Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

30 mar 2009, 11:49

a powiedzcie dziewczyny czy wasze dzieci przez zmiane czasu jakoś inaczej sie zachowują???
Ja zauważyłam że Maja idzie jeszcze starym czasem, trudno jej się przestawić :ico_noniewiem:
moj tez starym czasem idzie ;-)
dziewczyny widziałyście mój suwaczek - za 4 dni do pracy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
w piątek pierwszy dzień :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
nooo, to trzymam kciuki, zeby powrot do pracy okazal sie bezbolesny i zebys szybko sie przystosowala :-)
ale w sumie nie powinnas miec z tym problemu, bo to 1/2 etatu.. moim zdaniem, rozwiazanie idealne :-)

aha, Majka super :-D szkodnik na potege... hehe, ladnie sie dorwala do tego pudla :ico_brawa_01: i pic tez sama potrafi... ona juz wszystko sama robi :/
;-)

Iwona H, dziewczyny maja racje.. masz talent :-) baranek pirsza klasa! a Patryk z kroliczkami - przeslodki :ico_brawa_01:
A jak u Was przedświąteczny czas?
u nas nie jest bardzo swiatecznie... z tego wzgledu, ze w UK nie ma takiego zwyczaju, jak u nas.. nie ma calej tej otoczki, sniadania, swieconki, lanego poniedzialku itp.
tam tylko Wielkanoc to obzeranie sie czekoladowymi jajkami.. :/
niby moglabym zrobic swoje wlasne sniadanie rodzinne... ale teraz nie wiem, jak to tu wyglada, czy Hiszpanie swieca koszyki? pytalam A., nie wie... a mnie tu nie bylo w ubieglym roku, bo polecialam do PL na swieta :/
poza tym oni tu nie maja naszej kielbasy, czy szynki wedzonej... takze ja chyba w tym roku bede bez Wielkanocy i Lanego Poniedzialku :(

Pati85, ale z Ciebie aparatka :-D
zaraz napisze, jakie sloiczki mam dla malego :-)

[ Dodano: 2009-03-30, 12:11 ]
obiadki:

karaibski gulasz z wieprzowiny
ryba w sosie Mornay
kalafior z brokulami w sosie serowym
risotto z kurczakiem, kabaczkiem i morelami
"cottage pie" czyli danie z wolowina, groszkiem, marchewka i ziemniaczkami :-)

deserki:

salatka owocowa (banan, jablko, gruszka)
banan i jablko ze zbozami
kremowa owsianka
banoffee pudding (banoffee to polaczenie banana i toffee :-D), ale w tej wersji uzyli jakiegos syropu (4%) zamiast tofi
krem z jajek (jajka to tylko 3%..), cos jak nasz budyn

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

30 mar 2009, 12:17

Jestem:)

Margarita brawa dla Majki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jula tez sie gibie przy sadzaniu,ale za to zaczela tak jak i Jasper trenowac podciaganie nozek pod brzuch, wiec tylko patrzec jak wystartuje :-D i ruszy do przodu.

Shoo no to prawdziwa uczta dla Jaspera sie szykuje :ico_obiadek:

Pati pewnie kozystajcie z pogody,a spacerki jak najbardziej wskazane. U nas pogoda dalej barowa :ico_olaboga: Ale mam nadzieje ze na swieta bedzie ladnie, to bedzie mozna juz jakiegos grilla zrobic :-)

[ Dodano: 2009-03-30, 12:18 ]
A i dziekujemy za glosiki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 12:19

risotto z kurczakiem, kabaczkiem i morelami
brzmi dosc dziwnie..

niezly wypas tam macie...

[ Dodano: 2009-03-30, 12:20 ]
moj pan jak ostatnio kupil ciastka dla Su, to sie okazalo, ze sa po 10 m-cu dopiero, hehhee...
Ostatnio zmieniony 30 mar 2009, 12:22 przez Gie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

30 mar 2009, 12:21

moj pan jak ostatnio kupila ciastka dla Su, to sie okazalo, ze sa po 10 m-cu dopiero, hehhee
To beda jak znalazl za pare miesiecy :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 12:24

To beda jak znalazl za pare miesiecy
no, nie zmarnuja sie... sprawdzalam date waznosci i beda jeszcze dobre... :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

30 mar 2009, 12:28

A ja popoludniu jadae po ubranka dla Juli beda jak znalazl na lato :-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

30 mar 2009, 12:38

Gie, u nas ciastka Jasperkowe mialy krotki zywot, jak stwierdzilismy, ze on jest jeszcze za maly, zeby je jesc... stwierdzilismy, ze my za mali nie jestesmy i pozarlismy wszystkie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

co do tego risotta, to juz kiedys je podalam malemu i bardzo dobre jest w smaku... takie slodkawe, a w ogole, kurczak z morelami i z ryzem jest pyszny, sama nie robilam, ale pamietam, ze jadlam to w restauracji... nie jest to dziwniejsze niz pizza z ananasem i szynka ;-) bynajmniej nie dla mnie...

a co do siedzenia, to Jasper leci na boki, nie potrafi jeszcze stabilnie siedziec... za to powoli, tak, jak Jula przymierza sie do wystartowania na 4 lapkach :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-30, 12:40 ]
szkrab, a wlasnie.. pisalas, ze udalo Ci sie zdobyc chyba 20 sztuk za 3 euro :ico_szoking: :ico_szoking: niezle.. przez Ciebie zaczne zaraz buszowac po ebayu, moze tez mi sie uda znalezc cos taniego.. bo widze, ze te spiochy, ktore mu kupilismy jakis miesiac (albo 2) temu, robia sie za male... a jest na nich napisane 6-9 m-cy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

30 mar 2009, 12:43

szkrab, a wlasnie.. pisalas, ze udalo Ci sie zdobyc chyba 20 sztuk za 3 euro niezle.. przez Ciebie zaczne zaraz buszowac po ebayu, moze tez mi sie uda znalezc cos taniego.. bo widze, ze te spiochy, ktore mu kupilismy jakis miesiac (albo 2) temu, robia sie za male... a jest na nich napisane 6-9 m-cy
No udalo mi sie kobitka miala zestawy jeden 10 drugi 11 ubranek pomieszane sukienki body spodenki.Po swoim dziecku nie zniszczone.Za taki pieniadz nie kupie nigdzie :-) A od nadmiaru glowa nie boli :-)
ze my za mali nie jestesmy i pozarlismy wszystkie
Oj wy zarloki :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

30 mar 2009, 12:53

jessooo, a ja mam dzisiaj tyle roboty, ze glowa mala!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

oby jutro bylo spokojniej... :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

30 mar 2009, 12:59

Gie ale przynajmniej dzien szybko przeleci jak jest co robic:)

[ Dodano: 2009-03-30, 13:00 ]
Ja buszuje po necie bo cisza na drzemki jest. Bo ostatnio obydwie spia rowno :ico_sorki: :ico_sorki: Wiec czas na lenistwo mam :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości