Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

11 kwie 2009, 21:49

bo AL to cycoholik a Igusia to cycusiowa panieka
zreszta ja jej potrzebuje tak samo jak ona mnie
martwie sie bo Iga juz tydzien ne chce nic jesc tylko cyca [/quote jejku ale się uśmiałam cycoholik i tak tym naszym chłopakom zostanie do konca życia :-D :-D :-D
uszy i szla z mim przez caly kosciol bo oczywiscie nie chciala puscic zacisnala usta i nie bylo mowy zebym zajaca uratowala
_________________
:-D :-D :-D :-D dobre Iga to już wie co dobre Dziewczyny ja wpadłam tylko złożyć życzenia wszystkim pewnie wpadne dopiero po świętach
Niech wam jajeczko dobrze smakuje
bogaty zajączek uśmiechem czaruje
Mały króliczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia!
Życzy Kasia ,Jarek oraz Antek

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 kwie 2009, 21:56

Najlepszego i ja zycze. Wesolych, spokojnych swiat. My zabiegane od jednych dziadkow do drugich wiec bedziemy pewnie w poniedzialek jak zlapiemy troche oddechu :)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

11 kwie 2009, 22:22

yoanna, kochana ja o tym twoim karmieniu nie rezygnuj
poprostu nakarm mala wieczorem i po karmieniu spokojnie mozesz szczelic sobie :ico_zdrowko: browarka i co do jedzenia to powprowadzaj sobie juz te wszystkie inne rzeczy ja jem doslownie wszystko i od czasu do czasu napije sie piwka albo winka i naprawde nic malej sie nie dzieje A cyc to zawsze cyc i jak mozesz to karm jak najdlluzej :ico_oczko: To jest najwspanialsze ze mozemy dac naszym dziecia cos czego inni nie moga im dac czuje sie dla niej taka wyjatkowa kiedy wszystko i wszyscy staja sie bez znaczenia dla niej bo cycus mamusi wlasnie jest najbardziej pozadany dla tych chwil nie zrezygnuje a z czasem i tak bedzie to rzadziej dlatego ciesze sie tym jak tylko moge
slonko :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: poplakalam sie ze smiechu

mmarta81 kochana a ja ta gaze to mam jalowa bo kupuje takie male gaziczki i je wyciagam za kazdym razem nowe ale jak mi br :ico_oczko: aklo to wiekszym tez mylam pare razy ale goraca woda go spazylam


Weronisia mysle ze lada dzien bedzie miala swojego 1 zebaczka bo juz tam go widac i juz ma napady zlosci masakryczne :ico_zly:

:ico_oczko: Dobra kochane milej nocki wszystkim zycze

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 kwie 2009, 23:40

Dana ale pieknie napisalas o tym karmieniu :-) duze :ico_brawa_01:
no i brawa dla Weronisi za pierwszego kielka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

12 kwie 2009, 11:11

miałam też cos o tym napisać, ale dana mnie uprzedziła :-D
yoanna, trzymaj sie z klubem cycujących :-D
wklejam ku pokrzepieniu serc i...cyców :-D masę swietnych artykułów
http://www.gugu-gaga.pl/

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 kwie 2009, 19:59


Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 kwie 2009, 22:01

mmarta81, super tez bardzo mi sie podoba :-)

A ja nawet nie miałam jakos weny do pisania. Dzisiaj to tylko jedzenie mam przed oczami, jeju moja tesciowa znowu tego przygotowała jak głupia :ico_olaboga: ja tez cos zrobiłam i stół sie ugniał.
Na kawe poszlismy do moich rodzicow i niedawno wrocilismy, a jutro czeka nas cało dniowa wycieczka wiec moze wtedy odpoczne :-)
Mam nadzieje ze jakos damy rade z Filipkiem tak daleko od domu, jeszcze na takiej podrozy nie byl :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

12 kwie 2009, 23:00

witajcie moje kochane! :-)
na początku życzę zdrowych i wesołych świąt i mokrego dyngusa!!!! :ico_haha_01:
my juz w nowym mieszkanku ,no i można powiedziec że prawie wszystko zrobione,ale ostatnie dni miałam masakryczne,ta przeprowadzka,córci urodzinki no i te święta,ale jakoś dałam rade!
u nas żębów daklej nie widac,ale mały ciągle rozdrażniony,więc moze łaskawie sie wybiją :ico_sorki: ,z naszym jedzonkiem różnie bywa,cycuś nadal jest ale chyba juz mu on nie starcza,dokjarmiam mlekiem ,jemy już zupki no i kaszka raz dziennie,a i dałam mojemu małemu juz danonki,zaczynaliśmy od tych malutkich ale teraz je już duże danio :-D mój ten mały żarłok,jak widzi jedzonko to aż sie trzęsie,i odrazu otwiera buzie :ico_haha_01: jadł by ciągle,ciesze sie bo z córcią to miałam przeboje!!
slonko super super to opowiadanko na dobry humor! :509:
moja corcia w środe idzie do nowej szkoly,juz sie nie moze doczekac! no i w piątek mój kochany wyjeżdza :ico_placzek: a ja sama,z jednej strony tak postanowiliśmy a z drugiej bardzo żałuje ,wiem ze dam rade ale nie wiem jak będzie z tą rozłąką :ico_olaboga:
miłej i spokojnej nocki! :ico_spanko:

[ Dodano: 2009-04-12, 23:11 ]
http://www.gugu-gaga.pl/index.php?optio ... view&id=32
faktycznie pięknie napisane!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 kwie 2009, 21:46

Agusia1982, dziekuje za zycznonka na nk. Tobie tez i całej rodzince spokojnych i szczesliwych Swiat zycze. (chociaz dzis to juz prawie po swietach :-) )

Witam sie tylko na chwile, bylismy na wycieczce w takim parku miniatur w Inwałdzie.
Jest to blisko Wadowic wiec tam tez wpadlismy, do Papieskiej BAzyliki, było super, fotek nie wklejam poprostu podaje linka do zobaczenia co jest w tym parku
http://www.parkminiatur.com/


A teraz zmykam spac dobranoc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

13 kwie 2009, 22:03

Dobry wieczor :)) ja wlasnie znalazlam chwile wolnego. Dzis mialam okropny dzien, mala caly czas plakala i nawet na spacerze co jej sie nigdy nei zdarza.. obawiam sie, ze to przez maly ruch w domu bo zostalysmy same z siostra - a przez kilka dni caly czas bylo po kilkanascie osob i ona smiala sie jak nigdy - wczoraj weszlysmy do pokoju gdzie na 20m2 bylo z 20 osob, ona przechodzila z rak do rak i tak sie smiala, ze my plakalismy ze smiechu z nia.. a dzis o 180 stopni. Mam nadzieje, ze to zabki bo w weekend znowu tesciowie i rodzina mojego m przyjezdza. Na dodatek we srode przyjezdza tesciu, a przez swieta 3 dni pod rzad musielismy ich odwiedzac..tzn rozumiem idee - ale nie moglam spokojnie posiedziec w domu myslac ze sobie odpoczne i nic nie musze robic, tylko biegalam z miejsca na miejsce :/ fujjjjjj i to nie koniec :(
Ale co do tesciow to nie podrzuca mi juz nia tesciowa :) moj maz jej powiedzial, ze ona lubi spokojnie spacerowac - no i rozplakala sie do lez dwukrotnie tam - tesciowa pyta czy czesto jej sie to zdarza - a my mowimy ze nigdy .. bo bardzo rzadko zdarza jej sie placz ze lzami w oczach.

A u nas nowe postepy - Nina staje :/ i nic nie jest w stanie jej powstrzymac, chwyta sie czego moze i na nogi :ico_szoking: :ico_szoking: raczkuje juz jak torpeda :D probuje ja uchwycic ale jak widzi aparat to zaczyna pozowac - wiec jak tylko mi sie uda to zalacze filmik.

Znalazlam czarodziejska rzecz :D Nina uwielbia okulary sciagac z nosa wszystkim, i jak sciaga mi przeciwsloneczne to sie tak strasznie cieszy :) no i jak zalozylam jej moje okulary to nagle cisza! I dziecko przez kilkanascie sekund sie nie rusza :D zawsze to kolejny ze sposobow na chwilke spokoju - ale powiem Wam ze gdyby nie moja siostra to dzisiaj chyba bym ryczala z nerwow, bo od 5 rano nie spie, non stop slysze placz.. przerwala na drzemke 30 minutowa rano i przy drugim podejsciu na spacerze, kochana ta moja corcia strasznie ale ten dzisiejszy dzien to jeden z gorszych - przytulalam ja kochajac ponad wszystko, ale marzac o stoperach do uszu zeby nie slyszec tego ciagle powtarzajacego sie marudzenia :(( i to na dodatek nie byl placz bolacy - wiec troche powatpiewam w te zeby - ani jedna lezka sie nie ukrecila...

Nina spi dzisiaj od 19 :O tak sie biedna wymeczyla. Ja tez spadam bo mezulo zaraz wroci z pracy :)
Milego wieczoru! (btw: jutro spadamy na zakupy z siostra :D ja srednio lubie chodzic po sklepach, bo szybko sie mecze, ale pierwsze kilka sklepow to duza radosc :P zwlaszcza jak pojdzie z nami moj Luby i kupi cos swojej kochanej zonie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości