Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 mar 2009, 15:54

a synuś właśnie wypił troszkę herbatki i fika na tapczanie, spodobała mu się lampa na suficie :-D
moja nie za bardzo sama fika tylko na macie eduyukacyjnej z ficer to oowszem ale musze byc w pokoju

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 mar 2009, 16:13

plum :-)

ja juz po angielskim, a chłop połaził z wózeczkiem po mieście :-D polewałam z chłopa, bo jak mnie odprowadzał na angielski, to akurat Jonathan (prowadzący) już szedł i się bardzo ciepło i miło przywitał :-D a mój chłop zielony :ico_olaboga: :-D :-D :-D i aż przyszedł po mnie i kazał sie całować, jak wszyscy wychodzili :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :-D :-D :-D taki zazdrosny nagle :-D
no, normalnie tak mi się samopoczucie poprawiło, że lepiej się czuję niż po dużych zakupach :-D :ico_sorki:
i jeszcze Kasia dziś ma wolne i właśnie była na kawce 2 godzinki, poleciała teraz obiad swojemu gotować, także jeszcze pogadałam przy kawce :-D

heh... a maluch śpi juz godzinkę, także jak wstanie to sajgonki penie będą :ico_olaboga: noo, ale trudno, jeszcze trochę :ico_sorki: starszak właśnie wrócił, także już znów mam pełną chatę :-D

jakos się przyzwyczaję do tych drugich zmian chłopa... nawet z kąpaniem wczoraj poradziłam sobie sama, potem tabletki przeciwbólowe i cacy :-D dziś wezmę wcześniej, żeby szybciej zadziałały :-D :ico_oczko:

milutka204, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Klaudeczki :-) mój tak się przewraca już z premedytacją, jak się męczy to się odgina, jedną rączkę podnosi do góry i fika :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

31 mar 2009, 16:13

Ragazza ciesze sie z wszytko oki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my byłysmy na spacerku-super pogoda sie zrobiła i mam nadzieje ze juz tak zostanie..kurcze musze sie zabrac za siebie bo nie mam w czym chodzic :ico_olaboga: juz zakazałam tacie kupowania ciasteczek i zaczynam cwiczyc..obym tylko wytrwała :ico_sorki: :ico_sorki:

a co do zosawania niuni z tatą to u mnie nie ma zadnego problemu..jak wracam to przewaznie zastaje taki obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-03-31, 16:14 ]
taki zazdrosny nagle :-D
no, normalnie tak mi się samopoczucie poprawiło, że lepiej się czuję niż po dużych zakupach :-D :ico_sorki:
i tak trzymać :-D :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 mar 2009, 16:18

co do zosawania niuni z tatą to u mnie nie ma zadnego problemu..jak wracam to przewaznie zastaje taki obrazek
zazdroszcze!

ja sie cala spocilam z tej grubiosvi :ico_placzek: najgorsze ze nie mam czasu cwiczyc przyy Klaudii...
milutka204, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Klaudeczki :-) mój tak się przewraca już z premedytacją, jak się męczy to się odgina, jedną rączkę podnosi do góry i fika :-D
dziekujemy :) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

31 mar 2009, 16:22

milutkaKlaudia tak pieknie głowkę trzyma..mojej niesety sie tak nie udaje i wogole denerwuje sie jak jest na brzuszku :ico_olaboga:

a ja sie zabieram za nalesniczki z serem :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 mar 2009, 16:26

wogole denerwuje sie jak jest na brzuszku :ico_olaboga:
Martuś, musisz ją często kłaść na brzuszek... mój na początku baaardzo protestował przed tą pozycją, aż pół dzielnicy słyszało, tak się wydzierał, ale chociaż 2 minuty go przetrzymywałam przed każdym jedzeniem (podobno dobrze wpływa na trawienie dziecka :-) ), a z czasem wytrzymywał coraz dłużej i w koncu potrafi poleżeć nawet 10 minut, ale jeszcze mu się głowa czasami gibie :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

31 mar 2009, 16:28

artuś, musisz ją często kłaść na brzuszek...
staram sie..ale czesto jeszcze mi mała spi a jak sie budzi to sie domaga jedzenia i wtedy juz jest rozdrazniona wiec tym bardziej ja denerwuje lezenie na brzuszku :ico_placzek:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 mar 2009, 16:28

.mojej niesety sie tak nie udaje i wogole denerwuje sie jak jest na brzuszku :ico_olaboga:
moja rowniez nie lubila codziennie z nia cwiczylam po 10 minut i efekty sa :) cierpliwosci!:)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

31 mar 2009, 17:01

mój też nie lubi leżeć na brzuszku :ico_placzek: , staram się go przyzwyczajać, ale 30 sekund wytrzyma i płacz
właśnie skończyłam karmić :-)

[ Dodano: 2009-03-31, 17:03 ]
ale główkę już ładnie trzyma jak go noszę, no i dziś leżał mi na klatce piersiowej na brzuszku chwilkę i też nawet ładnie unosił głowę, ale długo oczywiście nie poleżał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

31 mar 2009, 17:03

hej hej
a my po dluuugim spacerku i po szczepieniu:))))
jak wyszlismy z domu to dopiero z pol h temu wrocilisy. ale bylismy u moich rodzicw,potem w UP no i na szczepieniu. wzielismy ta 5 w 1. plakal maluszek ale zaraz po sie uspokoil. :ico_sorki: takze Dawidek byl bardzo dzielny :-)
Pani go zwazyla i normalnie jestem w szoku. wazy juz 5200. z bioderkami jest wszystko OK ale i tak poprosilam o skierowanie na dokladne przebadanie i dostalam bez problemu.
moj zabek ma na glowce to tzw uszczypniecie bociana.taka czerwona plamke ale ma samo zejsc, a na buzce te chrosteczki to jakis rumien poporodowy i tez ma sam zniknac. obwod glowki ma 37cm, a w klacie ma 40.
teraz mi spi po spacerku. mam nadzieje ze w nocy tez bedzie dobrze spal...

kupilam mu dzisiaj NOSE-FRIDA do noska,ale jakos wydaje mi sie ze nie bardzo ciagnie. musze wyprobowac na nim bo teraz to sobie tylko tak dmuchalam :-)

Marcia moj maz tez sobie tak lezakuje z synkiem :ico_brawa_01:

milutka extra filmik:))

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość