Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

04 kwie 2009, 19:32

Ja cały dzień karmie :ico_duzepranko: karmie :ico_pranko: karmie :ico_prasowanko: karmie :ico_odkurzanie: karmie :-D

Tomek kończy ogrodzenie, Wietrzyłam dzis Zosie a jutro idziemy na nasz pierwszy rodzinny spacerek :-D

Na gardło tantum verde strepsils z miodem i syropki homeopatyczne ona najwiekszą ulge przynosiły.

Ide karmić :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 kwie 2009, 20:04

Dora,
Dora pisze:Ja cały dzień karmie karmie karmie karmie karmie


zazdroszcze ja też już tak chce - a tym czasem spiekłam sie tak, że cała czerwona na buzi jestem :-D tyle, że ja nigdy na czerwono sie nie opalałam zawsze na bązowo :)))

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

04 kwie 2009, 20:37

Dora pisze:Ja cały dzień karmie :ico_duzepranko: karmie :ico_pranko: karmie :ico_prasowanko: karmie :ico_odkurzanie: karmie :-D


Dora ja tez :-D
a co ile karmisz Zosie i ile razy w nocy, bo Amelka w nocy na razie nie płacze i nie wola jesc ale ja karmie ok. 2x lub raz w nocy i raz nad ranem. kąpiel mamy o 21.00 ale jak na razie jest to dla mnie najbardziej stresujące, bo Amelka wówczas płacze w wniebogłosy :ico_placzek: ale jak to mówią praktyka czyni mistrza :ico_oczko:

my dzis miałyśmy dzień odwiedzin :ico_oczko: w domu palić nie trzeba tak sie pokój do słonka nagrzewa :-D


Justynko
a wolno tak opalac sie w ciazy :ico_noniewiem:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

04 kwie 2009, 21:15

Niedługo my będziemy tylko karmiły :ico_brawa_01: .Mam nadzieję,ze szybciutko to nastąpi.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

04 kwie 2009, 21:55

misiunia na gardło Tantum Verde najlepszy
Dora a jak mala już dobrze?
FioletowaAnia czyli na razie córcia daje ci pospać.A z kąpaniem poczatki zawsze są trudne
ejustysia opalanie :ico_nienie:
Ja dzisiaj jestem wymęczona.Mieliśmy dzisiaj imprezę babci.Rano msza w kościele a potem imprezka w restauracji.Pogoda była cudna ale za długo na nogach i tak mi nogi spuchły że ledwo mogłam chodzić.
Ja zaczynam panikować.Niby wszystko gotowe na synka.To znaczy prawie.Ale ubranka wszystkie wciśnięte na jedną półkę i nie posegregowane rozmiarami.Jeśli mąż nie zdąży zrobić komody na nie to nie wiem jak odnajdę sie w tym stosie.Do tego w przyszłym tygodniu mają przywieźć nam nową rogówkę a jak na razie nie ma jej gdzie wstawić bo jeszcze wszędzie stoją jakieś graty.

[ Dodano: 2009-04-05, 09:43 ]
witam rankiem.
ja jem śniadanko,trochę posprzątam a potem do teściów na obiadek i do lasu na spacerek
życzę miłego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

05 kwie 2009, 11:39

hej Mamusie :-D
przepraszam ale jescze nie doczytalam , ale jestem w domu dopiero od wczoraj i dopiero zaczynamy sie oswajac :-D

nalezy Wam sie troszke wyjasnienia :ico_wstydzioch: dlaczego CC ? tak jakos wyszlo, od samego poczatku chcialam CC ale tak w polowie ciazy zmienilam zdanie ze moze jednak ze znieczuleniem i tego sie trzymalam, no i faktycznie we wtorek pojechalam do szpitala bo zaczelo mi cos ciec sama nie wiedzialm czy wody bo tak jakos dziwnie bylo ale skoro czop mi odszedl jakis tydzien moze poltora wczesniej to przypuszcalam ze to wody no to jazda do szpitala :-D :-D :-D
jak dojechalam zobaczylam porodowke i to wszytko co tam sie dzieje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: to sie przestraszylam i to starsznie :ico_olaboga: :ico_olaboga: a ze dyzur mial moj lekarz to tak jakos wyszlo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
nie zalauje pomimo tego ze wiele osob moze mnie skrytykowac za to ale naprawde jak jestem zadowolona i wszytkim polecam, moze w innych szpitalach inaczej traktuje sie kobiety i moze jest lepiej :ico_sorki: w kazdym badz razie ja pobyt w szpitalu wspominam bardzo zle , cala srode przeplakalam , bylam oceniana i naprawde bylo mi bardzo przykro , do tego nie maialm pokarmu , nikt z personelu mi nie pomogl z karmieniem i wogole szkoda slow , czulam sie jak gorsza kategoria kobiety ,
teraz juz jestem w domu i jest dobrze musze tylko sie przyzwyczaic i nauczyc sie zyc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny czy jest juz jakis watek z Maluszkami bo musze przyznac ze jescze nic nie wiem mam duzo pytan i watpliwosci a w grupie zawsze razniej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a jak tam u nas ktora nastepna?
i wogole jak sie czujecie i jak nastawienie?

[ Dodano: 2009-04-05, 13:19 ]
widze ze korzystacie z ciepelka na dworze a ja jeszcze przez 2 tyg w domku musze posiedziec tzn ja moge wyjsc ale Lenka musi posiedziec :-D
no to jak nikogo nie ma to Was pomecze zdjeciami

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

05 kwie 2009, 13:53

adka Lenka jest śliczniutka taka czarnulka z niej :-D :ico_brawa_01: a na tym zdjęciu z tatusiem tak główkę już trzyma wysoko :ico_szoking: ?

Dobrze, ze jesteś zadowolona z cesarki ;) ja w pewnym momencie to też już chcialam aby mnie cieli no ale jakos dałam rady i teraz juz czuje sie spoko po tygodniu prawie ;)
adka pisze:Dziewczyny czy jest juz jakis watek z Maluszkami


no własnie chyba nie ma przynajmniej nic o tym nie wiem. Może założymy jakis nowy bo ja tez mam sporo pytań i wątpliwości a w tym wątku trudniej będzie sie odnaleźć ;)

Co do opieki w szpitalu to ja jestem bardzo zadowolona i z lekarzy i z położnych nawet salowa okazała sie moja daleka rodzina :ico_oczko: Także dobrze wybrałam.

Dziś mam trochę więcej czasu dla siebie, choć Amelka na szczęście odróżnia juz dzień od noacy i w dzień więcej chce jeść, patrzeć na oczka i aby sie nia zajmować a w nocy śpi spokojnie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

05 kwie 2009, 15:05

Fioletowa Ania, sliczna ta Twoja ksiezniczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fioletowa Ania pisze:Może założymy jakis nowy
ja jestem za tylko nie zabardzo wiem jak :ico_wstydzioch: tzn sam watek wiem ale nie wiem jak tak upiekszyc i Misiunia zrobila z kwietniowkami

a dziewczyny z marca moze zrobia a kwietniowki sie dolacza :ico_oczko: :ico_oczko:
Fioletowa Ania, a ja z karmieniem bo u mnie to jest najwiekszy problem, nie wiem czy Lena sie najada , no i nie oproznia z dwoch piersi :ico_placzek: do jednego karmienia jedna piers :-) i tak nazmiane ale raczej sie najada bo wytrzymuje ok 3 godzin, aha i ile czasu karmisz ? tzn ile czasu jest przystawiona do jednej piersi i co decyduje ze przestawiasz ja do drugiej :-D

to samo pytanie do :-D Dory

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

05 kwie 2009, 15:36

Adka Lena w podpisie jest cudna :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_oczko:

Adka karmisz z jednej piersi a następne karmienie z drugiej. Chyba ,ze mała jeszcze chce to oczywiście dostawiasz do drugiej piersi. Karmić mozesz 15 minut albo pół godziny wszystko zalezy jak mała ssie, czy nie przysypia np.
Adka a jak sutki?

Lenka na niebiesko bedzie chodziła? Czy tak na wszelki wypadek niebieski rozek kupiłaś? hahah

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

05 kwie 2009, 17:19

Ja Amelkę karmię na razie różnie tzn. czasem sie naje z jednej piersi i juz nie chce z drugiej a czasem dostawiam do drugiej ;)
Dziś miałam chwile zgrozy bo chciała jeść częściej tzn. co 1,5h albo i mniej a potem tak zaczęło jej sie ulewać ze 2 razy ja przebierałam i na przewijaku jeszcze jej sie zwracało. Wystraszyłam sie strasznie bo myślałam ze juz wymiotuje :ico_placzek: ale potem znów chciał pierś więc jej dałam ssała moze 3 min. i zasnęła i juz śpi ok. 2h :ico_sorki:

Amelka tez czesto ma czkawke ale jak dam piers to przechodzi. ;)
adka pisze:raczej sie najada bo wytrzymuje ok 3 godzin,


myślę, że spokojnie sie najada skoro spi 3h ;) nie ma co panikowac, dzieciątko na razie tak dużo nie może zjeść, bo jak przesadzi to bedzie ulewac jak moja.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość