Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

29 mar 2009, 11:14

SHOO - masz racje... Pan czesto robi sam z siebie cos przy malej, ale nieraz ma takie odchyly (wlasnie jak dzisiaj) i to mnie doprowadza do stanu wrzenia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Mam ochote po prostu jeb**ac Go w ten pusty leb, moze by sie troche opamietal... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

fajny dzien, nie ma co... planowalam isc znowu z mala na spacerek, zeby sobie poogladala swiat, a potem umowilismy sie, ze znajomi do nas wpadna (ci, co mieli przyjsc wczoraj), a tu taki klops...

dobra, ide sprzatac, musze sie czyms zajac...

milej niedzielki, Kochane!!

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

29 mar 2009, 11:35

SHOO - masz racje... Pan czesto robi sam z siebie cos przy malej, ale nieraz ma takie odchyly (wlasnie jak dzisiaj)
na pocieszenie powiem Ci, ze u nas jest to samo ;-)
fajny dzien, nie ma co... planowalam isc znowu z mala na spacerek, zeby sobie poogladala swiat, a potem umowilismy sie, ze znajomi do nas wpadna (ci, co mieli przyjsc wczoraj), a tu taki klops...
moze sie jeszcze pogodzicie i niedziela nie bedzie zmarnowana.. :ico_sorki:

ja lece poczytac ksiazke.. A. jeszcze spi (!), maly zalicza swoja pierwsza drzemke... a ja wlasnie przed chwila polecialam smieci wyniesc i o malo wiatr mi glowy nie urwal !! znowu jest tak wietrznie... mimo, ze niby wszystko fajnie, slonce swieci, nie ma chmur, ale to wiatrzysko wszystko psuje :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-29, 11:36 ]
rowniez zycze wszystkim milej niedzieli :516:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 mar 2009, 12:51

Czesc dziewczyny :)) tak sobie weszlam na wasz Watek zeby zobaczyc co moja mala bedzie wyprawiac juz niedlugo:) i widze, ze u Was watek hula niezle :) a Wasze dzieciaczki sa przecudowne :))

Shoo ja tez chowam czekolady przed moim mezulem :-D a wszystko dlatego, ze on jak widzi to zjada wszystko,a pozniej obwinia mnie ze kupuje i on przytyje :P i jak tu takiemu powiedziec, ze to byla czekolada DLA MNIE a nie dla niego :) - no i straszliwie zazdroszcze temperatury!! No i w ogole to prawie jak wieczne wakacje :( a ja przez ciaze nie bylam nad morzem juz 2 lata :[ ale w tym roku zabieramy mala i jedziemy (bo latac sie panicznie boje, wiec doplace byly miec grunt pod nogami :) gdzies gdzie bedzie tak cieplo ze bede narzekac ze w stroju kapielowym za goraco! :ico_brawa_01:


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

29 mar 2009, 13:04

witam....


ale sie wyspałam... :ico_brawa_01:

mała spała cała noc,obudziła się o 6....ale ja nawet o tym nie wiem....bo moj K. się nia zaopiekował...ogladali razem Kubice... :ico_oczko:

moj K. ma bzika na punkcie F1...

bol glowy minal....dzisiaj czuje sie ok....

po obiedzie jedziemy do tesciow...

kilka minut temu zajrzałam Emi do buzi....ząbek juz jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
takze mamy juz 4 zeby.... :-D :-D

wracajac do naszych Panów....

ja w takim razie wygrałam los na loterii....moj K. ma tez swoje za uszami...ale jezeli o Emi...to naprawde jestem z niego zadowolona....czasem jak brakowlo mi juz sily i cierpliwosci...K. mala bral i nieraz cala noc z nia chodzil....bylam pelna podziwu...
chlopcami tez sie zajmowal..kapanie to byla jego "fucha"...


tylko ze u nas jest troche inaczej MARGARITA wie jak to jest....kiedy meza ma sie tylko w weekendy... :ico_noniewiem: :ico_placzek:

SHOO-ja naprawde czytam twoje posty dokladnie...ja rozumiem ze piszesz to pod wplywem emocji...
ale wiesz...jakis zarys charkteru twojego A. juz mam...mimo wszystko.
czasem bylam w szoku jak czytalam jak on sie zachowuje ...wobec Ciebie i dziecka...
ja nie bede sie juz wypowiadac na ten temat....
moje zdanie znasz....mam tylko nadzieje,że facet sie w koncu obudzi ....i zacznie traktowac was jak sie nalezy...sorry za szczerosc...mam nadzieje ze sie nie obrazisz...
ale tak wlasnie mysle...

jestes fajna,ladna kobieta...nie pozwol sobie....bo bedzie coraz gorzej... :ico_oczko:

ja tez nieraz mam wkurwa na mojego K. nie jest idealem...ale kto jest...?

znamy sie jak "lyse konie"jestesmy ze soba juz 13 lat...prawdopodobnie zadna z Was nie ma jeszcze takiego stażu...

byly chwile zwatpienia...nie powiem....klotnie tez...ciche dni...

ale moj K. mnie szanuje....codziennie mowi(nawet po kilka razy! :-D )ze mnie kocha...

oj ale jakby to przeczytal to by pewnie obrosl w piorka...

[ Dodano: 2009-03-29, 13:09 ]
yoanna, a witam pania na naszym watku... :ico_brawa_01:

tak...kazda z nas zazdrosci SHOO pogody...

ale jeszcze chwilka i u nas bedzie ciepelko... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 mar 2009, 13:27

Hej dziewczeta.MOje niunie maja poobiedna drzemke a my z mezusiem kazdy przed kompem :-D I wlasnie zakupilam na ebayu dla Julci ubranka na lato w sumie 21 sztuk i wszystko za 3 euro :ico_brawa_01: W poniedzialek albo we w´torek pojade sobie odebrac.Sa spudniczki ,bluzeczki,body bedzie w czym wybierac.Bo mi sie troche z rozmiarem z Wiki mijaja wiec trzeba sei zaopatrzyc w ciuchy.

Gie,Shoo :ico_pocieszyciel: bedzie dobrze .Zobaczycie dzieciaki troche podrosna zaczna sei dawc rodzicom wysypiac i sie wszystko w domu poporawi

.
znamy sie jak "lyse konie"jestesmy ze soba juz 13 lat...prawdopodobnie zadna z Was nie ma jeszcze takiego stażu...
No my tylko 2 lata krocej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

29 mar 2009, 13:34

Witam :ico_oczko:

Szkrab, zagłosowane :-)

I my też przypominamy się :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-29, 13:36 ]
i bardzo dziękujemy

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 mar 2009, 14:03

Iwona zrobione :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

29 mar 2009, 14:04

Szkrab :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

29 mar 2009, 16:52

a my juz po spacerku (zdjecie na N-K) i obiedzie... spacerek byl krotki, bo zaczal kropic deszcz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

zaraz przychodza znajomi, napije sie bronxa i moze troche odstresuje...

z Panem... srednio, raz gadamy, raz warczymy na siebie...

dzisiaj ugotowalam malej ziemniaka i marchewke, bez zadnych suchych kurczakow, dodalam jej do tego pol zoltka i rozdrobnilam widelcem na papke z niewielkimi grudkami. Dolalam tez wody, zeby nie bylo takie geste... No i myslalam, ze bez tych wlokien kurczaka mala da rade jakos to zjesc, ale juz przy drugiej lyzeczce byl odruch wymiotny i w koncu belt!!!! Az rzygnela mlekiem, ktore pila ze 2 godz. wczesniej!!! :ico_olaboga: Ale jestem wkurzona!! Teraz odgrzalam jej sloiczek cieleciny z warzywami i oszamala caly!! (tzn. 130 g) Dodalam jej do niego pol zoltka, ktore mi zostalo... Ehhh, ja juz nie wiem co robic z tym moim bąkiem... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Mam jeszcze na dzisiaj sloiczek owockow (banany z gruszka) - gruszki mala jeszcze nie jadla. Kupa byla rano, twarda, ale przynajmniej bez placzu...

Tesciowa wyszla wczoraj ze szpitala i ma jutro przyjsc do Zuzi, bo z Panem oboje do pracy... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 29 mar 2009, 17:52 przez Gie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

29 mar 2009, 17:40

hej, melduje sie popoludniowio :-)

yoanna, czesc :-) ja czasami Was tez podczytuje i wlasnie dzisiaj ogladalam filmiki, ktore wstawilas i musze Ci powiedziec, ze ta Twoja niunia jest niesamowita (potrafi wiecej, niz wiekszosc dzieciaczkow tutaj... no, poza Majka margarity, bo ta to juz chodzi, skacze i robi piruety :-D ;-) )
co do czekolady, to moj tez narzeka, ze jest gruby, ze to przeze mnie :ico_puknij: a za chwile mi mowi "mam ochote na czekolade" :-D :ico_puknij:
te chlopy, to jak duze dzieci sa... ;-)

a pogoda... no coz, nie moge narzekac :-) chociaz w lecie jest tak cieplo, ze nie ma czym oddychac i nikt nie wychodzi na ulice w poludnie..

Jagna30, no to szczesciara z Ciebie, pozazdroscic ;-)
ja poki co zamykam watek A., bo teraz to nawet mi glupio, ze go tak zjechalam :ico_noniewiem:

Gie, oj.. chyba malej nie podchodzi Twoje jedzenie :/ skoro sloiczki je, a Twoim pluje (a wrecz wymiotuje), mam kumpele i ona ma ten sam problem, tylko, ze jej dziecko jest starsze... jej patentem jest pakowanie swojego jedzenia do pustych sloiczkow (tak, zeby wygladalo, ze to sloiczkowe) i mala daje sie nabrac.. ale tak, jak pisalam, jest starsza i "je oczami"..

u nas wczoraj tez maly jakos nie chcial jesc, co zwykle sie nie zdarza... tez mial odruch wymiotny, mimo, ze byla to jego ulubiona cielecina :/
myslalam, ze moze sloiczek przeterminowany, ale sprawdzilam (a nawet skosztowalam AFEEE) i bylo wszystko normalne w smaku... dopiero podstepem udalo mi sie go wziac... podawalam mu ten obiadek na przemian z deserkiem i moj maly glupolek wszystko ladnie zjadl :-) ale zajelo mi to z dobre 30 min :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości