Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

10 kwie 2009, 12:56

zoola27, mowi sie trudno :ico_oczko:

ciasto na karpatke za to ma same gory i doly :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

10 kwie 2009, 14:38

avanti83, a ciasto na karpatkę to kupiłaś takie gotowe :ico_noniewiem:

ja już upiekłam boszkopt jutro przełozę masą i galaretka :ico_oczko:
galareta sie gotuje i wstawiłam kolejne pranko juz ostatnie ścierki :ico_olaboga:
jestem zmęczona a tyle przede mną jeszcze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

10 kwie 2009, 15:02

a ciasto na karpatkę to kupiłaś takie gotowe
yes yes yes (trzeba sobie ulatwiac zycie) :-D :-D :-D

zrobilam jeszcze sernik na zimno i padam na dzis mam docs :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

10 kwie 2009, 15:17

avanti83, aha

moze ja też zrobie :ico_noniewiem:
planowałam tylko jedno ciastko zrobić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 kwie 2009, 15:25

a ja jeszce po ten szlafrok nie wyruszyłam :) za to sie opalałam, gorączk jak nie wiem, na twarzy to jestem spalona strasznie i wstyd sie przyznać skóra mi z nosa schodzi :ico_zly: a ja tam ciasta nie robie, niczego zreszta nie robie, pojedziemy dzis kupimy gotowe - za leniwa jestem :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 kwie 2009, 17:16

witajcie!
widze pieczenie u majowek na topie :ico_brawa_01:
ja tez dzis ciacha popieklam(szarlotke, biszkopta i kroliczkowe ciasteczka kruche razem z Wiktorkiem) i jeszcze salatke z makreli zrobilam :-D
nogi mi do d... wchodza (choc brzusia ciazowego nie mam) a tu jeszcze tyle pracy :ico_olaboga:
ejustysia a to opalanie Ci nie szkodzi? :ico_nienie:
ja w ciazy na slonko wychodzic nawet nie moglam bo na twarzy paskudne plamy mi sie robily :ico_olaboga: :ico_szoking:
z tego co mi wiadomo to wygrzewanie sie na sloncu jest nie wskazane w ciazy :ico_noniewiem: no ale moge sie mylic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 kwie 2009, 20:10

MONIKAB fr, ja brzuch całkowicie zakrywam i jeszcze na nim poduszke kłade jako podpórke do krzyżóweczek :-D a szkodzić mi nie szkodzi, , lepiej sie nawet czuje :) co do opalania to fakt wiem, że szkodzi, ale jeśli opala sie brzusio, a nie raz widziałam nad morzem jak ciężarne w bikini na plaży chodziły, ale to to dla mnie przesada, zreszta ja tez staram sie w lekkim cieniu siedzieć.

Wróciłam z zakupów, zła strasznie, szlafrok kupiłam, jestem zadowolona, ale mało awantury nie zrobiłam, ludzie są dziwni, mój mąż nawet kilku osobom zwrócił uwage bo już jego to drazniło, kazdy sie na mnie patrzył, ludzie nawet palcem pokazywali, nie wiem czemu - czy ciąża w dzisiejszych czasach to jakaś zadkość????? Człowiek spokojnie zakupów nie moze zrobić - Boże co w tym dziwnego????? Ja rozumiem małe dzieci jak sobie palcem pokazują, ale dorośli ludzie??????????? Strasznie sie zezłościłam. Do tego czułam sie fatalnie co chwile musiałam podpierać sie wózka bo tak mi słabo było, w głowie mi sie kręciło i duszno mi było, czuje, że ten moment sie zbliża, jakoś to przeczówam, tylko nie wiem czy to przeczucie, że to jutro czy może za 2 tygodnie - poprostu czuje, że już niedługo

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 kwie 2009, 22:16

ejustysia, ja jak wychodze na miasto to tez mam wrazenie ze wszyscy na mnie patrza ......ze najpierw widza brzuch a pozniej mnie !!!
wydaje mi sie ze dostałam własnie plamy na twarzy -chyba od słonca ......zobacze jutro rano .......jestem padnieta ide spac !!! kolorowych snów majóweczki - niech wam sie aniołek przysni :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 kwie 2009, 07:20

Oby zdrowie dopisało
i jajeczko smakowało,
by szyneczka nie tuczyła,
atmosfera była miła,
a zajączek uśmiechnięty,
przyniósł wreszcie te prezenty.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 kwie 2009, 08:43

hej !!! wstawac spiochy!!! prosze sie odmeldowac w dwupaku :-D

dziewczyny czy to mozliwe zeby mała lezała w poprzeg??? wczoraj wieczorem czułam czkawke wysoko :ico_szoking: zawsze w okolicy jajników a teraz wysoko........mąz mi mowi zebym nie panikowała .......nie chce cc szykuje sie na poród rodzinny :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość