Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 kwie 2008, 19:11

Ja to chcę dopiero jak Artur skończy roczek ale też nie chcę żeby duża różnica wieku była

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 kwie 2008, 19:37

Przeczytałam kilka stron na raz i już nie pamiętam co miałam napisać...
...Ja też bym chciała rozpocząć starania o drugiego bobasa dość szybko, ale chcę najpierw zobaczyć jak sobie będziemy radzili finansowo więc generalnie pewnie poczekam aż Gabriel skończy roczek :ico_noniewiem:
Gabik też już gada-zwłaszcza na przewijaku.
Moje dziecko dostało pleśniawek w buźce :ico_olaboga: rano byliśmy u lekarza, dostaliśmy jakiś specyfik i mamy mu smarować w buźce, co nie jest wcale łatwe... poza tym muszę po karmieniu zaraz lecieć myć piersi, bo może mnie zarazić :ico_noniewiem:
a wczoraj nie zjadł przed spaniem-po kąpieli po prostu zasnął, a ja miałam już bardzo pełne piersi, w nocy zjadł tylko trochę, bo Go coś kupka męczyła i godzinę nie spałam tylko masowałam mu brzuszek-jak rano wstałam to się czułąm jakbym pod autobus wpadła i od razu gorączka i piersi obolałe-nie miałam tak już dawno... musiałam wziąć paracetamol i się położyć-dobrze, że Gabriel spał po wizycie u lekarza.
Teraz Go kulam w wózku nogą... On jest wiecznie taki niespokojny, nie można Go na chwile położyć, bo krzyczy od razu-nie wiem czy już tak się przyzwyczaił do rączek? w każdym razie na nic ni mam czasu, ciągle marudzi, kwęka, stęka... jak mi już kręgosłup pęka i mam dość to go kładę na przewijak-zaraz cały uchachany-ostatnio powiedział mi "dawuuu" brzmiało prześmiesznie :ico_haha_01:
my się teraz będziemy zbierać do kąpieli, bo jak tylko przestanę kulać wózek to będzie wrzask, a zdaje się, że już jest ciepła woda...
Madzia to się musiałaś strachu najeść :ico_olaboga: Kuba by na mnie suchej nitki nie zostawił jakby mi Gabcio spadł skądś... a często leży z brzegu łóżka-faceci nie mają pojęcia jak ciężko jest tak wszystkie obowiązku połączyć ze sobą przy małym dziecku...

Renia Arturek już tak ładnie chwyta?? świetnie to wygląda...
Gabriel na cycu ciągle więc nie w głowie mi kubki niekapki :ico_oczko: a zanim dostanie jakieś inne jedzonko niż cycusiowe to jeszcze z 2-3 miesiące miną :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 kwie 2008, 20:01

witam wieczorowo :-)

patryk juz zasnał, martynka po kapieli tez przysneła a teraz obudziła sie na cycusia i własnie lezy przy cycusiu a ja pisze jedna reka :-)

zaraz zreszta 9idziemy spac,jestem padnieta.

Marcia miłego pobytu w górach, duzo f0otek rób. No i zycze Wam zebyscie długo nie czekali na druga dzidzie. Fajnie jak dzieci sa z taka róznica wieku, pewnie ze na poczatku jest ciezko ale pózniej sa same plusy :-)

Justyna od czego dzieci dostaja te plesniawki? współczuje bólu piersi, doskonale wiem jak to jest,mam nadzieje ze goraczki juz nie bedziesz miała :ico_sorki:

Renia0601, fajne zdjecia Arturka :ico_brawa_01: Moja z butelki pic nie chce,ostatnio chciałam dac jej herbatke to nie chciała :-)

miłego wieczoru :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 kwie 2008, 20:28

Norbert usypia właśnie. Zjadł 180ml mleka z kaszką :ico_szoking: ciekawe ile dziś mi prześpi po takiej kolacyjce.

Madzia, jak tam Martynka, cała i zdrowa? Guza nie ma? :-)
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2008, 00:37 przez CleoShe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 kwie 2008, 20:47

Witam.
Ja tylko na chwilkę. Od wczoraj nie mam internetu bo skończyła nam się umowa i czekamy na podłączenie neostrady (teraz korzystam u mamy, ale ona ma taki przez telefon więc nie chcę nadużywać). Także nawet nie wiem co się u Was dzieje :ico_placzek: Mam nadzieję że wszystko ok. Pozdrawiam i do "zobaczenia" wkrótce. :-)
U nas w porządku. I stawiamy torcik i kawkę na 3 miesiączki :-D Buziaczki...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 kwie 2008, 20:50

Jejki dziewczyny czytam i zapomnialam co mialam napisac

majka juz spi choc troche sie przemeczyla po kapieli nie chciala mleczka wypila tylko 60 ale za godzinke dalam jej tez 60 i dopila to na dodatek cos mi pokaszluje

bylysmy dzisiaj w sklepie w nosidelku i dalam ja tym razem przodem na poczatku ogladala a na sam koniec usnela jak juz trzeba bylo do samochodu wsiadac wiec wsiadlam z nia w tym nosidelku dobrze ze nie mamy daleko do domu

no ja tez chce jak najszybciej starac sie o druga dzidzie moze poczekam z rok moze dwa w sumie to tez zalezy wszystko od finansow napewno jest to tez uzaleznione od tego czy znajde prace no i czy wkoncu sie zdecydujemy gdzie bedziemy mieszkac czy w hiszpanii czy w polsce

[ Dodano: 2008-04-02, 21:04 ]
Jola teraz mi sie przypomnialo asikk i robak praktycznie tutaj wogole nie zagladaly no i jeszcze madzica na poczatku troche pisala a pozniej przestala dlatego na grudniowkach zostalysmy tylko w 3 wiec dolaczylysmy do styczniowek :ico_brawa_01: ciekawe wlasnie co u dziewczyn slychac i ich bobasow

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 kwie 2008, 21:11

CleoShe pisze:Madzia, jak tam Martynka, cała i zdrowa? Guza nie ma?
dzięki, to nie był upadek na szczęscie z duzej wysokości tak więc nic sie złego nie stało i śladów tez nie ma :ico_oczko: Ale stracha mi napędziła :ico_szoking:

Kasia fajnie ze zajrzałas :ico_brawa_01:

wszystkiego najlepszego dla Nadii z okazji ukonczenia 3 miesiecy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 kwie 2008, 06:51

Witam o poranku i chyba jako pierwsza

my pobudki dzisiaj jedna o 5 tylko ze tak jak poprzednie noce wiercila sie strasznie poszlam jej mleczko zrobic a ona z powrotem zasypiala wiec jak dla mnie pobudki 3 teraz lezy w lozeczku i sie tak przekreca ze nogi mi wystawia przez szczebelki z lozeczka

zapomnialam wczoraj napisac wszystkiego najlepszego dla Nadii

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

03 kwie 2008, 08:11

witam i ja

my zaraz jedziemy z Patrykiem do logopedy, nocka mineła spokojnie, dwie pobudki na cycusia :-)

pózniej sie odezwe :ico_papa:

[ Dodano: 2008-04-03, 08:15 ]
miłego dnia Wam zycze :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 kwie 2008, 08:18

Ale tu pustki co wy jeszcze spicie :569: wstawac spiochy

ja juz :ico_prasowanko: i :ico_odkurzanie: a majeczka po walce w lozeczku usnela i jeszcze spi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość