monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

08 kwie 2009, 14:52

oj betina nie strasz! Mnie swędzi od kolan po szyję! :ico_szoking: :ico_olaboga:
jak mój m wróci z pracy pobiegnę do apteki po ten fissan albo pfarmaceris-zależy co będzie i jak cenowo. Na udach i brzuchu jeszcze nie zauważyłam, ale na piersiach mam taką czerwoną siateczkę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 kwie 2009, 15:03

jestem :-D :-D melduje sie po usg, badanie fajne, sercuszko, mózg, pępowinka, kręgosłup, paluszki- jednym słowem sprawdziła wszystko, nie widziała żoładka :ico_noniewiem: ale to ze go nie widziała nie oznacza ze go tam nie ma, tylko dzidzia za ruchliwa

i od razu wstwiam foteczki

tu mam opis (nie wiem czy widac)

Obrazek

a tu moja kruszynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie ruchliwe to maleństwo i sie tak wierciło ze zdjecia zrobić nie mozna było normalnego, tu obróciło główke i nie dało zrobic fotki twarzyczki

Obrazek


no a teraz sprawa płci... hmmm... ciężko powiedzieć, siurka nie widać, między nogami jest coś co wyglada jak wargi dziewczynki lub mały woreczek chłopca... wiec pani doktor powiedziała ze nie powie mi teraz że dziewczynka a przyjde za miesiąc a tam jajka bedą dyndać :-D :-D bardziej sie skałania w strone dziewczynki no ale pewnosci nie ma ze nagle siurek sie nie pojawi na następnym usg :ico_oczko: :ico_oczko:
tak wiec jest poprostu dzidzia :ico_noniewiem:

dziś rano pisałam ze dzidzia sie ruszała wieczorem tak bardzo ze Przemek czuł- okazuje sie że się obróciła i teraz ma położenie główkowe podłuzne :ico_brawa_01: a było poprzeczne miednicowe- wczoraj sie wierciuch mały ruszał strasznie

nastepne usg mam przed 05. maja

[ Dodano: 2009-04-08, 15:05 ]
ps. płci nie rozpoznała na 100% bo to nie robiła pani ginekolog i tak mi sie wydaje ze cięzko jej było to sprawdzic

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 kwie 2009, 15:29

izuś_85, fajnie, ze dzidzia zdrowa, tylko dalej ta niepewność co do płci, jeszcze miesiąc czekania. Mi tez lekarz powiedzial, ze prawdopodobnie dziewczynka, ale moze sie zdarzyc, ze jąderka jeszcze wchłonięte i za miesiąc okaże się cos innego.
Ale załóżmy, że nasza kolejność forumowa zachowana. Kto teraz kolejny na USG i na chłopca?
I tak swoją drogą, to niezły numer z tą naszą statystyką, że tak sie zgadza. Ciekawe czy tak będzie do końca?
Ja mam kolejne USG w 26 tygodniu czyli za 4 tygodnie u innego lekarza, bo 3D/4D. Ciekawa jestem czy tez zobaczy dziewczynke.

Ja się teraz biore troche za sprzatanie i obiad, bo Asie dziadek zabrał na spacer. No i czekam na kuriera, bo przywiezie rowerek, który kupiłam siostrzeńcowi na chrzciny. Pokazywałam wam jaki pchacz planowałam kupić, ale siostra taki juz ma i wybrałam rowerek.

teraz o tym jak sie czuje: tydzien temu lekarz zalecił mi Luteine rano i wieczorem. Od następnego dnia po wzięciu pierwszej tabletki strasznie bolało mnie podbrzusze, tak ze musialam brac po 2-3 no-spy dziennie. I tak mnie bolało cały tydzien. Wczoraj wieczorem zapomnialam wziąc tabletki i w nocy prawie nic mnie nie bolało. Dzisiaj rano już świadomie nie wzięłam Luteiny, żeby sprawdzic czy moze od tych tabletek mnie tak boli i wyobraźcie sobie, ze mnie nic nie boli. Co prawda rano wzielam jedną no-spe, ale do tej pory jedna no-spa nie działała. I teraz sie zastanawiam co tu robic, czy odstawic, czy moze do gina przedzwonic a moze brac tylko jedną na noc a na dzien juz nie?

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

08 kwie 2009, 15:41

Olala na twoim miejscu przedzwonilabym do gina i nie brala na razie luteiny.
Moja siostra, chociaz ie byla w ciazy, to brala luteine i miala krwawienie przez 3 tygodnie. Z kolei, ja swego czasu tez zarzywalam to paskudztwo ale mnie nic po tym nie bylo.
Moze zamiast luteiny, niech Ci przepisze duphaston? Jakos tak za mna lepiej przemawia :ico_oczko:

Izus swietnie ze wszystko w porzadku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a nastepne USG to chyba wypada moje, po mnie ma zaraz Betina. Czyli mnie wypada chlopak :ico_brawa_01:

monia82 mnie tez swedzi brzuch i cycki ale nie az tak bardzo, chociaz po brzuchu to sie prawie caly czas drapie :-) a piersi tez mialam czerwone ale kupilam ten krem i chyba cos tam dziala, bo juz tak nie swedza :-D
a kupilam perfecta mama, tylko sie jeszcze nie wypowiem czy dobry czy zly :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 kwie 2009, 15:43

olala, ja bym poprostu do gina zadzwoniła i zapytała wprost o tą luteine

przecież niedobrze jak brzuch cie boli, a moze rzeczywiscie to od luteiny :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: najlepiej zadzwoń i zapytaj

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

08 kwie 2009, 15:45

monia82, myslalam ze swedzi cie tylko na brzusiu ew.piersiach plecach udach -a moze ty masz uczulenie na ta oliwke co uzywasz?!
co do tych kremow to ktoras z dziewczyn pisala ze jest promocja w aptece super-pharmie. za ok 16 zl u mnie ta apteke jest w real-u

izus85 ciesze sie ze z dzidzi wszystko ok a zdjecie super :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2009, 15:49 przez betina, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

08 kwie 2009, 15:48

Ide sie dalej grzac na sloncu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

08 kwie 2009, 15:50

megi5566, ty sie z tym chlopakiem tak nie ciesz bo mamy usg w tym samym dniu :-D :ico_nienie: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 kwie 2009, 15:52

szkoda tylko ze nie powiedziała na pewno, no niby wyglada jak dziewczynka... :ico_noniewiem:
ale gwarancji nie mam zadnej, ze jak przyjde za miesiac to jajek nie zobacze :-D :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

08 kwie 2009, 15:53

olala, skoro piszesz ze kiedy nie wzielas tabletki bol minal ja bym je odlozyla no-spe mozesz brac za to bezpieczniej chociaz najlepiej byloby przedzwonic do lekarza bo my mozemy tylko podpowiedziec a on sam wie co dla dzidzi najlepsze

ps.przyszla mi ta krowa kosiarka -rewelacyjna jest

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość