Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

09 kwie 2009, 20:57

Kristi, mam nadzieję, że Ci skoro świt maluszki pobudki nie zrobią, jak się wyśpią :ico_haha_01: .
Madziu, ale nie dzieje się nic złego? Jakaś depresja znowu Cię dopadła? Trzymaj się Kochana :ico_pocieszyciel:

Wiecie, moja Pyza to wygodnicka jest. Na takim 3-kołowym rowerku to nie chce pedałować. Mówi, że "Na taćy lepiej nóźki tśimać" :ico_haha_01: (lepiej na tej podstaweczce)

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

09 kwie 2009, 21:56

hej hej
ja tylko na chwilke..pewnie nie dam rady wpasc przed swietamoi wiec zycze wamteraz wspaniałych swiąt!!!

moje dzieciaczki znowu chore.....Mati bardzo...kaszle i placze cala noc.....dostają aniołki antybiotyki
mam dosc juz tych chorób..wykonczona jestem

trzymajcie sie kochane..buziaki dla waszych pociech i wspaniałych swiat

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 kwie 2009, 00:26

Tak napewno przesilenie wiosenne, moje Tolki tez spały dzisiaj prawie trzy godziny w dień :ico_haha_01:

Aniu dziękuję, mam nadzieje że mi sie poprawi, dzisiaj męzus kupił mi nową prostownice do włosków, odrazu sie poprawiło :ico_oczko:
Izus ZDRÓWKA dla chorowitków kochanych aj te wstretne choróbska...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 kwie 2009, 19:23


Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 kwie 2009, 19:24

Dzien dobry ;)
U nas tez dzisiaj Bajkowa Pogoda,bylismy na spacerku i tak leniwie sobie minal Wielki Piatek.
Pozatym to Ok,nic nowego.
Ciesze sie ze taka piekna pogoda nareszcie jest.
A Nicolka obudzila sie dzisiaj juz o 5 30.. a Marcusek o 8 00 to i tak sobie jeszcze dlugo pospal,na szczescie dzisiaj juz bylo normalnie ze spankiem :-) Milego wieczorku i do pozniej..

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 kwie 2009, 19:28

Dzieńdoberek

My dzisiaj mieliśmy dzień zakupowy, ale fajnie Oxford , potem troszke w naszym miasteczku, kupił mi mezus telefon na abonament bo juz mnie męczyła ta moja karta, mało minut darmowych i to dotego jeszcze tyulko jak byłam w naszym miasteczku to mogłam dzwonić za darmo...takla taryfka "ulubione miejsce" a jak juz gdzie dalej pojechałam to juz nie ...

Dziecko moje dzisiaj grzeczniutkie, nawet nie jest marudny...i żebym nie zapeszyła długo mi juz nie choruje...może dlatego że więcej na nonono....

Dzisiaj deszczowo, abuuuu :ico_noniewiem:
Jutro podobno tez tak będzie...ech chciałabym żeby swieta były słoneczne...

Gabi pisze:Piękne zdjecie Antosia w podpisie :ico_brawa_01:

dzieki...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 kwie 2009, 20:32

Oj Gabi to witaj w klubie mnie tez leniwiec dopadł...ale ja w gosci nie idę :-D
ale nie panikuje jutro cos tam porobie, nie dużo, boi sami za wiele nie zjemy.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

10 kwie 2009, 21:21

Witam wieczorkiem.
Izuś, biedne te Twoje maluszki...
Dziewczyny, a ja Wam zazdroszczę tego luzackiego poniedziałku. U mnie zawsze są goście i mam roboty, pieczenia i smażenia po same dziurki w nosie :ico_olaboga:
A ja staram się coś zrobić od rana i taka robota na raty. Mały pospał tylko godzinę, jak już wzięłam się za pieczenie, to Kinga: "Mamusiu, zrób mi jajko, takie smażone". "Kinga, zjedz serek, albo pierożki ci ugotuję". "Ale ja bardzo Cię proszę. Jestem głodna na jajko". No i weź nie wymięknij :ico_haha_01:
Inna rozmowa. "Mamusiu, a gdzie jest twoja mama?". "W niebie córeczko". "Aha, i nie przyjdzie do nas? Wysoko jest?". "Tak". "No trudno, takie jest życie" :ico_szoking: . Wiecie, ja ją czasem podziwiam, skąd ona ma takie słownictwo...

Życzę Wam już dzisiaj Wesołych, Pogodnych i Rodzinnych świąt.
Jutro nie dam rady zaglądnąć. G. pracuje a ja mam jeszcze roboty. Nie wiem o której dziś spać pójdę i o której będę musiała wstać aby się ze wszystkim wyrobić...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 kwie 2009, 01:34

Mama_Ania, no teksty bardzo dorosłe ma Kinia, ale powiem Ci że moj Tolus tak samo ostatnio coś w tym stylu...wchodzimy na plac zabaw...a Tolek " czyzby dzieci n ie przyszły się ze mną pobawić" :ico_haha_01:
to "czyżby" jest najlepsze z ust dziecka które ma nie całe 3 latka :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 kwie 2009, 11:56

Witam

Wpadłam Wam złożyć życzenia - bo jakoś Malwina nic nie pozwala mi zdrobić i jestem okropnie opóźniona w świątecznych [rzygotowaniach - musze jeszcze zrobić 2 sałatki i poskładać placka ... więc ...


[size=200]Jaj przepięknie malowanych,
Świąt słonecznie roześmianych,
W poniedziałek dużo wody,
Zdrowia, szczęścia oraz zgody,
Z okazji Wielkiej Nocy życzy...
dla Wszystkich...
Aginka z dziećmi
[/size]

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość