Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

13 kwie 2009, 18:13

My juz po wizycie u tesciow.Nawet nie było zle tylko 2x mnie tesciowa :ico_zly:
Szkoda tylko ze nie powiedziała ze jest :ico_chory: Mam nadzieje ze mała nic nie złapie

Marcia77, super ze chrzciny sie udały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 kwie 2009, 19:47

Szkoda tylko ze nie powiedziała ze jest :ico_chory: Mam nadzieje ze mała nic nie złapie
heh.. rączki opadają... szkoda, że czasami ludzie myślą tylko o sobie.. trzymam kciuki, żeby Emilce nic nie było :ico_sorki:


ja zbieram się powoli do kąpania małego...

dziś ostatni wieczór z mamą i jutro rano wylatuje :ico_noniewiem: szybko minął ten czas od czwartku :ico_olaboga: :ico_placzek:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 kwie 2009, 20:34

My juz po wizycie u tesciow.Nawet nie było zle tylko 2x mnie tesciowa :ico_zly:
Szkoda tylko ze nie powiedziała ze jest :ico_chory: Mam nadzieje ze mała nic nie złapie
:
to my jak wczoraj byliśmy u babci to była też m.in. siostra męża z dziećmi, i jedna z dziewczynek złapała jakiegoś wirusa, że miała rozwolnienie i wymioty 2 dni wcześniej i tą drugą też brało, i się wkurzyłam jak podeszły do Szymka :ico_zly: , a dziś rano miał taką rzadszą kupkę, pojechaliśmy po południu do teściów i ta którą brało coś to podeszła do małego i jeszcze go chciała na rękę myślałam, ze szlak mnie trafi :ico_zly: , powiedziałam, że nie, bo się za bardzo już wierzga i się bałam, ze wyleci, poszłam do łazienki wracam a ona przy asekuracji swojej mamy trzyma go na rękach, myślałam, ze wyjdę z siebie od razu kazałam go oddać , dziś po kąpieli też zrobił rzadszą kupkę, a u nich po 2godz. lunęło mu z buźki taką jakby wodą, nie wiem czy to wymioty :ico_olaboga:, dałam mu dziś wit C, bo rano coś miał też nosek zapchany, mam nadzieję, że mu wszystko przejdzie :ico_sorki: , jeszcze jutro jadę z mężem na zakupy i poprosiłam teściową, żeby przyjechała, a ona, że może go przywieziemy, ja protestowałam, a mąż chciał, ale potem stwierdził, że lepiej jednak do nas, bo tam są dziewczynki i jeszcze go zarażą

[ Dodano: 2009-04-13, 20:36 ]
dziś ostatni wieczór z mamą i jutro rano wylatuje :ico_noniewiem: szybko minął ten czas od czwartku :ico_olaboga: :ico_placzek:
ojjj leci, leci ten czas, ale pewnie niedługo znów się spotkacie :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

13 kwie 2009, 21:53

moja malutka dzis odyspiała wczorajszy dzien..juz sie bałam ze nie bedzie spac w nocy..bo po kapieli i jedzonku tak sie rozgadała....ale na szczescie juz spi :-D :-D :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 kwie 2009, 22:35

hej
melduje się poświątecznie - ja sie ciesze że już po świętach, może to dziwne ale nie przepadam - znaczy za długo dla mnie - Boże narodzenie byłoby fajne gdyby tylko wigilia była a wielkanoc jak tylko niedziela i koniec...

Marcia super foteczki :ico_brawa_01:

Ja Wam sie przyznam do czegoś - nie lubie jak ktoś małego na ręce bierze, nie wiem czemu - trafia mnie zaraz i lece i zabieram...oczywiście jak mąż nosi to nie...dziwoląg ze mnie czy też tak macie?

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 kwie 2009, 22:51

ja mojego pełzacza nagrałam :ico_sorki: zaraz pokombinuję, jak Wam go pokazać :-D
no i koniec leżenia na brzuchu i rozglądania się :ico_olaboga: już od razu koleś startuje i zasuwa do przodu :ico_puknij: :-D :ico_haha_01: no, uśmiałam się z niego, że szok :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

13 kwie 2009, 23:08

nie lubie jak ktoś małego na ręce bierze
ja tez nie lubie wylaczajac oczywiscie mojego meza i mame. ale jak tesciowa to mnie :ico_zly: denerwuje mnie juz ta kobieta. na poczatku bylo inaczej. a teraz coraz czesciej mi sie wtraca do tego jak i co mam robic przy MOIM synku :ico_zly: :ico_zly:

my sie juz kladziemy spac. jutro maz w trase jedzie a ja mam wizyte u ginekologa. zapytam o ta wkladke a jak nie to tabletki...

do juterka

papa

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 kwie 2009, 23:35

http://www.youtube.com/watch?v=zB7TbERbVeg

mam nadzieję, że dobrze to poustawiałam i filmik się odtworzy :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 kwie 2009, 00:46

cześć dziewczyny

jestem, na chwilę
i jestem w :ico_szoking:
normalnie teście są i mnie nie wkurzają :-D
aż można z nimi w domu posiedzieć , w nic się nie wtrącają, o wszystko sie pytają co mogą a co nie, i ciągle sprzątają mi :-D
nie moge w to uwierzyć, oby tak do niedzieli im zostało :ico_sorki:

chrzciny były super, Mike nie płakał :-D , tylko podczas mszy zgłodniał i musiałam iść go na karmić do zachrystii :ico_haha_01:

wrzuciłam 5 fotek na NK

ananke, o matko :ico_szoking:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Alanka , należą się jak nie wiem
ale już zagina chłopak
teraz musisz pilnować by ci nigdzie nie popełznął :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ja Wam sie przyznam do czegoś - nie lubie jak ktoś małego na ręce bierze, nie wiem czemu - trafia mnie zaraz i lece i zabieram...oczywiście jak mąż nosi to nie...dziwoląg ze mnie czy też tak macie?
ja też to mam
a więc to normalne
nie wkurzam się jak trzyma go mąż lub siostra a reszta mnie drażni
dlatego teściową tylko wypuszczam z nim na dwór jak jest już w wózku :-D

Marcia77, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milenki
śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

donatka26, :ico_olaboga: ale ci dzieciaczka załatwili :ico_puknij:
zdrówka dla niego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tylko 2x mnie tesciowa :ico_zly:
Szkoda tylko ze nie powiedziała ze jest :ico_chory: Mam nadzieje ze mała nic nie złapie
:ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

jedwabna, a to dopiero twoja pierwsza wizyta po porodzie??
no i super, że takie ładne nocki macie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ok, ja zmykam myć się i spać

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 kwie 2009, 08:00

witam :-)
nocka super :-) , to było najdłuższe spanie synka, poszedł spać o 19.45 i się obudził o 6.15 :ico_szoking: , wypił 190ml mleka i potem już tylko drzemał do 7.30
od rana słonko, zapowiada się super pogoda :-D
ananke dla Alanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Miłego dnia! :ico_oczko:
!
[ Dodano: 2009-04-14, 08:04 ]
wrzuciłam 5 fotek na NK
a ja nie mam Cię na nk :(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość