Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

16 kwie 2009, 11:07

mam trochę spokoju
to korzystaj kochana puki możesz :ico_oczko:

Moja młodsza wstała dziś o 6 i jeszcze w nocy ze dwa razy mnie wołała :ico_olaboga: chyba coś ją pobiera tfu tfu ........

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

16 kwie 2009, 11:11

chyba coś ją pobiera tfu tfu ........
oby nie :ico_sorki: teraz wirus jakis w polandzie panuje..... Moja mama ma zapalenie zatok :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 kwie 2009, 11:46

Oj wirus to chyba jest straszny. U mnie w rodzinie wszystkie maluchy chorują. Dopadł je kaszel i katar.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 kwie 2009, 18:45

jjeu dziewczynki jestem wykonczona..od 3 dni mam chyba jakis spadek formy..normlanie czuje sie jak bym wogole nie spała..masakra jakas..

jeszcze mnie ta wizyta u lekarza dobiła..bedziemy sie rehabilitowac..oy to małej pomogło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

16 kwie 2009, 21:19

Witam sie wieczorkiem :-D

Ja wpadam z bolem głowy.... Mam ochotke na pina colade :ico_brawa_01: kto sie skusi??
super fotka Zuzi
Dzieki to naelektryzowany Zozolek :-D ona zawsaze tak wyglada jak siedzi na hustawce

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 kwie 2009, 22:13

a ja sie żegnam do jutra..kolorowych snów :-D :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

17 kwie 2009, 08:34

witam z poranna :ico_kawa: :ico_kawa:

ja tez mam mocne postanowienie zrzucenia tego c zostało po ciąży..ale ja nie lubie zadnych dniet stosowac..poporstu musze sie ograniczyc w jedzonku, wiecej płynów zero slodyczy :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

17 kwie 2009, 09:18

Dzień dobry :-D

Kochaniutkie Pina Colada nie jest zbytnio tucząca a raczej poprawia humor :-D To jest rodzaj drinka, robiony na mleku :ico_oczko: Pyyyyyszny jak ktos lubi słodkie alkohole. Typowo damski :-D

Wy tu o dietach a ja wam powiem ze tez mam diete :-) opiera sie wlasnie na wcinaniu batonikow bounty :ico_brawa_01: wczoraj wciągnełam dużą paczke tego przysmaku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

17 kwie 2009, 11:36

Hej niunie :-D dziś bez kawuni ........ :ico_kawa: mówimy dziś kategorycznie :ico_nienie: jakoś się wczoraj z chorowałam i dziś na samą myśl o :ico_kawa: mnie muli :ico_placzek:

Marcia77, widzę że cię przesilenie dopadło ;)...a za rehabilitację trzymam kciuczki ...Będzie dobrze zobaczysz :ico_sorki:
opiera sie wlasnie na wcinaniu batonikow bounty
jak ja lubię bounty mmmiam

Ale miałam wczoraj dzień niech go cholera........ :ico_olaboga:
Z samego rana teściowa mnie uświadomiła że moja starsza córcia, pewnie się do klasy przedszkolnej nie dostanie bo jest bardzo dużo 6 latków i prawdopodobnie 5 latków przyjmą tylko 6cioro.
Jak dowiadywałam się sama w marcu, to pani w sekretariacie powiedziała że jeszcze jest czas i żeby dowiadywać się później ( z faktu że mam daleko poprosiłam siostrę)
Moja starsza siostra ma dzieciaczki w szkole i też ma córcie w wieku 5 lat i tak się z nią umówiłam ze jak będzie wiedział że trzeba się starać o przyjęcie do szkoły to da mi znać ( mieszka obok szkoły, jest tam codziennie, więc jest na bieżąco)

Więc wczoraj do niej dzwonie i pytam jak to z ta szkołą, a ona do mnie że niestety
5 latków w ogóle nie przyjmą bo nie ma miejsca i jej córcia tez nie pójdzie :ico_placzek: . Więc myślę jak nie to nie najwyżej ten rok sobie odpuścimy...trudno:-(

a tu wieczorem dzwoni mój tato i mówi po pierwsze to żebym się nie przejmowała ( ja zdziwiona :ico_szoking: ) a po drugie żebym się na siostrę nie gniewała bo ona jest teraz w ciąży :ico_puknij:. Tak sobie myślę o co mu chodzi :ico_noniewiem:
A tu się okazuję , że moja " kochana siostra" swoje dziecko juz dawno zapisała i to po znajomości z panią dyrektor ( bo jej córa jest z września i się nawet nie kwalifikuje)przy czym moja ze stycznia!!!

Tak się wkurzyłam ze nie wiem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Świnia nie siostra i tyle :ico_placzek:

Sory że się tak rozpisałam ale musiałam ulzyło mi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

17 kwie 2009, 11:48

A to 5-latki nie musza byc juz obowiazkowo przyjmowane?
no niby w tym roku nie :ico_placzek:
A jeszcze na tym zadupiu to juz w ogóle bałagan taki mają że hej :ico_zly:

Jeszcze w poniedziałek pójdę sama do tej parszywej szkoły i chyba zrobię tam zadymę czemu ktoś po znajomości ma się dostać a ktoś inny nie ( i w nosie mam że to o moją siostrę chodzi). A jak nie to do wójta pójdę niech otwiera przedszkole w gminie tu jest teraz tyle chętnych że głowa mała :ico_szoking:
Czasy się zmieniły i na wsi też przedszkole jest potrzebne!!! a co!!! :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość