79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

01 kwie 2008, 10:44

witajcie :)
Wozek fajny ale rzeczywiscie malutkie koleczka...
wiecie ze przeoczylam ze tak ujme urodzinki... no to tez stawiam :ico_tort: ale nam chlopaki rosna to juz tak z gorki do roczku...
z Kacprem niby lepiej przynajmiej juz pupy nie kujemy ... ale dalej antybiotyk kaszle dalej okropnie no i mino tej slicznej pogody siedzimy w domu... pewnie jak wyzdrowiejemy to bedzie padac... takie to juz moje szczescie ...
Aga dawaj fote nowej fryzury... wiesz mnie tez nieraz kusi aby cos zmienic...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 kwie 2008, 14:41

Hej!

Na początke wszystkiego naj dla Szymka i Kacperka z okazji 8 miesiąca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ivka szkoda, że nie będziesz mieć netu ale mam nadzieje, że uda Ci się od czasu do czasu dopaść jakiś komputer.

Ivone ciesze się, że chrzciny się udały i że Amleka byłą taka grzeczna , no i wielkie brawa za postępy.

Aga my też byliśmy na nie kłam kochanie tylko w sobote i osobiści mimo, ze to film mało ambitny mnie się bardzo podobał i się uśmiałam.

AnitaCieszę się, że z Kacprem lepiej, mam nadzieje, ze niedługo już będzie całkiem zdrowy i będziecie mogli wyjść z domu.

A u mnie mega masakra, nie uwierzycie ale mam ospe, ja a Tosia nie, póki co :ico_placzek: Wyglądam okropnie , po prostu nie moge na siebie patrzeć, wszystko mnie swędzi. Nie mam zielnonego pojęcia od kogo się mogłam zarazić bo nikt z moich znajomych sam nie ma i dzieci nie mają ospy. Wysypało mnie w niedziele, wczesniej myślałam, że mnie jakaś angina bierze bo miałam 39C i strasznie mnie bolało gardło, ale to od tego, ze mam te zasrane pęcherzyki nawet na migdałkach. Jako dorosła osoba trafiłam do poradni chorób zakaźnych bo u starych ospa jest bardziej niebezpieczna niż u dzieci i dostałam lek przeciwirusowy po którym się czuje strasznie słaba. Pani mi poradziła, żebym się odizolowała od Tosi bo jest szansa że jej nie zaraziłam, więc chwilowo mąż się nia zajmuje a ja zalegam w łóżku w samotności :ico_placzek: :ico_placzek: A znając nasze szczęście do chorób to pewnie jak ja trochę ozdrowieje to ja obsypie albo męża bo on też nie przechodził ospy w dzieciństwie,a to się wylęga od 10-21 dni. Ogólnie mam dosć i mega doła....

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

01 kwie 2008, 16:52

Pruedence, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale mam nadzieję, że to Prima Aprilis.....chociaż w pierwszej chwili pomyślałam, że to od nas się zaraziłaś :ico_puknij: :-D

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla naszych uroczych chłopaczków :ico_brawa_01:

dzisiaj jest tak cuuuuudownie, że od rana się szwędałyśmy, jak teraz Julka wstanie to też lecimy na spacerek

[ Dodano: 2008-04-01, 16:54 ]
Pruedence, Kraków jest tak super pokazany w tym filmie, że można się zakochać

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

01 kwie 2008, 17:06

oj Preuden znam to ja tez nie tak dawno jakies 5 lat temu mialam ospe co gorsze nie wiedzielam ze ja mam i sie wykapalam w goracej wodzie w wannie ... nie chcesz wiedziec jak wygladalam .
z tego co wiem to nie ma zasady ... Tosia niekoniecznie sie zarazi... a podobno sie juz zaraza jak jeszcze nie widac... trzymaj sie i odpoczywaj...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

01 kwie 2008, 19:49

Pruedence, wspolczuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Trzymaj sie, badz dzielna i nie dawaj sie!!!! :ico_chory: Ja przechodziłam ospe jak byłam mała, ale moja mama sie zaraziła jak miała 32 lata i pamietam jak bardzo cierpiała :ico_placzek:

Anita, dobrze, ze Kacper juz troche lepiej. :ico_brawa_01: Oby szybko mu przeszlo. Biedaczek tez sie nameczy :ico_placzek:

U nas nieprzespana noc i ...... ZĄBEK :ico_brawa_01: gorna dwojeczka juz sie przebiła, chociaz jeszcze nie cała, wiec pewnie dzis tez bedzie ciezko. :ico_noniewiem: Tymczasem Szymek cwiczy :ico_haha_01: Opiera sie na raczkach i nozkach i kreci pupka. Rysiek nazywa to "ruchem kopulacyjnym" :-D Fajnie to wyglada. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

01 kwie 2008, 22:47

Nigdy nie rezygnuj z marzeń.
Gdzieś, kiedyś, wreszcie,
jakoś wszystkie się spełnią.

na dowidzenia -udanego życia życzę wam i waszym bliskim :-)
licze, ze w tym roku do was wróce. jesli nie, to bylo mi bardzo z wami milo :-D
papa

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

02 kwie 2008, 11:59

ivka no to do zobaczenia... trzymajcie sie cieplutko...
Wisienka moj Kacper tez buja sie na czworaka od paru dni :ico_oczko: to chyba oznacza ze zaraz zacznie raczkowac...
pisalam o zebach? ma juz 8 zabkow ale niestety slabiutkie lekarka kazala mi sie zglosic do dentysty... :ico_szoking: a on nawet nosa sobie nie daje czyscic a co dopiero w zeby zagladac.... to dopiero bedzie cyrk :ico_szoking: tak sie balam ze jak tak szybko i bez problemow wychodza to gdzie indziej bedzie hak :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 kwie 2008, 15:22

ivkaJ, :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: Smutno nam bedzie bez Was :ico_placzek:

Anita, jak to do dentysty? Takie małe dzieciaki juz chodza do dentysty? :ico_szoking: A jak ogolnie Kacper? Juz troszke lepiej? Buziaki dla niego!!! :ico_buziaczki_big:

A Szymek zgrzyta zebami.... Straszny dzwiek, mowie Wam. :ico_olaboga: No i cały czas te ruchy kopulacyjne... :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

02 kwie 2008, 15:38

Pruedence bidulko ty to masz ciągle pod górkę :ico_olaboga:
co do wózka to jamam odmienny gust gust więc się nie wypowiadam
a ponieważ ominęłam urodzinki Łukaszka to stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na 8 miesiecy

zębów nadal nie widać za to dziąsła ma baaardzo ostre i jedzonko normalnie sobie przemiela a je tak slodko że moja mama to sie napatrzeć nie moze tak cudownie jezyczkiem obraca
z jedzeniem mam kłopot bo nie chce jeść obiadków dzis ugotowalam mu normalnie ziemniaka wyjęłam mięsko i marchewkę z rosolu pogniotlam widelcem i tak mu dalam to jeszcze troszkę zjadł a słoiczków to kompletnie nie chce

Łukaszek juz przesuwa sie wzdłuz lóżka (sam idzie) coprawda często przez to upada na główke i jest straszny placz ale niestety tego się nie da uniknąć

Czy wasze dzieci mają jakieś ulubione zabawki którymi lubią się bawic? bo chcę coś nowego Łukaszkowi kupić a nie wiem co?

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

02 kwie 2008, 16:45

Najpierw wielki :ico_tort: dla naszych chłopców.
Poniżej zdjęcie Amelci z chrzcin. Miała taką czapeczkę.
A moja amelka zaskoczyła wszystkich. Wczoraj pierwszy raz poraczkowała sama do przodu i dzisiaj już zasuwa po pokoju i dzisiaj sama usiadla i teraz na okrągło raczkuje i siada. Ale to jej raczkowa nie do przodu wygląda przekomicznie, bo się zatrzymuje i peostuje nogi i tak pcha tylek do góry. Normalnie jak przy skłonie w przód. Nawet tego dokładnie nie potrafię opisać, bo pierwszy raz coś takiego widzę. Mówię wam jest na czworaka i nagle nogi prostuje i tyłek tak wysoko trzyma.
Jeszcze dołączę jedno zdjęcie z zębami. A i już prawie tydzień jak nie budzi się w nocy na jedzenie.
Boże i to tak w ciągu tygodnia.
Pruedence bardzo współczuję ospy.
Anitko to musisz znaleźć jakiegoś dziecięcego, ale i tak będzie ciekawie. Ja nie wiem czy amelka otworzyłaby buzię, raczej nie. Ale będzie dobrze.
Wisieńko gratulacje kolejnego ząbka no i ruchów. amelka tak ćwiczyła dwa dni i poszła do tyłu.
Kasiu, to już moment jak Ci Łukaniu pójdzie.

[ Dodano: 2008-04-02, 16:56 ]
A to Amisia w trakcie przewrotów i już bez czapeczki. Znowu będę musiała jej ściąć włoski, bo już znowu odrosły. A te dwa ziarenka ryżu to ząbki. Pozdrawiam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość