Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

16 kwie 2009, 19:08

ja jak pojechałam do szpitala z bólami to mi też powiedzieli na izbie przyjęć że nie ma miejsca na szczęście mój gin interweniował i mnie przyjeli.
a dziś mamy dobrą wiadomość Kubusiowi odpadł dziś pępek po prawie 3 tygodniach.
Mam tak mało czasu że szok sorki za brak obecności, a jaka jestem nie wyspana normalnie oczy na zapałkach. A najwięcej problemów sprawia nam karmienie mam małe sutki i przez to że mi małemu w szpitalu podali butelkę Kubuś nie może złapać więc czasem się męczymy z dobre 5 mniut zanim złapie. tak poza tym to jestem bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam was wszystki i życzę łatwych i krótkich porodów.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

16 kwie 2009, 19:31

zoola27, adziekujemy bardzo :ico_sorki:
fortunata_fofa pisze:Ja też się boję ,że przeocze skurcze bo ja nawet bolesnych miesiączek nie miałam
oj nie przeoczysz napewno :-D :-D

ejustysia jak to cie do szpitala nie przyjeli :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: przeciez to sie w glowie nei miesci :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Agnieszka pisze:wszystko się trzyma na zapałce
no to ladnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

nastka, moze jakies zdkjatko wkleisz Kubusia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

16 kwie 2009, 19:49

Justynko - daj znać co z Toba , masakra jakaś ten szpital...

Nastka - a propo karmienia i niewyspania ten temat własnie wałkuje na MULUCHACH :-D

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

16 kwie 2009, 20:00

No świetnie to zostanę sama nierozpakowana :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

16 kwie 2009, 20:18

misiunia_29, :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 kwie 2009, 20:44

dziewczynu, jestem, załamana zmęczona i zła. Pojechałam do szpitala bo ciśnienie mi skakało od 130/80 do 170/110, bałam sie stanu przedrzucawkowego i do tego te bóle głowy, w między czasie mąż mnie zaczał denerwować dostałam skurczy, na izbie przyjęć, zmierzyli mi ciśnienie, temperature i sie pytali czy nie mam skierowania :ico_szoking: No nie, ale jak sie dostaje skurczy i ma sie takie ciśnienie i byc może sie rodzi to nie wiedziałam , że potrzebne jest skierowanie :ico_szoking: :ico_szoking: no Pani stwierdziła, że nie, ale mogłabym mieć - dobre sobie. a więc ja tam miałam skurcze, zadkie bo żadkie, ale jak już były to z bólu sie jej skręcałam, a ona mi opowiada, że jak ona w ciązy była to tylko suszoną kiełbase jadła :ico_szoking: po 30 minutach raczył przyjsc lekarz i zbadać mnie, stwierdził, że rozwarcie na 3 palce ( wczoraj jeszcze nie miałąm) i coś tam z szyjka, że coś tam 1,5 cm , ale nie wiem czy taka krótka, czy tyle sie skróciła czy wogóle co bo gadka z nim jak z dupą. Pytam sie co z tym ciśnieniem - a bo przy porodzie to normalne, to pytam sie czy ja rodze? on taki madry to nie jest bo to jeden Pan Bóg wie :ico_szoking: i moge tak jeszcze chodzić z 3 tygodnie bo rozwarcie na 3 palce to nie rozwarcie, bóle mi przejda bo skurcze sa zadkie a miejsc ani na porodówce, ani na patologii ani na ginekologii nie ma, wiec ironicznie pytam czy moze na noworodkach sie coś znajdzie to mi powiedział, że chyba żartuje. Ostatecznie nawet ktg nie zrobili bo trzeba by czekać do rana, jak sie coś zacznie dziać to mam przyjechać :ico_szoking: myślałam, że chociaż coś przeciwbólowego dadzą albo coś, pytam sie co mam robić jak mnie boli a wiecie co on mi na to - Pani sobie okna umyje, no więc siedze w domu, jem na siłe chrupki a w między czasie co 15 minut zwijam sie z bólu z myślą, że Pan doktor powiedział, że to może potrwać jescze z 3 tygodnie, ale co tam, przecież boli tylko jak cholera i tylko co 15 ,minut, ide polezec bo zła jestem, mąż to nmyślałąm, że ich rozszarpie

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

16 kwie 2009, 21:04

ejustysia ...czytam kur** i nie wierze ......nie ,nie miesci mi się to w głowie !!!!

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

16 kwie 2009, 21:28

Oni są wszyscy pojeba...

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

16 kwie 2009, 21:42

ejustysia, powiem Ci ze Ty strasznie pechowa jestes :ico_pocieszyciel: Ciebie to niesczescia to juz nawet parami nie spotykaja :ico_noniewiem: ciebie recz atakuja :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

16 kwie 2009, 22:30

Justynko az trudno uwierzyć co za debile :ico_puknij: mogą w szpitalach pracować :ico_olaboga:
mam nadzieję, że przetrwasz noc :ico_sorki: :ico_sorki: ja to bym już na Twoim miejscu do innego szpitala jechała rodzić bo aż strach pomyśleć jak tam poród przebiega :ico_szoking:

Ja jak pojechaliśmy do szpitala i oczywiście pytali sie gdzie ja pracuje gdzie mąż to jak sie dowiedzieli że ja w sądzie a mąz policjant to juz inaczej patrzyli. Jak Ty tam jeszcze raz trafisz do tego szpitala to jak sie Toba należycie nie zajmą to ich czym postrasz :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość