Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 kwie 2009, 22:25

Gabi, to rzeczywiście przykre...bo jak tu maluszkowi wytłumaczyć...
:ico_placzek:
Trzymajcie sie kochane.

Ja dzisiaj miałam duzo roboty, jakos się uporałam chociaż ciązko było bo do tego Antoś jakis maruidzący był, połozyłam Go juz spać o 18 i zasnął od razu, teraz coś sie budzi i jęczy, nie wiem o co chodzi...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 kwie 2009, 23:36

Dobry wieczor i ja na chwilke wpadlam.. Jutro tez nie bede miala czasu wejsc.. bo tesciowie przychodza na obiad,pozniej bedzie kawa,ale juz duzo zrobilam.. Jutro zdaze nawet z dziecmi na spacerek isc.
Tak to wszystko Ok,bylismy na placu zabaw dzisiaj bylo fajnie a pozniej wykapalam dzieci i zasnely ladnie i spokojnie miedzy 20 00 a 20 30 :->

Gabi dziekuje za zyczonka,ogromnie to mile.Znowu jestem o Rok starsza Buziaczki dla Was. :ico_oczko:

I ja tez skladam wam juz teraz najlepsze zyczenia :

Wielkanoc nadchodzi,
więc życzyć nie szkodzi:
Wielkiego zająca,
pisanek tysiąca,
Dyngusa mokrego
i wiele dobrego!

Dobranoc i do uslyszenia :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 kwie 2009, 09:04

Kristi a ja przegapiłam Twoje urodzinki, wybacz...
Sto lat kochana w zdrówku i szcześciu...duzo duzo miłości !!! :-) :ico_tort:


My wstaliśmy, nie dawno, niedługo do kościółka jedziemy...a potem świateczne sniadanko. Buziolki.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 kwie 2009, 17:57

Kristi,



[glow=yellow]Serdeczne życzonka uśmiechów i słonka. Szczęścia ogromnego - wszystkiego dobrego! Słońca i radości, dużo pomyślności. Na te urodzinki życzę zawsze słodkiej minki. Zdrowia, czasu dużo na zabawy i podróże. Moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszechne i niedziele.[/glow]

:ico_prezent: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_prezent:


Aginka z dziećmi

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 kwie 2009, 21:16

Dobry wieczor :)
Kochane Dziekuje Wam Bardzo za piekne,naprawde przepiekne zyczonka. Ogromnie mi milo i ciesze sie :->
U mnie u nas Ok.Urodzinki sie udaly i wszystko Ok. Pozniej wkleje kilka zdjec.Wpadne tez pozniej bo teraz Nicolke musze uspac :-) A Marcusek juz sobie spi.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

12 kwie 2009, 21:24

Kristi, życzę Ci takiej siły, jaką masz. Takiego ogromu miłości a nawet jeszcze więcej. I poczucia humoru, i radości i spełnienia marzeń.

U nas sytuacja wygląda tak, że Kinga od wczoraj ma katar. Okropny. Leje jej się z noska. Dzisiaj wieczorem dostała troszeczkę temperaturki. W dzień byliśmy po śniadankach na spacerku, później w kościele. Na świeżym powietrzu łatwiej jej było oddychać. Gorzej w domu.Zasnęła wieczorem bardzo szybko. Pomogła mi wcześniej trochę w kuchni- obierała jajka do sałatki, miksowała galaretkę z jogurtem do ciasta.
Jutro troszkę może uda się pospać. Goście przychodzą na 13, wszystko mam zrobione :ico_brawa_01:

Dzisiaj rano przyszła do nas do łóżka, dała buziora tacie, dla mnie, powiedziała, że bardzo nas kocha i lubi, poprzytulała się i zaraz zasnęła. Jest taka kochana.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 kwie 2009, 23:47

Cześć dziewczynki.


U nas dzisiaj bardzo miły dzionek świateczny, najpierw kościółek, potem sniadanko świateczne, pózniej spacerek, obiadek, drzemeczka krótka i znów świetowanko Antol spi, padł normalnie dzisiaj szybko duzo wrażen,
W kościele był badzo grzeczny, widac było ze bardzo sie starał, chociaz pod koniec troszkę się juz nudził.

Jest taka kochana.
oj kochana :)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 kwie 2009, 09:35

W kościele był badzo grzeczny

super :ico_brawa_01: - Malwina siedzi w kościele do momentu gdy organista zaczyna grać - wtedy wyjec włącza się jej momentalnie ....nie wiem dlaczego ale ta "muzyka" chyba tak na nią działa - bo gdy nie ma śpiewów w kościele to siedzi (ale o byciu grzecznym nie ma mowy) :ico_wstydzioch: no chyba że w kościele śpiewałaby Rihanna - wtedy dziecko byłoby w swoim żywiole ...

[ Dodano: 2009-04-13, 09:42 ]
Mama_Ania, mam nadziejęże Kindze nic większego się nie przypląta .... i na katarze się skończy :ico_sorki: i masz słodkie zdjęcie w podpisie

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 kwie 2009, 09:56

- Malwina siedzi w kościele do momentu gdy organista zaczyna grać - wtedy wyjec włącza się jej momentalnie
hihi u nas w kościele nie ma organów, a pieśni są raczej wesołe, także i Antośkow się podoba, my chodzimy do kościoła angielskiego.

Aniu cudne zdjecie :ico_brawa_01:

...a mnie od rana tak kręgosłup boli, że szok, chyba zle spałam :/

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 kwie 2009, 10:03

my chodzimy do kościoła angielskiego.
o widzisz ..... :-D
...a mnie od rana tak kręgosłup boli, że szok, chyba zle spałam
Madzia - mnie też boli .... i nawet niemam żadnego p/bólowego leku :ico_zly: ale mi Malwina zrobiła Śmingusa Dyngusa w nocy i olała łóżko więc spałyśmy pół nocy na kanapie

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość