Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

09 kwie 2009, 13:06

Renia0601, daj znac co po usg u ciebie :-)
monia82, ja sadze ze jednak warto teraz inwestowac juz w cos przeznaczonego na rozstepy bo skora coraz bardziej nam sie rozciaga lepiej raz na miesiac dac 30 zl nizeli za 4 miesiace smucic sie nad stanem swojej skory(to moje zdanie)
jestem ciekawa czy i moj brzdac nie zrobi mi takiego psikusa jak wam pokazujac swoje plecki :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 kwie 2009, 13:13

betina, ten moj kremik ziajka to jest na rozstepy ja mam o taki http://www.domzdrowia.pl/domurody/41262 ... tepom.html

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

09 kwie 2009, 13:42

Z tymi kremami to różnie bywa-jednej pomoże taki za 15zł, a innej nie pomoże krem za 35zł. Mojej kuzynce wystarczyła oliwka bambino i nie ma rozstępów. Mnie nie pomaga. Predyspozycje też są ważne, moja mama ma trochę rozstępów, mnie też zostały po okresie dojrzewania dlatego muszę coś z tym zrobić. Jak mi się skończy fissan to kupię ziajkę-zobaczymy. Albo ten pharmaceris.

A teraz się głowię co zrobić na drugie do pomidorowej. Mój M już wczoraj kręcił nosem że bezmięsny obiad, więc chyba ryż z jabłkami odpada :ico_noniewiem:
Za to jutro nie dam mu mięsa! :ico_nienie:

Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 kwie 2009, 14:11

ja dzis rano byłam na pobraniu krwi i miałam robioną glukoze. Przez pół godziny chyba piłam to paskudztwo. nie chciało mi przejsc przez gardło. no, ale mam to juz za sobą. w miedzy czasie jak miałam godzine czekac na drugie pobranie to poszłam do kościoła, który jest tuz za poradnia i spowiedz mam juz załatwiona. Nie dalam rady stac w kolejce wiec zajelam sobie kolejke i poszlam usiasc. Ksiadz chyba widzial, ze ja taka slaba, bo zadnego kazania mi nie wyglosil. po wyznaniu grzechow od razu pokuta i 'puk puk'.

Potem pojechalam do miasta do wplatomatu, bo pieniadze z ZUSu przynosi mi listonosz do domu, a ja potrzebuje miec na koncie jak robie zakupy na allegro. No a wplatomat nieczynny. I nonono, bo specjalnie jechałam.Asie wzielam ze soba i bez wozka, bo do tramwaju sama sobie nie wniose a ludzie maja znieczulice i sa niechetni do pomocy. Wracałyśmy juz na tramwaj i widziałam z daleka ze jedzie, wiec wzielam asie na ręce, a mam zakaz noszenia i biegiem na tramwaj. Tramwaj podjechał, ludzie wysiedli i sie okazało, ze zepsuty. Wiec kolejny raz nonono. Ale na tym nie koniec. Przyjechał kolejny tramwaj, wsiadłyśmy, skasowałam bilet a na kolejnym przystanku stanął i dalej nie jechal, bo zwrotnica sie zepsuła. Kurcze, bilet dopiero co skasowany, daleko nie ujechałam i wysiadka. Po 15 minutach czekania i szukania gdzie tu kupic kolejny bilet tramwaje ruszyly i jakos dojechalysmy do domu ale tego co chcialam nie zalatwilam. A i jeszcze była kontrola w tramwaju.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 kwie 2009, 14:27

betina, ja wsadzałam po 3-4 szt bratków do podłuznych doniczek balkonowych 16x40cm jeden obok drugiego

pokaż najlepiej o jakiej ty doniczce myślisz

[ Dodano: 2009-04-09, 14:29 ]
monia82, foteńka śliczna, zupełnie jak moja kruszynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

olala, a ty nie nos Asi :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie lepiej isć spacerkiem i poczekać na następny tramwaj... wrazie czego bedziesz sobie całe zycie w brode pluła ze coś sie stało dzidzi :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: po co ten pośpiech? musisz uważać na siebie i dzidzie

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

09 kwie 2009, 14:33

monia82, moja siostra po 1 ciazy rozstepow nie miala a stosowala tylko bambino oliwke po 2 zas pojawily jej sie mimo ze takze stosowala oliwke ja do teraz smarowalam brzusio oliwka jutro kupie ta masc i bede stosowac ja a chyba nastepnym razem znowu zdecyduje sie na ten krem pharmaceris bo wtedy skora najbardziej sie rozciaga

olala, musisz uwazac z noszeniem Asienki!!a z biletami to tak na przyszlosc-jesli skasowalas a tranwaj sie popsul masz prawo jechac na tym samym bilecie kolejnym tranwajem (musisz jednak jechac w ta sama strone )

ja wzielam sie za porzadki kregoslup mi siada dlatego przyszlam na chwilke usiac przed pc i zajrzalam do was :-)
caly duzy pokoj mam wysprzatany wielkachny balkon takze kwiaty zasadzone jeszcze dzis maly chce wysprzatac i lazienke no i kuchnie ale to wieczorem juz bo nie chce przesadzac

[ Dodano: 2009-04-09, 14:35 ]
izuś_85, chodzi mi o zwykla doniczke ja nie moge miec skrzynek balkonowych na balkonie bo mieszkam wysoko i nie pozwalaja na zewnatrz wystawiac by nie spadly komus na glowe dlatego postanowilam kupic ladne ceramiczne doniczki i postawic na parapecie
juz zasadzilam po 2 sadzonki wyglada to ladnie tak gesto tylko czy te kwiaty to lubia? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-04-09, 14:38 ]
cos takiego mam tylko z motywem kwiatow http://www.allegro.pl/item596121744_don ... 10_cm.html

srednica ale wieksza jakies 16cm ma

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 kwie 2009, 14:39

izuś_85, chodzi mi o zwykla doniczke ja nie moge miec skrzynek balkonowych na balkonie bo mieszkam wysoko i nie pozwalaja na zewnatrz wystawiac by nie spadly komus na glowe dlatego postanowilam kupic ladne ceramiczne doniczki i postawic na parapecie
juz zasadzilam po 2 sadzonki wyglada to ladnie tak gesto tylko czy te kwiaty to lubia? :ico_noniewiem:
myszko u mnie też nie wiszą a stoją na parapecie :ico_oczko: :ico_oczko:
skoro sie zmiesciły do tej doniczki to bedzie im dobrze :ico_oczko: :ico_oczko:

bratki nie mogą mieć za dużych doniczek bo bedą szybko dziczały, dobrze zrobiłaś ze wsadziłaś po 2szt :-D :-D wklej foteczki

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

09 kwie 2009, 14:39

tak patrze teraz na nie i strasznie ciasno nie maja tylko ze jak zaczna rosnac moze byc im nie za dobrze
jutro kupie jeszcze ziemie i doniczki chyba lepiej zeby mialy luz

[ Dodano: 2009-04-09, 14:41 ]
zostaly mi 4 sadzonki bynajmniej 2 doniczki kupie skoro mowisz ze takie jakie mam starcza

[ Dodano: 2009-04-09, 14:43 ]
a foteczki jutro zrobie teraz mega sloneczko na balkonie jest i odbija mi sie w aparacie :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 kwie 2009, 14:43

nic sie nie martw, skoro korzenie sie zmieściły to wszystko gra :ico_oczko: :ico_oczko:
a listki też mozesz uszczypywać jak będą za długie rosły

najlepiej wstaw jedna foteczke doniczki z wsadzonymi bratkami to ci doradzę

[ Dodano: 2009-04-09, 14:44 ]
a foteczki jutro zrobie teraz mega sloneczko na balkonie jest i odbija mi sie w aparacie :-)
leniu to wnieś do mieszkania :-D :-D

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

09 kwie 2009, 15:04

izuś dziękuję! A dziewczynki chyba rzeczywiście są bardziej wstydliwe, dlatego nam się poodwracały :-D
Mnie na razie nic po tym kremie nie swędzi, więć może będzie dobrze :ico_brawa_01:
Ja na razie zmykam robić obiadek bo mój M o 16 wraca z pracy i jeszcze nie zdążę :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość