Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

05 kwie 2009, 17:35

Adka twoja mała to CUDO nic dodać nic ująć, jakie piękne długie czarne włoski ma, jestem w :ico_szoking: ja też jak się urodziłam to miałam długie włosy tyle że jasne a mój brat bliźniak był łysy jak kolano :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fajnie mamcie dziewczyny że wasze maleństwa są już przy was. Ja wczoraj jak mówiłam do mojego Boryska to się popłakałam bo już się nie mogę doczekać kiedy będzie na świecie i kiedy go w końcu przytulę i wycałuję.

Byliśmy wczoraj z mężem na 1 grillu w tym roku. Cały dzień przesiedziałam na powietrzu w słońcu, a dziś mnie głowa łupie pewnie od nadmiaru.

Fioletowa Ania Adka my jak urodzimy to pewnie też będziemy miały dużo pytań dot. pielęgnacji dziecka i wogóle, ale to już wy nam pomożecie bo będziecie już bardziej doświadczone :-D

Idę z mężem na spacer. Od rana nie było ładnej pogody ale teraz świeci słoneczko i jest przyjemnie, muszę spalić kalorie które przed chwilą sobie dowaliłam (na obiad zrobiłam pizze). Do później.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

05 kwie 2009, 19:28

asika82, widzisz co osoba to zwyczaj , na mnie w szpitalu krowy krzyczaly ze do jednego karmienia ida dwie piersi :ico_szoking: wiec troche sie przestraszylam bo Lena tylko jedna chce , ale skoro tak mowisz to ok .
asika82 pisze:a jak sutki?
troche lepiej a za te nakladki to do Czestochowy na kolanach pojde :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje ze jeszcze troche i bedzie dobrze juz zupelnie i ze wkoncu przyjdzie ten czas ze karmieni bedzie bardzo przyjemna czynnoscia :ico_sorki: :ico_sorki:
asika82 pisze:na wszelki wypadek niebieski rozek kupiłaś
to jeszce z czasow jak Lenka miala byc Adasiem :-D

taa, a dziekujemy bardzo , niestety jak widac na zalaczanym obrazku to cala tataasika82, opaski bede trzymala dla Twojej corci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-05, 19:33 ]
Fioletowa Ania pisze:Dziś miałam chwile zgrozy bo chciała jeść częściej tzn. co 1,5
no wlasnie najbardziej stresujac dla mnie sa karmienia, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

no i kurcze Lena nie chce odbijac ,

Fioletowa Ania, a w nocy ile razy karmisz?

[ Dodano: 2009-04-05, 19:35 ]
asika82, a jak konczylas karmic to piersi mialas "flakowate" ?
Ania a ty?

Kwietniowki rozpakowywujcie sie :ico_sorki: :ico_sorki: szybciutko bo trzeba watek zakladac :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

05 kwie 2009, 20:01

Adka po to tak mówiły w szpitalu,ze im wiecej przystawiasz małą to laktacja się poprawia i mleka więcej produkujesz.
Jak mleko dziecko ściągnie to jest jeden wielki flak.

Bardzo bym chciała zeby te opaski mi się przydały :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

05 kwie 2009, 21:57

Adka, sliczniusia Lenka i widac, że do taty podobna. Dora, Fioletowa Ania Wasze szkrabki równie cudowne, ehh mi to wszystkie dzidzie się podobają :-D Aż się łezka w oku kręci jak tak patrze na te Wasze babelki takie kruszyneczki...
Adka, wiesz ja jak bym słuchała tego co mi w szpitalu doradzali to bym własne dziecko zagłodziła...ale jak czujesz, że masz mało mleka to przystawiaj jak najczęsciej.
Bartek ma już ponad 3 m-ce i rzadko mu się zadrza aby opróznił dwie piersi, zwykle jedną tak do końca i z drugiej popitka, więc się nie stresuj gdy Lence na jedno karmienie wystarczy jeden cycuś.

[ Dodano: 2009-04-05, 22:01 ]
A w sumie to nie powinno sie porównywać dzieci w kwestii jedzenie, bo tak naprawde kazde jest inne, są głodomorki i niejadki. Ale gdy poczujesz, że niunia oprózniła jedną pierś, spróbuj przystawić do drugiej, moze jeszcze possie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

05 kwie 2009, 23:00

adka ja na razie w nocy to wstaje raz czy dwa bo więcje nie woła a jak chciałam ja obudzic i przystawić to nie chciała ssac i juz!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 kwie 2009, 08:41

:ico_szoking: melduje sie dwupaku - jako jedna z nielicznych

dziewczyny , ale te wasze dzidziunie to cudne są ,a Lenka jak już główke podnosi i wygląda jakby już sie uśmiechała. A ja Wam mleczko moge podesłać, ja mam już pełno a bolą mnie piersi strasznie smaruje tym bepanthenem czy jak mu tam, ale i tak boli

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

06 kwie 2009, 09:02

Witam się nadal w dwupaku. Czuję się już lepiej. Teraz tylko czekać, aż krosty zaczną schodzić i mogę iść rodzić :-D
Jak chcecie to ja mogę założyć ten wątek. My dołączymy do Was później, a Wy już się zadomowicie. :-D
Dzieciaczki macie śliczne :528:

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

06 kwie 2009, 09:11

Gratuluję nowym mamusiom! Sliczne dzidziusie!!! Ja zapraszam na moje aukcje na Allegro, dzisiaj sie kończą a wystawiłam fajne ciuszki po mojej córci ,na lato -za grosze. Pozdrawiam!

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

06 kwie 2009, 09:22

Ania fioletowa jak ja zazdroszę ,że nie musisz wstawać w nocy na karmienie. Ja teraz wstaję 4-5 razy butelkę szykowac a jak ssał pierś to aż do 7 razy karmiłam jednej nocy.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

06 kwie 2009, 10:08

adka śliczna ta twoja córcia.Szkoda ze w szpitalu tak cię potraktowali
Jeśli chcecie założę wątek kwietniowych dzieciaczków.Mogę go nazwać dzieci Kwietniówek 2009.
misunia super że już lepiej się czujesz
dziewczyny mam pytanie.Czy wy tez macie/miałyście tyle śluzu.bo ja mam ostatnio dużo takiego przeźroczystego jak na dni płodne.Dzisiaj jak kilka razy wstawałam na siku to mi po nogach tak poleciał ten śluz(sory za szczegóły).Bo gdyby to były wody to była by to sama woda a nie taki śluz?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość