Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 kwie 2009, 16:46

U nas ostatnie dni piękne, słonko świeci ptaszki śpiewają, noramlnie czuć wiosne w powietrzu :-))

Wczoraj kupiliśmy tzn prababcia kupiła Jasiowi:-)) garniturek do chrztu bardzo podobny, tylko nie ma kamizelki http://www.allegro.pl/item591492840_gar ... od_ss.html ale to akurat w niczym nie przeszkadza, wszystko na rozm. 80 ale jakieś małe więc myśle, że ponosi ze 3-4 m-ce, ciesze się, bo nie chciałam żeby miał tylko na raz.. Przyda się w maju jak będziemy jechać na chrzest synka znajimych do Wawki..

Zmieniłam jasiowi mleko na Bebilon, bo wyskoczyły mu jakieś krosty i miał zilone kupki.. Wypił ze smakiem całą butle 180ml, byłam w szoku, bo ostatnio mało pije przez ząbki, woli zupki, bo łyżeczka nie drażni mu dziąsełek..

Co szykujecie na święta? Bo u nas będą skromne tego roku ze względu na ślub, chrzciny i wesele, ale myśle, że zrobie jakieś sałatki, może z zupek chińskich i gyrosa, jakieś 2 ciasta i to chyba wszystko..

Miłego dzionka.. jasia wysłałam z babcią na spacerek, więc mam troche luzu, oglądam sobie Evana wszechmogącego na C+ P śpi..

Kasiu wiesz, zazdroszcze troche wyjazdu nad morze.. My mamy jakieś 200-250km, więc nie opłaca się nam na razie jechać z Jasiem tak na jeden dzień, ale myślimy, żeby po ślubie pojechać na tydzień, będziemy się relaksować..

właśnie miałam pytać, wasze dzieci jak siedzą i się je podnosi to też stają na nóżki??Jasiek od kilku dni tak robi .. siedzi u mnie na kolanie i jak go podnosze to to chce stawać, to samo jak leży, nie wiem czy to nie za szybko..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 kwie 2009, 20:32

#ania#, moj maluch tez na nogi fika jak chce go posadzic to on odrazu na nozki i chce wstawac :-D

A swieta jakos bez rewelacji, zreszta nie lubie tych swiat i spedzamy je normalnie. W drugi dzien swiat wybieramy sie na wycieczke do Wisły bo nie chce mi sie przyjmowac tych wszystkich gosci co beda mnie lali woda :ico_zly:

A ubranko super :ico_brawa_01:

Jeju stawiam :ico_tort: za 5 miesiecy Filipka :-D to juz tyle, jak ten czas leci, a ciaza jakos mi sie strasznie dłuzyla :-)

Byłam dzis u rodzicow przez poł dnia bo M w pracy i jakos mi sie nudziło, a to ze mam blisko do domku byłego trzeba wykorzystac :ico_haha_01:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

05 kwie 2009, 20:59

Jejku ja powinnam wczoraj stawiac Meli :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Przez te szalone porządki swiąteczne wypadło mi z głowy... :-D :-D

Teraz jakos wszystko w biegu, dzieci chcą na dwor a ja musiałam odgruzowac chałupke, bo jeszcze mielismy jakies remontowe koncówki i poprawki i w efekcie syfek w domu na maksa...
Jutro mam tysiąc spraw na głowie..
A dzis uduszę męza jak tylko sie łaskawie pojawi.......NIE ZNOSZE JAK TAK POZNO PRACUJE I NIE ODBIERA TELEFONU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 kwie 2009, 21:03

antynorma, no to sto lat za wczorajsze swieto :ico_brawa_01: :ico_tort:
A dzis uduszę męza jak tylko sie łaskawie pojawi.......NIE ZNOSZE JAK TAK POZNO PRACUJE I NIE ODBIERA TELEFONU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no no wtedy głupie mysli do głowy przychodza człowiekowi :ico_olaboga:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

05 kwie 2009, 21:08

wiola - no masakra, ja nie wiem dlaczego faceci tego nie rozumieją.
Rzadko mu się to zdarza ale raz na jakis czas odstawia mi taki numer, chyba zeby dodac pikanterii wieloletniemu związkowi hihihihihihihi
Ale i tak go uduszę!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2009-04-05, 21:18 ]
Łaskawca sie odezwał i słodko stwierdził, że miał wyciszony telefon. No tylko w łepetynke dac....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 kwie 2009, 21:45

antynorma, racja faceci to nie mysla, ze takim sciszonym telefonem moga nas doprowadzic do szału :ico_szoking:

A to sie ciesze, ze moj pracuje z samymi facetami i zawsze wiem kiedy bedzie w domu,bo zrobi 8 godzin i do domku :-D
Tylko wkurza mnie to ze robi tak jak leci swiatki piatki czy niedziele, bo to praca w ruchu ciagłym i czterobrygadowa.
Naszczescie w swieta ma na nocki, a dzis jest na popołudniowce i tak caly weekend siedze sama :ico_placzek:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

06 kwie 2009, 09:39

hej dziewczynki....
ja od dziś jestem bezrobotna... i mnie dotknął kryzys i umowy mi nie przedłużyli.....
pogoda jest cudna....mały cały weekend na dworzu ale wcale lepiej nie spał...

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

06 kwie 2009, 09:45

JustynaiGabi, to nie fajnie :ico_zly: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

06 kwie 2009, 09:56

JustynaiGabi, to nie fajnie :ico_zly: :ico_nienie:
ale jest światełko w tunelu. teraz przynajmniej powinnam chyba dostać jakieś bezrobocie.... przez pół roku????a jak by mi przedłużyli to nie dostałabym nic... a poza tym jak będę mam nadzieję że jak będę chciała wrócić do pracy to ruszy się rekrutacja w banku wiec powinnam się dostać (w końcu mam już jakieś znajomości)a i pensja będzie większa niż ja miałam... a może od razu z awansem??? może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

06 kwie 2009, 11:07

Dziewczyny.... stawiam torcika... na te moje 28 wiosen...
Obrazek
kawke,
Obrazek


a to ja... :ico_oczko: przy porannej kawce...
Obrazek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:07 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości