Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 kwie 2009, 07:56

Jestem, jestem, w dwupaku, ale wczoraj miałam straszny wieczór, jeszcze spałam bez majtejtek ( swoją drogą miłam Wam napisać jak mój mąż wczoraj majtki powiesił na sznurku - na 1 pare majtek 5 klamerek - myślaąłm, że sie posikam jak to zobaczyłam :-D ) i nagle myślałam, że mi wody odeszły, w sumie to była jakaś woda, ale tego było tak z 2 duże łyżki, nie iwem co to, bezbarwna i bezwonna woda i tyle, ale noc miałam spokojną, dziś tylko siedze bo jak wstałam to automatycznie znowu mam skurcze a jak siedze to cisza jest. Mówie Wam jak ja sie wczoraj wystraszyłam, a skurcze były tak silne, że ruszyć sie nie mogłam. A do szpitala to ja sie wybiore jak dostane skierowanie, albo jak mi wody odejdą wcześniej to chyba sensu nie ma bo jak widać takie skurcze to jeszcze żaden znak a zostawili by mnie w taką pogode na 3 dni i weź sie ciesz :-D

[ Dodano: 2009-04-08, 08:00 ]
zoola ja na wyjście spakowałam rybaczki jeansowe - bo pewnie ciepło będzie ( rozmiar L :ico_olaboga: ) , koszulke taka luźną (rozmiar L :ico_zly: ) i wrazie czego dresy wezmw co w nich teraz chodze ( jakby to L okazało sie zbyt małe :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: )

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

08 kwie 2009, 08:11

witam!
ejustysiu, ja bym pojechala skontrolowac ilosc wod :ico_noniewiem:
niektorym kobietom peka pecherz( jak mi w obu przypadkach) i wody leja sie jak z wiadra :ico_oczko: natomiast innym "sacza" sie przed porodem :ico_noniewiem: moze lepiej aby lekarz ocenil, bo po co Wiktorka narazac? mam jednak nadzieje ze wszystko jest u Ciebie w porzadku!
a co do rozmiarow po porodzie, to mysle ze spokojnie sie wcisniesz :ico_oczko:
choc ja powiem Wam szczerze, ze do tej pory nie wrocilam do formy i mam spora nadwage :ico_zly:
ale lekarz mi powiedzial ze powinnam sie cieszyc ze nie tyje :ico_szoking: bo i takie przypadki sie zdarzaja gdy karmi sie piersia ( licze na to ze jak przestane dawac Ali cyca to tak jak przy Wiktorku waga zacznie spadac :ico_sorki: )

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 kwie 2009, 08:21

co do rozmiarow po porodzie, to mysle ze spokojnie sie wcisniesz
no, ale fajnie by było jakby ta L była za luźna
natomiast innym "sacza" sie przed porodem
no, ale to chyba by sie sączyły cały czas a mi tylko raz poleciało :ico_noniewiem: poza tym Wiktor wstał już o 7 30, chyba ma sie dobrze no i ja sie czuje jak siedze też dobrze :ico_noniewiem: poczekam jeszcze troche bo teraz nic mi już nie leci

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 kwie 2009, 08:30

ejustysia, odnosnie wód .........moja koleznaka pisałam otym z tydz. temu urodziła chłopczyka.......jaki horror przezyła to szok !!!! pojechała do szpitala 4 dni po terminie bo nic sie nie działo- na szczescie !!! dostała bóli ...miała skurcze a na ktg niec nie wykazywało :ico_olaboga: zrobili jedno usg niby ok , drugie jakis lekarz dopatrzył sie ze brak wod płodowych, zwoływano konsylium .....podejrzewali martwice płodu.....w ciagu 3 minut zrobili cesarke ......udało sie zdrowy chłopczyk .....ale ile przezyli chyba nikt nie jest w stanie sobie wyobrazic.......a te wody jej sie saczyły juz jakis czas i na tego pilnowała i nie załuwazyła.....mowiła ze czesto zmieniała wkładke bo była mokra ale tak miała prawie przez cała ciaze

a chodziło mi o ubranko dla dzidziusia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 kwie 2009, 08:40

zoola27, no, ale mi tylko to co w nocy poleciało, no wkładke wymieniam często, no ale to mam mokra, ale od jakiegoś śluzu bardziej a ni od wód :ico_szoking: narazie od tego momentu mam suchutko zobacze do wieczora , ale mysle, że tych skurczy to dostałam z nerwów bo na wieczór sie zdenerwowałam psimi kupkami na trawniku i płakałam :)))

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 kwie 2009, 08:46

ejustysia, zdaje sobie sprawe ze nerwy nie sa dobrym sprzymierzencem ....
wiem cos o tym .......jak humorek jest dobry do wszystko inne tez wyglada inanczej :ico_sorki: najwazniejsze ze czujesz sie juz dobrze :ico_sorki:

to co mam uszykawac dla Nataszy na wyjscie ze szpitala ??? taki sam komplet jak na pobyt ??? a wiecie ze ja nie mam ani jednej pary spiochów :-D same body i pajace :-D nie lubie spiochów i nie bede ich kupowac no chyba ze od kogos dostane ........a mebli nadal brak :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 kwie 2009, 08:47

a chodziło mi o ubranko dla dzidziusia
:-D przepraszam bardzo - udowodnione jest naukowo, że kobieta w 9 miesiącu ciąży głupieje :) , ale po porodzie jest za to mądrzejsza :)))) ( jak ja będe mądrzejsza to Wy znaczy sie jeszcze bedziecie głupiutkie :-D :-D :-D )

Ja bym Ci napisała co biore, ale cholercia nie łapie jeszcze jak to sie nazywa, nie rozróżniam pajacyków od spiochów i kaftaników- jaka to różnica :)

- taką koszulke biore na nią takie coś na ramiączka z zakrytymi stópkami i czapeczke plus niedrapki i rożek to ja bede miałą ze sobą żeby w czymś te dzidzie nieść bo takiej kruszynki samej na ręce to ja sie nie pisze brać :-D

[ Dodano: 2009-04-08, 08:54 ]
nie lubie spiochów
a które to?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 kwie 2009, 08:56

jejku musze pozmywac bo wczoraj mi sie nie chciało.......tragedia teraz tez mi sie nie chce .....
a wasi mezowie mowi do Was w liczbie mnogiej ???od jakiegos czasu zauwazyłam ze moj sie tak własnie do mnie zwraca np . teraz dostałam sms "co robią moje dziewczynki " :-D

[ Dodano: 2009-04-08, 08:58 ]
a które to?
własnie te o którycj pisałas na ramiaczkach ze stupkami

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 kwie 2009, 09:02

własnie te o którycj pisałas
aaaaa. No, ale generalnie biore to na wyjście co do szpitala bo to jest taka pogoda, że nic więcej nie trzeba, ewentualnie, rożek, albo kocyk

mój mąż mówi w liczbie pojedynczej, ja za to ciągle mówie - " my idziemy" "my nie lubimy" " my chcemy" ( a jak juz czegoś bardzo chcemy a maż sie nie zgadza - to mówie - "Twój syn chciałby") :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 kwie 2009, 09:06

moj mezulek mi wczoraj powiedział ze nie moze sobie wyobrazic ze córcia bedzie najpozniej za 1,5 miesiaca......ze dla niego to takie nie wyobrazalane.....ze juz bedziemy w trójke ......... :ico_szoking: dla mnie 9 miesiacy to wiecznosc a on ze tak szybko ......mezczyzni sa z marsa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość