Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

04 kwie 2009, 23:43

witam sie!
i na chwilunie tylko dzieki kochane miszka i Martusia mam nadzieje ze tak sie stanie ze w koncu cos otworze swojego zabaczymy Moja Ada powiedziala ze jestem jakas dziwna od pewnego czasu ale co ja mam zrobic deprecha daje sie we znaki i nawet ona to zauwazyla

Dzis pogoda znow piekna w krotkim rekawku zasowalysmy :ico_oczko: ale czuje sie okropnie oprocz deprechy mam katar cos drapie mnie w gardle i jestem zmeczona wiec lece do lozia moze jutro cos wiecej napisze

Dziewczynki to racja ze przezywalysmy ciaze i porody jak swoje tak jak i teraz kiedy dzieciaczki np zachoruja to myslimy jak o swoich i martwimy sie np miszka mnie czasem sen z powiek spedza to jak slysze ze twoja niuniusia znow jest chora bo naprawde wiem co to znaczy i dlatego tym bardziej sie martwie i taksamo ogromniascie sie ciesze kidy wszystko jest ok i dzieciaczki kolejnego dnia robia postepy w swoim rozwoju a tu jest przodujaca NinusiaYoanny i ogolnie ale jesli chodzi o ciaze to najbardziej przezywalam Marty i nie wiem dlaczego ale tak bylo Wiec tak czy siak jestesmy sobie bardzo bliskie czasem swoim znajomym nie mowie tego co wam pisze a to dlatego ze jest mi tak dobrze i zagladalabym chetnie tu czesciej ale ten moj stary zrzedzi jak do kompa zasiadam czesciej n i druga sprawa jak wiadomo dzieciaczki czasem mi na to nie pozwalaja ale tak jak zirca czasem czytam ale nic nie pisze bo weny mi brak A wlasnie kochana moja weronisia tez ma glace z meszkiem i pojedynczymi wloskami a teraz naprawde dobranoc

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 kwie 2009, 09:27

Dzien dobry :)

:)) Slonko to dawaj znac! Chetnie zjemy lody jakies :)) a do Wioli sie wprosimy na jakiegos grilla kiedys :P jak nas zechce...

A co do lozeczka to ja juz obnizylam ze 2 tygodnie temu :/ juz sie strasznie balam ze jak nie patrze to mi wypadnie. Ale fakt, ze okropnie sie wyciaga zwlaszcza jak budzi sie w nocy, ja slaba, a ona polspiaca :/

A u nas noc koszmarna, mala plakala przez sen a budzila sie srednio co godzine :/ wstala o 7 rano i koniec snu.. kiedy to ja dopiero zaczelam!! :(( Dzisiaj nie ma mojego m, a ja nienawidze niedzieli :[ fuj!! Na dodatek zadnej ksiazki nie wzielam wiec nie wiem co bedziemy robic - a tak chcialam poczytac sobie na spacerku.
No i mala mi jesc nie chce... od rana nie chce butelki wsadzic do buzi :[

Zmykam do niej, milego dnia!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 kwie 2009, 09:53

Witam z rana dziewczynki :ico_kawa: My z kolei po super przespanej nocy,wypilam nawet z Arturem 2 piwa wieczorem,no oczywiscie mam kaca :ico_noniewiem: Kiedys musialam wypic 6 zeby w ogole poczuc ze cos pilam,a teraz, po ponad rocznej przerwie w piciu,wystarczy w zasadzie jedno :ico_noniewiem: Co gorsze nie powstrzymalam sie i niestety zapalilam do tego browarka :ico_zly: Ale tak mi sie chcialo,ze musialam :ico_sorki:
slonko u nas piloty,tez naleza do ulubionych zabawek,zreszta jak widac na zdjeciu,Natalki nie interesuja misie i lalki,tylko pudelka,sloiczki,reklamowki.Caly wor zabawek stoi w kacie sypialni,ale jej nie rusza kompletnie.
A te piloty sa juz tak zarzygane ze dziala tylko jeden :ico_noniewiem: dana, Trzymam kciuki kochana,zebys otworzyla swoj interesik :ico_sorki:
mnie czasem sen z powiek spedza to jak slysze ze twoja niuniusia znow jest chora bo naprawde wiem co to znaczy i dlatego tym bardziej sie martwie i taksamo ogromniascie sie ciesze kidy wszystko jest ok
Bardzo dobry i wrazliwy z Ciebie czlowiek :ico_sorki:
marata pisz jak Igolek z ta goraczka!!!Mam nadzieje,ze juz lepiej :ico_sorki:
A u nas noc koszmarna, mala plakala przez sen a budzila sie srednio co godzine wstala o 7 rano i koniec snu.. kiedy to ja dopiero zaczelam!! ( Dzisiaj nie ma mojego m, a ja nienawidze niedzieli :[ fuj!! Na dodatek zadnej ksiazki nie wzielam wiec nie wiem co bedziemy robic - a tak chcialam poczytac sobie na spacerku.
No i mala mi jesc nie chce... od rana nie chce butelki wsadzic do buzi :[
To wyglada na zebacze,cos mi sie widzi,ze Ninie tez za chwile wyrosnie pierwszy kiel :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 kwie 2009, 10:37

czesc dziewczyny ja na sekunde bo jade z Marcinem pokupowc Igolowi kilka rzeczy krzeselko i sama nie wiem co jeszcze :ico_noniewiem: Iga rano mniejsza goraczka moze to byla trzydniowka bo czerwone placyki jej wyszly :ico_noniewiem: ale tylko dwa :ico_noniewiem: sama nie wiem juz

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 kwie 2009, 10:59

Miszka oby! Bo mala dzisiaj od rana nic nie chce mi jesc... zjadla 20 ml a pozniej 60ml :/ masakra!

Marta udanych zakupow! I pochwal sie jak kupisz cos :D a my myslimy intensywnie nad krzeselkiem ale na mysleniu sie konczy :)

A ja wrocilam bo zapomnialam ze mala konczy pol roku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla wszystkich! :) Szkoda ze nie prawdziwy bo tak mi sie chce slodkiego, a wczoraj kupilam cztery batoniki i cale pudelko ciastek ktore sa sprzedawane normalnie na wage :P i wszystko poszlo.... ale moj M bardzo dzielnie mi pomagal :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Dlatego my idziemy sprzatnac, pogadac z dziadkami na skype, na spacer, po slodycze :D i spedzimy aktywnie dzien bez tatusia :(

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 kwie 2009, 11:11

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Dla Niny na 6 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 kwie 2009, 19:05

:ico_tort: dla Ninki :ico_brawa_01:
No wiec wreszcie Igol ma krzeselko :ico_sorki: bardzo je lubi :ico_brawa_01: jak narazie :ico_noniewiem: takie :
http://www.which.co.uk/reviews/high-cha ... ode=607PTJ
chicco POLLY Double Phase
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-04-05, 19:39 ]
dziewczyny widzicie z przodu glowy na tym pierwszym zdjeciu Iga ma taki trojkat na tym swoim puszku zwanym wlosami :ico_oczko: ma tak od urodzenia :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 kwie 2009, 20:52

mmarta81, super siodełko, pieknie w nim wyglada :-)

No widze taki trojkacik tam ma, ciekawe :ico_oczko:

Ninka sto lat dla Ciebie :ico_tort: :ico_tort:

A ja tez stawiam :ico_tort: :ico_tort: za najmłodszego Pana z okazji 5 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

05 kwie 2009, 21:09

jejku dobrze zw wpadłam zobaczyć co u was bo by mnie mineła impreza :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Niny i Filipa
mmarta krzesełko super bardzo radosny :ico_brawa_01:
Ja dziś tyle ide spać bo nie umie dojśc do siebie potrzebuje jednej przespanej nocy zeby dostać energii :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 kwie 2009, 21:33

Wszystkiego najlepszego dla Filipa!! Caly cas pamietam ze on rowny miesiac mlodszy od Niny i zapomnialam zlozyc mu zyczenia rano bo mam taki zabiegany dzien. Moje dziecko albo placze albo sie smieje dzis a zaraz Wam powiem czemu :P tylko najpierw napisze, ze krzeselko piekne! Najbardziej mi sie podoba kolor! Przesliczne :) Nina ma pokoj zielono kremowy i datego podoba mi sie tysiac razy bardzie~j!! A trojkacik widze!!! Slodko :D

No wiec dzis moje dziecko jest rozesmiane, ale NIE JE,a placze bo co chwile rabnie o cos glowa :/ staje na te nogi i sie chwieje i spada i uderza glowa o podloge, twarza o podloge, nosek zadarla juz :O tka delikatnie... czasem tylko popatrzy i jak sie usmiechne to sie smieje i nie placze... rozkladam jej koldre na ziemi, na to mate ale co z tego jak po minucie juz jej tam nie ma... dzis jak siedzialam na kompie to co 230 sekund przekladalam ja bo wychodzila gdzie nie powinna :[ ale czytalam, ze powinno sie pozwalac dziecku upadac (no ale bez przesady) zeby nauczylo sie jak ma spadac zeby sobie krzywdy nie zrobic, bo pozniej pojdzie z dziecmi pobiegac i wroci polamane :)

Ehh wlasnie nalewam wody do wanny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nina usnela - mam nadzieje, ze nie bede musiala mokra do niej wychodzic :)

Milego wieczoru :)

[ Dodano: 2009-04-05, 22:38 ]
a no i bylabym zapomniala - biszkoptom mowimy stanowczo NIE! Dzis dalam jej jednego i zjadla pol :O myslalam, ze rozkruszyla po prosttu i sie rozmymlal i gdzies zniknal.. dalam drugiego, a potem trzeciego bo chce sprawdzic czemu one tak znikaja :P oczywiscie w odstepach czasu dosyc sporych i co widze? Moje dziecko wsadza do buzi biszkopta i odgryza pol!!! myslalam ze te male dziasla nie sa w stanie tego zrobic... wiec wkladam jej do buzi palca zeby to wyciagnac a ta zaciska zebo-dziasla i polyka!!! wiec chwytam ja i do gory nogami (no powiedzmy 45stopni do podloza lezaca na kolanach) zeby wyplula bo zaczyna sie krztusic... i uderzam w plecki i uderzam a tu nic! Troche jej sie ulalo ale biszkopta nie ma... ona usmiechnieta oczywiscie :ico_zly: :ico_zly: a ja do tej pory sie zastanawiam czy mogl gdzies utknac i spowodowac jakies szkody? I co sie dzialo z wczesniejszymi biszkoptami? Moze gdybym nie zareagowala to by sobie rozpuscia w buzce i zjadla normalnie? Bo to te takie okragle biszkopciki ... no w kazdym razie nie ryzykuje wiecej bo jak ugryzla ten kawalek to mialam juz numer na pogotowie w myslach :/

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość