Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 mar 2009, 20:47

poccoyo, dobre dobre haha :-D :-D

antynorma, oooo jestes , jak tam zdrowko???

Mały juz nyna a ja mam wolne i nic nie robie, zaraz na kanape sie walne i piolt w reke i hejaa :-D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

30 mar 2009, 20:47

poccoyo całosc jest super, naprawdę.

Ja ledwo zywa jestem, nadal kaszel, nadal potworne osłabienie i jeszcze jakis syfek w gardle. Masakra.
Dzieciaki juz lepiej, jutro najstarszy idzie juz do szkoły.

Nawet pisac nie mogę tak mnie bolą mięsnie, stawy i wszystko inne chyba tez..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 mar 2009, 20:57

asiula_o, :ico_wstydzioch: dziekujemy za komplemecik :ico_wstydzioch: a oczy... to chyba jedyne co i mnie sie podoba we mnie. a czesto ludzie sie mnie pytaja czy to soczewki. A to moje :-D Mam nadzieje ze Olikowi zostana juz takie niebieskie. A te oczy tez moga sie tak wydawac niebieskie bo mam ciemne wlosy (tez swoje).

wiola85, :ico_wstydzioch: dziekujemy :-) na zjdeciach moze nie widac podobienstwa do twojego Filipka ale sa momenty ze wyglada naprawde podobnie. :ico_haha_01:

przestawili czas... i co... i niestety nie da sie tak szybko Juniora przestawic. :ico_olaboga: teraz ma drzemke... wiec pewnie okolo 21.30 zaczniemy go myc dopiero :ico_sorki:

poccoyo, Pediatra - po maluchu! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

noce rozne... w dzien humor tez rozny... dzis bylo :ico_brawa_01: jutro... :ico_noniewiem: oby dobrze :ico_sorki:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

30 mar 2009, 21:00

wiola - ja tez juz utłukłam towarzystwo, teraz sama będę dogorywac na kanapce :ico_haha_01:

A i Duzy Mis skusił sie na naszą grypkę, niedługo dojedzie do domku, zasmarkany i kaszlący - mam nadzieje ze nie będziemy sie teraz w kółko zarazac....

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

31 mar 2009, 09:37

ja już na szczęście chyba mam z górki.... dzieciaki już dobrze ja też po antybiotyku z górki pomału....

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

31 mar 2009, 10:03

JustynaiGabi - ja niestety nie bardzo mogę brac antybiotyki, więc takie tylko pierdołki zostają.....Ale dzis juz jest całkiem niezle, tylko to potworne, wszechogarniające osłabienie zostało. Masakra. Wszystko mi zajmuje więcej czasu niz zazwyczaj. No ale mam nadzieje, ze powolutku stanę na nogi.

Dzis u nas slicznie, niedługo zbiorę towarzystwo i pojdziemy sobie na spacerek, bo az szkoda nie wyjsc. A i dzieciakom się przyda w koncu troche swiezego powietrza....
O spacerku mysle pozytywnie, tylko czuję potworny opór przed wyszykowaniem siebie i dzieci do wyjscia :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

31 mar 2009, 10:29

antynorma pisze:ja niestety nie bardzo mogę brac antybiotyk
ja niestety musiałam na anginę. Ale biorę ten sam co dzieciaki tylko oczywiście w większym stężeniu

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

31 mar 2009, 10:37

JustynaiGabi, antynorma, oj biedne jesteście z tymi chorobami...DObrze ze pomału dochodzicie do siebie:)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

31 mar 2009, 11:02

u nas też ząbków nie widać chociaż Sara ślini się potwornie, gryzie wszystko co się da - nawet rodziców :-D a jak pukam łyżeczką w dziąsełka to takie twarde jak kamień

wczoraj u ortopedy byliśmy - wszystko w porządku :-)

w sobote byliśmy na zakupach, kupiliśmy córci za małą czapke :-D niby rozmiar 48 ale jakaś mała, ciężko na uszy nachodzi, a może to tak ma być??? kupiliśmy też na zajączka Małej fontanne piłeczek z playskoola i jest nimi zachwycona, bo oczywiście już rozpakowaliśmy, a najlepiej to chyba bawi się nią tatuś, wczoraj nawet dokupił kilka piłeczek żeby było zabawniej :-D

u nas śliczna pogoda więc kończe domowe porządki i na spacer :-D

[ Dodano: 2009-03-31, 11:03 ]
zaponiałam jeszcze napisać że po konsultacji wyników Sary z pediatrą nie musimy jej już dawać żelaza huraaaaaa

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

31 mar 2009, 13:58

david wczoraj przewrócił sie z plecków na brzuszek ... a dziś zaczeło się ząbkowanie... zjada mi palce chłopaczyna

no to polecialam i kupiłam w drogerii,maść na ząbkowanie...a w domu się okazało że to pasta dl dzieciaczków, tej samej firmy...
i czemu nie poczytałam napisów na opakowaniu??
no czemu...
więc na wymiane za późno... otworzyłam tubkę...
trza kupić jeszcze raz... tym razem maść
:ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:02 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość