Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

17 kwie 2009, 14:01

Tagar, dałam jej IBUM w syropie wieczorem 5ml i w środku nocy a teraz ma juz tylko 37 i nie daje nic. Mam nadzieje, ze popołudniu temperaturka już nie wróci. No i robiłam jej okłady na czółko i podawałam letnią wode do picia, zeby sie nie odwodniła.

ja wkładki laktacyjne w domu mam ale to tylko dlatego, że mi z poprzedniej ciązy zostały i jedno opakowanie mi siostra przywiozla bo jej tez zostały.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

17 kwie 2009, 14:01

Tagar, ja biore ten lek 3 razy dziennie po 1 tabletce jesli bedzie oprawa po tygodniu mam zamienic na pol tabletki a jesli sie nie polepszy to szpital

badania mialam zrobione w poprzedniej wizycie wszystkie i dzwonilam tez dzis do tego lekarza powiedzial ze niektore ciezarne tak reaguja i ze powinno byc za 2-3 dni lepiej no ale wzielam tak jak wspomnialam wczesniej ze najpierw te ochronne na serce potem te na skurcze i o polowe bylo lepiej :-)

odwiedzil mnie listonosz dostalam paczke z ta sukienka sliczna jest bedzie dobra i w 9 miesiacu i po ciazy :ico_brawa_01: kolory fajne tylko ze kolejny klopot mam -buty ktore posiadam ktore pasuja idealnie niestety maja 10cm cieniutenka szpilke i musze z nich zrezygnowac i kupic cos nowego a nie mam pomyslu co bo juz 3 tyg ogladam sie za butami na takim 5-6cm obcasie(koniecznie chce obcas bo i elegancki i nogi wyszczupli bo spodniczka jest za kolana i w niskich czuje sie za grubo)i znalesc nic nie umie ah poszperam jeszcze na necie

mam tez album komunijny bardzo fajny dla tego siostrzenca od kuby tam mu wloze kase i juz

[ Dodano: 2009-04-17, 14:03 ]
BeataTychy jasne ze sie spotkamy wszystkie :-D tylko jeszcze musicie poczekac na mnie do maja bo musze teraz na siebie dmuchac i chuchać
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2009, 14:05 przez betina, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

17 kwie 2009, 14:03

betina, koniecznie zrób sobie fotke w tej super sukieneczce i nam wklej!!!!

[ Dodano: 2009-04-17, 14:05 ]
sierpniówka a jedzies do jakiejś fajnej i niedrogiej kwatery w Kołobrzegu blisko morza? Bo ja chce tam pojechac w maju troche sie polenic i poleżeć na plaży i zaczynam szukać noclegów. Mam nadzieje, ze gin pozwoli mi jechac.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

17 kwie 2009, 14:07

olala, obiecuje ze wkleje zdjecie z komunii teraz to nawet nie mam jak wam pokazac sie w niej bo nie zrobie sobie foteczki sama zebym cala byla
wkleje takie juz wyjsciowe bo planuje jeszcze wloski upiac bo jeszcze mnie moj K nie widzial w takich i niech wie ze zonka czasem jak czlowiek tez moze wygladac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

17 kwie 2009, 14:18

betina, jasne odstrzelisz sie nam tu pieknie :)
ja na komunie 10 maja ide do chrzesnika od T. i chyba w spodniach wyladuje zeby nogi zakryc ;/


ej nooo lejeeeee !!!!!

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

17 kwie 2009, 14:22

Beata_Tychy, u nas tez leje :ico_noniewiem:

szalu dostaje nic nie robiac nastawilam pranie poscieram kurze podlogi juz zostawie mojemu a niech czuje sie potrzebny a co :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

17 kwie 2009, 14:25

niech czuje sie potrzebny a
:ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

17 kwie 2009, 14:34

A ja juz posprzatalam, umylam podloge w kuchni a pokoj moj ma sprzatac ale od rana cos mu ciezko idzie, bo zascielil lozko i teraz odkurzyl... mysle ze tak okolo polnocy umyje podloge :-D

Dzisiaj rozmawialam z tesciowa i okazalo sie, ze ciuszki dla mojego malenstwa ma jakies i jutro bede przegladala, polowa wyprawki tez mi odpada, tylko musze pogrzebac co tam mi rodzinka zwiozla :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

17 kwie 2009, 14:38

megi5566, moj chlop tez od rana u siebie porzadki robi i sadze ze posprzatal jak na razie wokol pc i lozko zascielil i na tym koniec-takie sa te chlopy

co do wyprawki to ja tez wiele rzeczy dostane popowe wydatkow mniej :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-17, 14:53 ]
tagar na kiedy ty kochana masz termin porodu bo kurka tylko ty jestes niepewna na naszej liscie :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 kwie 2009, 16:06

nie było mnie raptem pare godzinek a wy znów naklikałyscie :ico_szoking: :ico_szoking:

Rybcia kupiłam Hakerowi nogi wieprzowe bo nie było nic innego, ani szyjek indyczych ani korpusów, wieprzowine dostaje od święta na smak tyle ze gotowaną, bo u nas w Polsce nie bada sie wieprzków na chorobę Ajuszkiego czyli wściekliznę rzekomą i wole wygotować niz później po weterynarzach latać, a w takiej nóżce pełno jest elastyny i glukozaminy- dla naszych psów aktywnych zbawienie na stawy, ten bulion potem też wypija cały jak ostygnie

Tagar no zalało mnie strasznie, nie spodziewałam sie, dziś w nocy znów sucho było... co do porodu w domu, bardzo chętnie sie skontaktuje z tą koleżanką, mam mnóstwo pytań :ico_brawa_01: tylko nie wiem czy Przemek by chciał zebym w domu rodziła... musze z nim o tym pogadać

Megi wkładki mam Johnson"a i są chyba dobre... dzis troszeczke miałam wilgotne po powrocie z uczelni, czyli ze ciekła siara a wkładki nie przeciekły

uczelnia masakra... wole nie gadać... nie chce już sie tam pokazywać chyba, jechałam taki kawał a dziekana nie było :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i nic nie załatwiłam, a babka w dziekanacie chyba okres miała bo fukała na mnie jak głupia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

do tego wracałam w deszczu, i biegiem sciagałam posciel z balkonu, poślizgnełam sie na panelach i sie przewróciłam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wyłam jak głupia... na szczęście dzidzia sie rusza i nic mnie nie boli, ale w pierwszym momencie sie wystraszyłam jak cholerka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Beata_Tychy, do parku jestem chętna zawsze i wszędzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], maximllCeap i 1 gość