Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

15 kwie 2009, 11:38

Małgorzatko, dzieki za rady. Ja wczoraj nic z tych rzeczy nie jadałam a ona tak płakała. a tak w ogóle to kolki mogą byc już u 2 tyg. dzidziusia?

Dzis na szczęście jest lepiej i oby tak było do końca dnia :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

15 kwie 2009, 13:33

Noemi bo prawidłowo nie podaje sie nic oprócz cyca, ale z doswiadczenia wiem po pierwszym synku ze jak karmilam tylko piersia to maly ciagle płakał i nie wiedziałam dlaczego a okazało sie ze jak ciagle ciagnał cyca to miał brzuszek przepełniony. I teraz tez tak małam przez pierwsze 2 ygodnie tylko na cycu i był przepełniony a teraz podaje herbatke koperkowa Hippa która jest dla dzieci od 2 tygodnia pomiedzy karmieniami i jest ok:)
a co do jedzenia to ja juz jem prawie wszystko:)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

15 kwie 2009, 18:54

Fioletowa Ania, ja tez tak jak julia.l, podaje Maji herbatke koperkową choć karmie piersią - no bo ile ten mały brzuszek może wkółko trawić - trzeba czasem dać mu na chwile odpocząć i dać po prostu pić :-) Z Madzią też to przetestowałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

15 kwie 2009, 20:54

Ania_R, a od kiedy takie małe dziecko może juz pic herbatki? Ja chyba tez będe je podawać Amelce bo czasem to mi sie wydaje że brzuch ja boli z przejedzenia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

15 kwie 2009, 21:19

Fioletowa Aniu ja jem wszystko ... no prawie wszystko bo zrezygnowalam z wszelkich wzdymajacych potraw no i nie pije nic gazowanego.
I jak na razie moj synek nie ma klopotow z brzuszkiem i oby tak zostalo :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

16 kwie 2009, 12:49

Fioletowa Ania, ja mam herbatke "na brzuszek" HUMANA i ona jest do stosowania już po 1 tygodniu :-) Kupiłam ją w aptece.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

16 kwie 2009, 13:52

witam Mamusie :ico_brawa_01:
meldjemy sie i my z Lenka :ico_brawa_01:
Uawazam ze to dobry pomysl polaczyc marzec z kwietniem bedzie nas wiecej :ico_brawa_01: a z doswiadczenia wiem ze przy takim malym czlowoeczku to nie ma zabradzo czasu na pisanie :ico_olaboga: a jak jest czas to sil brak :ico_olaboga:

chociaz ja nie mam co narzekac :ico_sorki: Lenka tylko spi i je :-D
co do diety to ja zyje o samym ryzu ze smietana i cukrem :587: jakos nie mam ochoty wprowadzac nic innego potym jak zjadlam pasztet tesciowej :ico_olaboga:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

17 kwie 2009, 12:26

cześć dziewczyny
Mój Krzyś tylko na samym mleku jest i położne mówią że nie trzeba niczym dokarmiać ani dopajać ale to już kwestia wyczucia i doświadczenia
My od kilku dni mamy problemy z brzuszkiem, Krzyś sie strasznie wije jak ma kupkę zrobić albo bąka puścić i nie wiem z czego to jest bo nic takiego nie jem :ico_noniewiem: czego nie jadłam wcześniej

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

17 kwie 2009, 16:27

hej mamusie

malgoskab pisze:Krzyś sie strasznie wije jak ma kupkę zrobić albo bąka puścić
Lenka tez ale nie placze przytym i kupke robi okolo 5-6 razy na dobe wiec przypuszczam ze poprsotu tyle energii potrzebuje zeby kupke zrobic :-D

a co dziewczyny jecie na surowke? bo ja juz :513: od samych ziemniakow i miesa

[ Dodano: 2009-04-17, 16:28 ]
malgoskab, a jak slicznie sie Krzys usmiecha :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 kwie 2009, 23:06

adka pisze:Uawazam ze to dobry pomysl polaczyc marzec z kwietniem bedzie nas wiecej a z doswiadczenia wiem ze przy takim malym czlowoeczku to nie ma zabradzo czasu na pisanie a jak jest czas to sil brak
my tez polaczylysmy wrzesien z pazdiernikiem :-D
wiecie co z tym jezdeniem to jest tak ze nie mozna przesadzac bo w koncu maluchy musza sie przyzwyczaic :ico_sorki:
ja mieszkam w UK i tutak polozna kar :ico_puknij: a jesc wszystko.Na pierwszy obiad po porodzie dostalam kalafior :ico_szoking:
oczywiscie ja tez uwazalam -bo Iga miala kolki-ale po malu wprowadzalam nowe potrawy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość