ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

29 mar 2009, 10:03

Hej,ja wczoraj wysprzatalam caly duzy pokoj nawet z synem kanape przesuwalismy dobrze ze lekka.Okna pomyte zaslony i firanki czyste wisza.
Skoro nie chodze do pracy to w domu porobie moze takie porzadki trzeba tydzien przed swietami ale ja moze wroce do pracy wiec wtedy nie bedzie mi sie chcialo sprzatac.
Mala od rana nic sie nie rusza,pije kawke Ricore na pobudzenie mojej gwiazdy bo po tej kawce to sie zawsze rusza.
Ja to chyba naprawde jakis dzikus jestem nie lubie chodzic po sklepach i ogladac jak juz to pojsc i od razu kupic.teraz moj maz przywiezie rzeczy kupione w PL obejrze i wlorze do szafki a pod koniec maja lub na poczatku czerwca zrobimy liste brakujacych rzeczy i sie wybiore na zakupy.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

29 mar 2009, 12:05

ewusia75 pisze:Mala od rana nic sie nie rusza,pije kawke Ricore na pobudzenie mojej gwiazdy bo po tej kawce to sie zawsze rusza.
moze wyprobuje ten sposob :ico_oczko: choc nie wiem czy kawa zadziała bo ja codziennie pije jedna rozpuszczalna z mleczkiem :ico_sorki:
ewusia75 pisze:Ja to chyba naprawde jakis dzikus jestem nie lubie chodzic po sklepach i ogladac jak juz to pojsc i od razu kupic
ja uwielbiam zeby jeszcze w totolotka wygrac to mozna kupowac wszystko co mi sie podoba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

29 mar 2009, 14:48

Witam czerwcowki!
ramonka, oj tak, mi tez marzy sie wygrac w totolotka :-D
Zreszta i tak oszczednie wszystko kupuje.
ewusia75, tez musze wybrac firanki, ale pewnie w poniedzialek sie za to wezme.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

29 mar 2009, 15:00

ziolo007 pisze:Zreszta i tak oszczednie wszystko kupuje.
ja tez sie staram ale niektore rzeczy sa tak drogie ze nie da sie tego obejsc :ico_sorki:
Zwlaszcza poczatkowa wyprawka dla maluszka, wozek lozeczko i inne rzeczy :ico_sorki:
Tak sobie mysle ze musze kupic jakąś komode ktora postawie przy łózeczku bo wczesniej o tym nie myslalam ale takie drobiazgi ktore trzeba miec pod reka chyba na podlodze bede trzymac :ico_oczko:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

29 mar 2009, 16:23

ramonka pisze:moze wyprobuje ten sposob choc nie wiem czy kawa zadziała bo ja codziennie pije jedna rozpuszczalna z mleczkiem

Zauwazylam, ze na moje dziecko za bardzo kawa nie dziala, ale za to dziala jak zjem duzy i pyszny obiad, i slodkosci tak jak czekolada.

No ja tez musze sie za porzadki zabrac, firanki wyprac i okna umyc...no ale jak narazie dzisiaj spadl u nas snieg, wiec nici ze sprzatania, moze dopiero po swietach, wtedy nie bede pracowac wiec bede miala wiecej czasu na takie rzeczy.

ramonka pisze:Zreszta i tak oszczednie wszystko kupuje.
ja tez sie staram ale niektore rzeczy sa tak drogie ze nie da sie tego obejsc
Zwlaszcza poczatkowa wyprawka dla maluszka, wozek lozeczko i inne rzeczy


Pamietam ten okres kiedy bylam w ciazy z moim synem, pierwszy raz bardziej sie to wszystko przezywa, wszystko nowe, no i wszystko trzeba kupic bo sie nic nie ma, super uczucie. Wtedy to czesto chodzilam po sklepach z dzieciecymi rzeczami. Pracowalam tylko dwa dni, ateraz codziennie chodze do pracy i jeszcze dzieckiem musze sie zajac, wiec praktycznie nie mam czasu na chodzenie po sklepikach.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

29 mar 2009, 17:32

Ilka79 pisze:...no ale jak narazie dzisiaj spadl u nas snieg,
o matko wspolczuje, go ja zimy mam juz serdecznie dosc :ico_zly:
U nas puki co wiosna i mam nadzieje ze tak juz zostanie :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja za porzadki wezme sie w ostatnim tygodniu przed swietami - moj T jedzie na 4-dniowe szkolenie wiec bede siedziec sama :ico_placzek: wtedy wszystko posprzatam.
Nie znosze zostawac sama zwlaszcza na noc ale jak mus to mus :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

29 mar 2009, 18:19

ramonka, wspolczuje, ja gdybym miala zostac sama na noc pewnie wogole bym nie spala.
Za chwile wezme prysznic, i zrobie cos z soba, bo czuje sie dzisiaj jak kaszalot. Nawet nie mam ochoty patrzec w lustro. Czasami tak mam i to znak,ze sie troche zaniedbuje.
Ilka79, w sumie to ja nie jestem jakos strasznie podekscytowana ciaza. Lubie jednak ogladac takie malutkie ciuszki i czasem cos kupic. Moze dlatego,ze nie planowalam ciazy i chwilami jestem przerazona ta nowa sytuacja. Wiem,ze jak Dzidzia sie urodzi wtedy swiata poza Nim nie bede widziec. Narazie jednak podchodze do wszystkiego z dystansem.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

29 mar 2009, 18:44

ziolo007 pisze: Moze dlatego,ze nie planowalam ciazy i chwilami jestem przerazona ta nowa sytuacja. Wiem,ze jak Dzidzia sie urodzi wtedy swiata poza Nim nie bede widziec. Narazie jednak podchodze do wszystkiego z dystansem.
pewnie tak, choc u nas mimo ze ciaza planowana to ja i tak czasami martwie sie jak to bedzie i tez jestem przerazona :ico_sorki:
Mimo wszystko nie moge sie doczekac kiedy klusia bedzie z nami i staram sie cieszyc z kazdego dnia z brzuchem :-D to niezapomniane przezycie i wielka radosc dla mnie :-D
Ostatnio zmieniony 29 mar 2009, 19:37 przez ramonka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

29 mar 2009, 19:33

ramonka, ja tez sie ciesze jak moj Dzidzius sie rusza :-) Jak stojhe w kolejce w sklepie czy w banku to Oliwier zaczyna mnie mocno kopac. :-) Pewnie wyczuwa, ze sie nudze.

betty0704
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 17 mar 2009, 13:59

30 mar 2009, 08:06

Witam mamusie i dzidzie jeszcze w brzusiu :ico_haha_02:
Ale sie dziewczyny rozpisały...oj bedzie co nadrabiac. Ja dzis w pracy, a tak mi sie wstac nie chciało, przez te zmiane czasu :ico_szoking:
Wczoraj miałam takiego doła jak nigdy, chyba cos mnie dopadło, nic mi sie nie chciało, wszystko denerwowało, myslalam tylko o tym co mnie jeszcze bardziej dolowało, czyli np. o tym ze mój M.jest w tym wstretnym wojsku a ja musze o wszystkim myslec sama! Oczywiście sa rodzice, tesciowie itp.ale to nie to samo :ico_placzek:
Aj....nie bede juz pisac o smutnych sprawach, dzis juz jest lepiej i nie bede sie dołowac, bo jeszcze kochanemu dzidziusiowi zaszkodzi. Dzisiaj do lekarza ide i juz niemoge sie doczekac, ciekawe ile juz wazy :-D
Pozdrawiam

[ Dodano: 2009-03-30, 08:30 ]
Jesli chodzi o ruchy dziecka, to czasami mam wrażenie, że brzusio pęknie i dzidzia wyjdzie :ico_oczko: Rusza sie strasznie i zauwazyłam ze ma swoje ustalone godziny kiedy dokucza mamusi. Rano pare kopniaczków (tak do śniadania), ok. 12 i wieczorem to juz fale takie robi,że aż sie zaczynam martwic czy mu przypadkiem nie za ciasno jest :ico_olaboga: Przyzmam, że fajne jest to uczucie i bedzie mi go brakowało. :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość