Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

08 kwie 2009, 19:29

ramonka, podczas porodu :-D dlatego tak pielegniarki naciskaja na obecnosc partnera, bo jak podadza gaz, to czasem poradzic sobie nie moga z rodzaca.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 kwie 2009, 21:34

ziolo007, nie wyobrazam sobie zeby ckokolwiek podczas porodu mogło doprowadzic mnie do smiechu :ico_oczko:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

08 kwie 2009, 21:39

ramonka oddaj troszke tych sil..przydadza mi sie:)))))

Ja to juz ogolnie chyba nerwy mam zszarpane dziecmi ktorymi sie opioekuje, wogole nie mam teraz cierpliwosci do swojego.

myszkaf ogolnie porod i nawet cala opieka medyczna tutaj w stanach jest bardzo dobra, cenie sobie to wszystko. Ale z tego co pamietam to w Polsce w szpitalach tez sie sporo kiedys nalezalam i tez sobie to cenie. Jedyne co mnie tutaj wkurza to ubezpieczenie, akurat dostalam teraz ubezp. rzadowe na porod, ale nie wiem co by to bylo gdybym go nie dostala, pewnie placilabym strasznie duze pieniadze.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

08 kwie 2009, 21:43

Jedyne co mnie tutaj wkurza to ubezpieczenie, akurat dostalam teraz ubezp. rzadowe na porod, ale nie wiem co by to bylo gdybym go nie dostala, pewnie placilabym strasznie duze pieniadze.
to dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: w Polsce to chyba kazda kobieta ma prawo do bezpłatnego porodu i wogole opieki medycznej podczas :ico_ciezarowka:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

08 kwie 2009, 22:14

w Polsce to chyba kazda kobieta ma prawo do bezpłatnego porodu i wogole opieki medycznej podczas
No i tak powinno byc, bo jak tutaj nie masz ubezp. to wogole strach w ciaze zachodzic albo chorowac,

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

08 kwie 2009, 22:49

Ja na szczescie nie musze placic za nic w szpitalu. Wlasnie spakowalam torbe do szpitala, ale to tak wstepnie, bo jeszcze musze kilka rzeczy dokupic. Bardzo bym chciala do konca kwietnia juz wszystko przygotowac i moze mi sie to uda.

Ilka79, jesli tracisz cierpliwosc do dzieci, to znaczy, ze potrzebujesz odpoczynku. Musisz byc bardzo zmeczona.

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

09 kwie 2009, 02:03

Wlasnie spakowalam torbe do szpitala, ale to tak wstepnie, bo jeszcze musze kilka rzeczy dokupic. Bardzo bym chciala do konca kwietnia juz wszystko przygotowac i moze mi sie to uda.
No ja tez juz musze pomyslec o tej torbie, calkiem mi to wylatuje z glowy. ziolo007, masz racje przygotuj sobie wszystko juz do konca kwietnia, ja tez tak bym chciala, chociaz pewnie sie nie wyrobie, a pozniej w maju chce sobie odpoczywac, a wogole to bedzie juz cieplej, pewnie bede puchla..no i bedzie nam ciezej. Dobrze, ze nie musimy chodzic calego lata w ciazy, ja tak mialam z synem, urodzil sie we wrzesniu, sama juz wtedy nie wiedzialam czy ja sie tak poce czy mi wody leca :ico_olaboga:
Ilka79, jesli tracisz cierpliwosc do dzieci, to znaczy, ze potrzebujesz odpoczynku. Musisz byc bardzo zmeczona.
_________________
Masz racje, ja to juz wogole resztkami sily chodze do tej roboty, jeszcze przyszly tydzien i koniec, nawet juz nie chce na to dziecko w robocie patrzec, to cholerne zbieranie sie z rana do pracy, branie syna ze soba, tak dzien w dzien, zreszta nasz maly tez cos ostatnio jest nie dobry, sadze ze ta cala praca sie na nim odbija, juz ma dosyc tam chodzic, sam to mowi. Dlatego nigdy juz nic nie zrobie kosztem dzieci, bede siedziec w domu i nie pracowac, nawet jak bedzie bieda .

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

09 kwie 2009, 12:21

Witam czerwcóweczki
ale się rozgadałyście :ico_brawa_01: ja wykorzystuje moje resztki sił na sprzatanie a lenia mam strasznego ramonce zazdroszcze tych pokładów energii
Ja juz mam wszystko dla maleństwa wczoraj zrobiłam juz ostatnie zakupy czyli kosmetyki zdecydowałam sie na Nivea
Posciel miałam zamawiac na allegro ale w końcu wszysko kupilam w sklepie bo ja lubie dokładnie ogladnąć i dotknać wszytskiego
Wczoraj byłam u lekarza maluszek rozwija sie prawidłowo waży troszke ponad 1900g ułozony jest główką w dół
Co do poruszanego przez was tematu znieczulenia to myśle tak jak ramonka dam rade pojde tam i urodze
z tego co mówiła mi moja kuzynka po naturalnym porodzie bez znieczulenia juz po 2 godzinach wstawała do córeczki

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 kwie 2009, 12:53

U mnie porzadki skonczone :-D
Dzis maz wraca ze szkolenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: \
Ilka79, szkoda meczyc siebie i malucha :ico_olaboga: jemu pewnie tez nie chce sie codziennie do pracy chodzic bo dla dziecka zawlaszcza malego to nudna taka systematycznosc :ico_sorki:
Wlasnie spakowalam torbe do szpitala, ale to tak wstepnie, bo jeszcze musze kilka rzeczy dokupic.
zazdroszcze, bo ja jeszcze nie mam ani jednej rzeczy do torby :ico_olaboga: ale termin tez mam 3 tyg pozniej wiec moze zdaze :ico_sorki: :ico_sorki:
Wczoraj byłam u lekarza maluszek rozwija sie prawidłowo waży troszke ponad 1900g ułozony jest główką w dół
to super ze dzieciatko dobrze sie rozwija :ico_brawa_01: to najwazniejsze :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

09 kwie 2009, 21:22

monis, zazdroszcze tej wiedzy na temat Dzidzi, bo ja to pojecia nie mam ile moj synek wazy, a chcialabym wiedziec.
Ilka79, dziecko jak sie robi niedobre to chce zwrocic na siebie uwage, pokazac,ze jest. Jeszcze tylko tydzien i bedzie mial mamusie dla siebie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość