Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 mar 2008, 22:23

No ja myśle że to dobry pomysł tylko pamiętaj o nawozach bo ziemia w doniczce z czasem ubożeje. Mojej wisteri nie ma i właśnie rok temu wiosną zasadziłam chyba była za malusia :ico_placzek: no cóż człowiek siię uczy na błędach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

29 mar 2008, 13:31

Emka, - ja zawsze sieje do doniczki a później wysadzam no ale są roślinki które trzeba bezpośrednio na miejse w którym będą rosły a nie bardzo wiem co to za roślinka. Nie masz opisu na opakowaniu?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

29 mar 2008, 20:03

No ja też czekam na paczke bo zamówiłam nasiona i kłącza roślin. Kupiłam min. trawy pampasowe, floxy, serce biskupa i jeszcze inne ale nie pamiętam nazw :ico_wstydzioch: bo takie dziwne choć rośliny raczej znane a jeszcze futro niedźwiedzia - i już nie moge się doczekać :-) Może któraś z was ma takie roślinki i może mi powiedzieć jak je się je uprawia łatwe w utrzymaniu czy raczej wymagające.

Dziś pracowałam na działce i jestem wykończona bo usuwałam krzaki malin i dzikiej róży bo się dziadostwo porozrastało gdzie chciało :ico_olaboga: i już sama nie wiem czy wszystko dobrze usunełam.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 mar 2008, 13:53

Emka, - czekam na fotki skalniaczka :-) :ico_brawa_01: jak się wkońcu wziełyśmy do roboty to już napewno wiosna

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

30 mar 2008, 19:06

A ja byłam dziś pierwszy raz na działeczce- tej obok naszej. Nie mamy jej na własność tylko mamy pozwolenie na jej użytkowanie, no trudno. Troche pozgarniałam śmieci, tzreba je teraz wywieźć w domku jest okropny syf i smród i pełno butelek (nawet 3litrowych po wódce :ico_szoking: :ico_szoking: ) ale rodzina ma przyjechać i posprzątać, mam nadzieję ze w miare szybko :ico_noniewiem: A jak sie zagrabi i posieje nową trawkę to będzie miodzio :-D

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

31 mar 2008, 20:36

Już są pszczoły??? :ico_haha_02:

Dziewczyny jak myślicie- czy eosnący od kilku lat żywopłot, jak by go rozsadzić to przyjmie się na nowym miejscu??

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

31 mar 2008, 20:43

Powinien ja dwa lata temu przesadzałam dość stare krzewy a rok temu obsadziałam nimi rzywopłot i jakoś rosną i wcale nic im nie ubyło ale dobrze podlej to lepiej się przyjmie na nowym miejscu.
Też widziałam dzisiaj pszczółki jak sadziłam prymulki więc już chyba wiosna :-D :ico_brawa_01:
Chociaż od środy ma się ochłodzić ale już śniegów nie zapowiadają a swoją drogą to mam cichą nadzieje że się mylą :-) .

Ja mam jeszcze dużo prac porządkowych na działce ale jak już troche przywróce ją do stanu używalności to też wstawie foteczki :ico_haha_01: .

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

02 kwie 2008, 18:14

A mnie dzisiaj doboto ze w weekend bedzie załamanie łacznie ze śniegiem i 3-4 stopnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
A moje zawilce pusciły i szukają czegoś po czym mogłyby się wspinać na parapecie- i co ja teraz zrobię?

A na nowej działeczce Sławuś ma już nową piaskownicę :ico_brawa_01: tatuś się postarał :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 kwie 2008, 18:43

Wronka, - no co ty śnieg :ico_szoking: a co z kwiatkami które już czują wiosne :ico_zly: No ale kwiecień plecień :ico_olaboga: Mi wczoraj znajomy leśniczy posadził żywopłot z dwóletnich świerczków :ico_haha_01: ciekawe ile będe czekać ażurośnie :ico_noniewiem: .

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 kwie 2008, 20:45

Emka, - ja też zamówiłam nasiona i czekam i tak samo zastanawiam się czy nie zapóźno na sianie :ico_noniewiem:
Wstaw fotki swojego skalniaczka.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości