Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

10 kwie 2009, 22:17

hej

ja tylko na chwilę sie zamieldować , ze nie wiem kiedy się pojawię
bo zjechała się rodzina i teście , w niedzilę chrzciny a więc zamieszanie w domu

WESOŁYCH ŚWIĄT

buziaczki

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

10 kwie 2009, 22:24

ja na swieta nic a nic nie robilam bo wszystko dostalismy i wedliny i bigos i salatki i placki. ja sobie tylko posprzatalam
u mnie tak samo
niunia wazy 4800 i posdkoczyła troche w tych siatkach centylowych
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
łóżeczko rozłożone mały juz w nim śpi...
poprosimy fotki :ico_sorki: nie było problemu z usypianiem w łóżeczku? ja myślę jak to będzie - mój śpi w kołysce, usypia bujany, jak wyrośnie to ciekawa jestem czy bez kłopotu sie przestawi....
czy przyzwyczajać go do jednych i drugich??
ja bym narazie ze smakowymi nie szalała, powolutku mu wprowadzisz. najlepiej wprowadź najpierw takie ogólnodostępne żebyś później nie musiała wyprawy pecjalnie po kaszki robić....
ja to ciągle wyglądam, jak w 6 miesiącu,
ja tez tak wyglądam - brzuzek mam nadal ciążowy - dlatego kupiłam 2 pary spodni przystępnych cenowo i materiałowych - jak zrzuce to albo przerobie albo oddam komuś. materiałowe łatwiej niż dżinsy przerobić...

właśnie zaniosłam spodenki do skrócenia do sąsiadki, na jutro zrobi :-D :ico_brawa_01:

Dziewczynki dla Was - Wesołego Alleluja!!!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 kwie 2009, 07:27

Oby zdrowie dopisało
i jajeczko smakowało,
by szyneczka nie tuczyła,
atmosfera była miła,
a zajączek uśmiechnięty,
przyniósł wreszcie te prezenty.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 kwie 2009, 08:41

witam :-)
nocka ok :)
ja już po śniadanku, zaraz skoczę do miasta po ostatnie zakupy, potem zamiotę i wytrę panele i kurze, no i później pójdziemy ze święconką :-)
Miłego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

11 kwie 2009, 09:19

hejka
wpadłam tylko sie przywitac :-) nocka oki
Mam dzisiaj duzo roboty i jak tylko czas pozwoli to jeszcze wpadne potem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 kwie 2009, 09:37

plum :-)

ja na chwilke, bo z kawka i mam swiezo pomalowane pazurki, wiec może się zdarzyć bez ogonkow przy literkach :-)

nockę mieliśmy cudną :ico_sorki: Aluś po tym mleczku z kleikiem ryżowym spał bardzo ładnie :ico_sorki: nie powiem, ile spał :ico_oczko: :ico_nienie: :-D ale jak ja się obudziłam przed 7 rano :-D to on fikał w łóżeczku, puszczał całe zastępy bąków :ico_olaboga: :-D i nawijał do misiów z karuzelki :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i pojadł 150ml mleczka, pofikał już u nas w łóżku i właśnie przysnął niedawno, więc go zostawiłam z tatusiem chrapiącym u boku i ewakuowałam się na spokojną kawę i malowanie pazurów :-)

my dzis wypad do stolicy - przede wszystkim w celu wydania kasy w polskim sklepie :ico_sorki: ale też - jak utrzyma się to słonko - to chcieliśmy z mamą w jedno miejsce podjechać, gdzie jeszcze nie była, a które my ostatnio zaliczyliśmy z bratową :-)

Jagna30, i nawzajem :-D wszystkiego dobrego :-D
poprosimy fotki :ico_sorki: nie było problemu z usypianiem w łóżeczku? ja myślę jak to będzie - mój śpi w kołysce, usypia bujany, jak wyrośnie to ciekawa jestem czy bez kłopotu sie przestawi....
fotki będą, tylko nie wiem, czy dziś zdążę :ico_noniewiem: mały raczej jest usypiany w różnych dziwnych miejscach :-) np. na fotelu albo sofie w salonie, a czasami w naszej sypialni na naszym łóżku, do kołyski więc suprr mocno nie był przyzwyczajony, tylko ja miałam takie bolce do zablokowania funkcji bujania i one cały czas były, bo właśnie nie chciałam bujać :-D stwierdziłam, że bujania to mu na naszych rączkach raczej wystarczy :-)

manenka, trzymam kciuki, żeby się wszystko udało suprr z chrzcinami :-) :ico_sorki: no i wykorzystaj ten tłum rodzinny do pomocy :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

przyznam się, że my jakos lekko do tych świąt podchodzimy :-D Krzysiek się zachowuje jakby tylko czekał na sernik :ico_noniewiem: :-D mama zadowolona, bo nie musi robić fury żarcia i jej zjeść po części, Norbert opycha się już :ico_noniewiem: :-D czekoladowymi jajkami :-D
dziś zrobimy krokiety, sałatkę, jutro rano żurek i zgrzejemy kiełbasę i już... noo, jajka jeszcze będą :-D a potem kawa i ciasto - stawiamy na ładną pogodę i spacery :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

11 kwie 2009, 13:33

dziś pusto na tt...szykowanie pewno, wyjazdy idt. Ola z M właśnie ze święconką wrócili, Oskar nie chce spać - przyzwyczaił sie już że w wózku na dworku śpi a tu dziś zimno...może sie później wypogodzi to sie przejdziemy.

Wesołych Świąt dziewczynki :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

11 kwie 2009, 14:12

witam witam wpadłam na chwilke bo kupe roboty przed swietami i chrzcinami ..ae mam na szczesce pomoc tesciowej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja głownie robie porzadki..a rodzice sie gotowanie zajmuja :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 kwie 2009, 14:40

my już porządki porobione, ze święconką byliśmy, na spacerek nie pójdziemy bo strasznie wieje

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

11 kwie 2009, 16:27

Nie mam czasu zagladac bo pieke, gotuje i ostatnie porzadki a tatusia wysłałam na spacer z mała. Potem jeszcze siebie trzeba doprowadzic do porzadku tzn pazurki i te sprawy :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość