Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

10 kwie 2009, 05:59

Witam z sanego rańca.

magduś81 gratuluje zrowych maaluszków a raczej kolosów bo to duże dzidzie obie. Cieszę się że są zdrowe i że wszystko jest ok.

Mie też to czeka ale w polowie kwietnia

Miłego dnia kobiety i do wieczorak bo ja do pracy zmykam po mału. :607:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 kwie 2009, 07:36

Witam z rana Dziewczyny :ico_haha_02: Dziś pracuję tylko do 13-ej, więc w pracy pełen luzik - szczególnie, że nie ma ani jednego szefa :-D
asika28 - to moje pierwsze maleństwo i mam nadzieję, że ta ciąża będzie już bez przykrych niespodzianek. Poprzednie straciłam w 10 tyg., 5 tyg. i ostatnią w 8 tygodniu. Przy pierwszej nie miałam żadnych plamień i było wszystko w porządku, ale akurat w tym czasie moja bratowa, bratanek i rodzice mojej bratowej mieli wypadek, w którym zginęli i chyba przez ten szok i stres straciłam dzidziulka. W drugiej miałam plamienia i nawet duphaston nie pomógł. Jeśli chodzi o trzecią, to miałam problemy z zajściem w ciążę i jeden lekarz nawet powiedział, że muszę zacząć myśleć o klinice leczenia niepłodności, ale się udało. Niestety na krótko. Miałam plamienia i nawet duphaston nie pomógł. W obecną ciążę zaszłam w pierwszym cyklu starań, ale duphaston brałam zaraz po jajeczkowaniu i teraz jest już wszystko w porządku. Jedynie duphaston zamienił mi lekarz na luteinę, bo dostałam strasznego uczulenia :ico_olaboga: W każdym bądź razie jestem teraz dobrej myśli i wierzę, że będzie dobrze. Musi być!!!!!
Magduś81 dziekuję za podpowiedź. Już się zabieram za swój suwaczek.
Miłego dnia dla Was wszystkich!

[ Dodano: 2009-04-10, 07:38 ]
udało się - już mam suwaczek :ico_brawa_01: hurrraaaa!!!!
ok, zabieram się za pracę, ale później się odezwę...

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

10 kwie 2009, 08:22

Czesc :-D witam się ze śniadankiem i herbatką :ico_kawa:
Sabcia Bigottka dziękujemy :ico_brawa_01:

Magda33, suwaczej jest :ico_brawa_01: i miłej pracy kochana :-D szefów nie ma to można się troszke poobijać :ico_brawa_01:

A ja zmykam do fryzjera i pewnie wpadne wieczorkiem bo później zakupy a dzisiaj pewnie będzie sajgon :ico_sorki:

Miłego dnia babeczki!!!

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 kwie 2009, 11:45

Widzę, że Ty też idziesz dzis do fryzjera. Ja jestem umówiona na 14.15. Muszę podciąć włosy i zrobić jakąś nową fryzurkę, bo ta mi się znudziła :) A w pracy, faktycznie się obijam. Z robótką wyrobiłam się szybciutko, nikt niczego nowego nie wymyśla....tak mogłoby być zawsze :)))) Dziś wyjeżdżam do Mamy, więc przez święta będę bez dostępu do netu.

[ Dodano: 2009-04-10, 12:38 ]
*******@--@--@
******@------------@
****@-----------------@
***@--------------------@
**@-----------------------@
**@-(\(\-----------/)/)--@
**@-(=':')-------(':'=)----@
**@(..(")(")..(")(")..)----@
***@---------------------@
*****@----------------@
********@--@--@

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja":)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

10 kwie 2009, 16:13

Witam kochane :ico_ciezarowka:


Magdus gratuluje zdrowych chłopców :ico_oczko: bo ja myślę,że ten większy brzdąc to też chłopaczek.
A wiadomo czy to bliżnięta jedno czy dwujajowe ? Mają jedną owodnię i omocznię czy ginek nic na ten temat nie mówił.
Magduś u Ciebie na fotosiku są fryzurki, co to jest? To Ty?

Magda33 współczuję straty maleństw, jejku ten wypadek o którym piszesz to straszna tragedia.
Teraz już będzie dobrze, zobaczysz, teraz juz jesteś z nami :ico_oczko:


Isia sałatka z makaronu... chyba nie ale dzięki.

Ja wogóle nie wiem co bedę jadła na święta na nic nie mam ochoty.
Dobra zmykam sprzątać.
Magda a gdzie pracujesz? Proszę pochwalić sie włoskami.

[ Dodano: 2009-04-10, 16:14 ]
Acha Magduś duże te Twoje dzieciaczki :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

10 kwie 2009, 16:21

Witam!!!
A mi znowu niedobrze grrrr trace apetyt i nie wiem co jesc :ico_zly: bo nic mi nie wchodzi
Magda33, bardzo mi przykro z powodu rodzinki i malenstw rowniez :ico_placzek: , teraz napewno wszystko bedzie dobrze :-)
magduś81, alez prosze bardzo szczera prawda :ico_brawa_01:

A ja dzis bylam w H&M i widzialam zarabiste spodnie takze chyba sobie kupie po powrocie z pl - bo teraz kaska potrzebna na wyjazd
ozdrawiam i miego dzionka zycze

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

10 kwie 2009, 20:45

asika82, ja po cichutku licze że to będzie dziewczynka ta druga Kruszynka ale jak będzie chłopczyk to też się będe cieszyć :ico_brawa_01:
A bliźnięta są dwujajowe, dwuowodniowe i dwukosmówkowe czyli podobno najlepsza do prowadzenia ciąża blixniacza :ico_brawa_01:
Asiu i na zdjęciach na fotosiku to ja :-D chyba po jakimś pokazie fryzur :-D
A dzieciaczki duże są :ico_brawa_01: my nie jesteśmy mali to chyba dlatego takie rosną duże

A wiecie co z tym apetytem to ja mam straszny apetyt ale sama nie wiem na co mam ochote. Teraz sobie wcinam naleśniki a serkiem homogenizowanym ale też mi tak nie smakuje :ico_sorki:
A teraz pewnie będzie nas mało bo święta i część gdzieś śmiga.

Sabcia, a kiedy do Polski?? bo jak pisałaś to chyba przegapiłam

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 kwie 2009, 07:21

Oby zdrowie dopisało
i jajeczko smakowało,
by szyneczka nie tuczyła,
atmosfera była miła,
a zajączek uśmiechnięty,
przyniósł wreszcie te prezenty.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

11 kwie 2009, 08:40

Witam brzuchatki z samego ranka :ico_ciezarowka:

Jak tam u Was nastroje?? Ja to czasami najlepiej zaszyłabym sie gdzieś w końcie i przepłakała cały dzień takie mam czasem nastroje :ico_placzek:

b]Magda33[/b] :ico_brawa_01: gratuluję fajnego suwaczka wisdzę że się udało w końcu. Przykro mi spowodu maleństw i rodzinki ale zobaczysz teraz jesteś z nami i już wszystko będzie ok.

Ja ostatnio nie mam na nic czasu przez pracę bo siedzę od rana do nocy :-/

Po mału zabiera się za świąteczne sprzątanie okna juz mam umyte i została mi reszta, dziewczynki jakby co to jestem cały czas pod kontaktem. :ico_prasowanko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

11 kwie 2009, 09:05

Witam z ranusia Kochane! U mnie jeszcze wszyscy spia :ico_brawa_01: a ja przy kompie :ico_haha_01:
magduś81, przylatuje do Pl 23 tj czwartek a w sobote wracam moim autkiem zeby w niedziele wieczorem byc w domciu - takze kupa drogi przedemna :ico_noniewiem:
a co do nastroju to cos wam opowiem: jedziemy ostatnio z moim T i zapalilo sie pomaranczowe a on na hamulec i stoi w ryty no to ja na to:
- S- kurcze cos ty oszalał na pomaranczowym :ico_zly: (pelnym krzykiem)
-T- ale o co ci chodzi tu sa kamery przeciez (spokojnie )
-S- czemu ty na mnie krzyczysz :ico_placzek: :ico_placzek: (i wplacz) haahahahaha
pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-11, 09:06 ]
Stawiam za 12 tydzien :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość