fryzurka Patryczka super :-) Kinga to troche do ciebie bardziej podobna a Patryczek to do twojego meza bardziej :ico_haha_02:

Iza trzymaj sie i zycze ci sily i wytrwalosci.. Jakos sie wszystko ulozy i bedzie dobrze.Tez juz chce wiosne .. a ona jakos dlugo kaze na siebie czekac..??

Milej nocki wam zycze i dobranoc uciekam do lozeczka :ico_spanko:

:ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-03-27, 22:01 ]
Mama_Ania Marcusek to jak zasnie to spi raczej spokojnie tylko musze mu te pozycje poprawiac i smoczka dawac ale tak to spi cala noc,a Nicole widocznie jak sie przebudzila i zobaczyla ze kolo niej spi tata a nie mama to z placzem przybiegla do mnie,oj jak sie dziecko przyzwyczai to pozniej tak jest.. ale wyrosnie i bedzie spala w swoim lozeczku mam nadzieje :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 mar 2009, 08:25

Dzien dobry :)
U nas nocka lepsza,Marcusek tylko raz sie domagal zmiany pozycjii i smoczka jakos o 2 30 a tak to spal sobie spokojnie i juz o 6 00 sie malutki obudzil,juz wypil mleczko i zaraz znowu pojdzie spac. A Nicolka juz tez wstala niedawno i wcina teraz sobie sniadanko.
Dzisiaj u nas piekny dzien,taki wiosenny bo jest cieplo i bedzie takze na spacerek pojdziemy obowiazkowo.

Gabi jak chodzi i Nicolki przedszkole to my sie zdecydowalismy tylko dlatego ze mala Nicolka jest bardzo wygodna jak chodzi o mowe.. naprawde ona ci tak pokaze co chce ze nawet glupi by zrozumial o co chodzi,a jak jej kaze powturzyc to mowi swoimi skrotowcami i taki maly leniuszek z niej jest i wygodnis.Dlatego podejrzewam ze jak bedzie w przedszkolu to moze szybciej zaczniew cosik mowic bo tam miedzy dziecmi moze akurat sie bardziej rozkreci,i kontakt z dziecmi jej dobrze tez zrobi bo widze jak ona na dzieci reaguje.Wczoraj w sklepie to tez tam byla taka mala dziewczynka to zaczela ja brac za raczke i przytulac i chciala tylko z nia po sklepie chodzic.Nicolka jest taka bardzo opiekuncza jak jej dziadek pokazuje ze ma siniaka to ona zaczela mu swoje buty do tego siniaka przykladac i pozniej wziela sciereczki z kuchni i mu tak przykladala,taze podejrzewam ze bedzie dobrze. A jest Nicolka duzaaa jak na swoj wiek i poradzi sobie w przedszkolu juz sobie nieda np.wziasc zabawki .. Bedzie Dobrze .

Ok uciekam i do pozniej milego dnia wam zycze.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 mar 2009, 12:05

Hej
U nas wszystko ok. Patryk właśnie zasnął, Kinga rysuje. Pogoda śliczna, więc spacer obowiązkowy. G. w robocie :ico_zly: , a ja chyba zaraz umyję chociaż jedno okno i zmienię firanki.
Kristi, znowu nowe foteczki w podpisie. :ico_brawa_01: . Super.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 mar 2009, 13:04

Aniu, a co z Kingi przedszkolem? Maz zaniosł podanie?
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Wiesz Gabrysiu, woził, woził aż dowiedziałam się od znajomej, ze już po terminie składania podań, a papier dalej jeździ w samochodzie. Cholera, brak mi słów. Oświadczył mi, że przecież sama mogłam zanieść.
Ale za rok nie odpuszczę.
a Nicolka pójdzie do niemieckiego przedszkola? To przy okazji jezyka sie bedzie uczyc, bo przeciez w domu mowicie po polsku.
Właśnie, Kristi, też się nad tym zastanawiałam.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 mar 2009, 18:10

cześć dziewczynki, melduję się...że jestem juz podłączona do świata od wczoraj hehe :ico_oczko:
Będe teraz juz bardziej na bierząco... :ico_sorki:

W domku fajnie nam się mieszka...

a widze że znów temat przedszkola, my mielismy juz dla Antolka przedszkole, ale juz przepadło bo się wyprowadziliśmy...i tu szukanie od nowa...teraz niewiem czy Antka przyjmą tu bo jest juz dość pózno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 mar 2009, 20:53

hej hej

Magdalena_82, jak tam nowy domek??

Aniu to Kingunia nie pojdzie teraz od wrzesnia do przedszkola?? jeju.szkoda ..moze jeszcze przyjma wam podanie..spróbuj
Kristi i ja uwazam ze dobra decyzje podjeliscie....

powiem wam ze przedszkola są teraz super....jest duzo fajnym zajęc.imperez, bali..spotkan integracyjnych z rodzicami......dziecko na pewno sie tak nie nudzi.....jest pyszne jedzonko..............nie wyobrazam sobie zeby Mati nie chodził do przedszkola.....teraz jest w domu 2 tygodnie i placze ze chce do dzieci

moze ja tez z innej perspektywy patrze bo przeciez ja sama studiuje wychowanie przedszkolne i moja mamam pracuje w przedszkolu....a mysle ze kazde dziecko powinno choc rek pobyc w przedszkolu...............szkoda tylko ze tak ciezko sie tam dostac

[ Dodano: 2009-03-28, 19:59 ]
ANIU skąd ty bierzesz tyle energii??
powiedz jak Kingunia reaguje na brata?? bo Mati zero zainteresowania malutka...a ona go non stop zaczepia a on nic......

[ Dodano: 2009-03-28, 20:07 ]
wklejam kilka fotek
chrzciny malutkiej dziuni:

http://images41.fotosik.pl/89/8cfaff7df01d1623med.jpg

http://images36.fotosik.pl/89/7d0742e9d04f736bmed.jpg

[ Dodano: 2009-03-28, 20:12 ]
http://images36.fotosik.pl/89/7abd0814937a8d57med.jpg
http://images49.fotosik.pl/93/1692e5369b1ff5c9med.jpg

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 mar 2009, 21:45

iza, Julcia - jest śliczna ... a Mateuszek bardzo wydoroślał .....a Ty przepięknie wyglądasz ......
a jeżeli chodzi o przedszkola - tak bardzo bym chciała by Malwina już poszła.... bo przy babciach tylko dziczeje .....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości