Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 kwie 2009, 20:20

kilolek, biedny Kubus, a ty sie trzymaj !
Ale dzis byly jaja :-D Marek dostal kompa do odzyskania danych. Komputer nalezal do proboszcza. No i udalo sie wszystko odzyskac włącznie z pamięcią przeglądarki. Jaki mieliśmy ubaw oglądając kolejno zdjęcia "Rodzina z Nazaretu", a poem "Super Sexy Laska" :-D

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

19 kwie 2009, 08:12

Ja ostatnio nie mam czasu na zaglądanie na forum.
Chcę pozałatwiać jak najwięcej spraw przed pójściem do pracy.
I nadal szukam niani :ico_noniewiem:
Niby bezrobocie...
Ale ludzie przebierają w ofertach...
Jeszcze liczę na siostrę albo kuzynkę, ale dowiem się dopiero na koniec kwietnia a do pracy 4 maja :ico_noniewiem:
ja jak miałam pójść do pracy też szukałam opiekunki bo nie wiedziałam czy sie dostanie do żłobka i miałam 15 telefonów i były i młode dziewczyny jak i starsze panie musiałam bym zrobić casting :-D

[ Dodano: 2009-04-19, 08:14 ]
hej dziewczynki i ja się wreszcie melduję. Zaglądałam codziennie ale nie miałam siły nic napisać. Wróciłam po świętach do pracy i ledwo żyję. Tak jest ok, tylko potwornie zmęczona jestem. Najlepiej jak mam na rano, bo wracam w południe daję Kubie obiadek a potem oboje kładziemy się na drzemkę :ico_haha_02: ale bez drzemki to koło 18 nieprzytomna jestem.
Jeśli chodzi o wymioty to mi trochę przeszło tzn zaczęłam przyjmować jedzenie choć jeszcze trochę wymiotuję.
Po prostu nikt nie chce zajmować się dziećmi, bo na tym dużo się nie zarobi a nachodzić się trzeba.
u nas jest więcej niań niż dzieci, choć fakt, że nie wszystkie się nadają ale u nas to bardzo intratny interes. 8 -10 zł za godzinę to naprawdę sporo wychodzi
melduj nam co z kubusiem i z Tobą

[ Dodano: 2009-04-19, 08:16 ]
A u NAS stara bieda.W pracy mam ostatnio pod górkę,z mężem jestem na ścieżce wojennej :ico_zly: wszystko przeciwko mnie :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-04-19, 08:21 ]
zapomniałam sie pochwalić Dominika pije wodę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 kwie 2009, 13:14

melduj nam co z kubusiem i z Tobą
Kubusiowi przeszło wczoraj po drzemce, nawet w Wesołym miasteczku po południu byliśmy :ico_oczko: (potem wkleję kilka fotek) nie wiem co mu wcześniej było. Może w nocy z jakiegoś powodu nie spał i potem byl po prostu zmęczony?! Katarek ma mniejszy, kaszle 2-3 razy dziennie więc nie jest źle.

Muszę się Wam pochwalić, że zamówiliśmy wczoraj kwaterę na wakacje!!! :ico_haha_02: niby nic wielkiego bo tylko tydzień w Jantarze ale ostatnio byliśmy gdziekolwiek 4 lata temu :ico_noniewiem: i to też tylko na weekand.
:ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-04-19, 13:28 ]
Na początek kilka fotek z placu zabaw
Obrazek
Obrazek
na podwórku
Obrazek
przed kąpielą, w szlafroczku Kubuś myję ząbki przed telewizorem :ico_noniewiem:
Obrazek
I z Wesołego miasteczka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

19 kwie 2009, 13:58

kilolek, fajne fotki

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

20 kwie 2009, 20:08

oj cisza tu cisza...
ale się nie dziwię, taka ładna pogoda to się nie chce w domu siedzieć.
kilolek, śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja jak będę miała trochę więcej czasu to też wrzucę parę fotek z pleneru :-D
Adaś od kilku dni na wszystko i na wszystkich woła TATA :ico_noniewiem: na mnie też :ico_placzek: czyli powtórka z rozrywki :ico_placzek: bo Jasiek, jak był mniej więcej w tym wieku to przez kilka miesięcy też na mnie mówił tata :ico_noniewiem: a mam koleżankę, której synek mówił na tatę MAMA. Ale Adaś na Jaśka też mówi tata :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że to mu szybko minie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 kwie 2009, 20:18

a mam koleżankę, której synek mówił na tatę MAMA.
od paru dni to przerabiamy :-D Ja dzis pozwiedzalam z Lenka Krakow, rano bawilysmy sie na placu na Biezanowie, potem pojezdzilysmy troche spraw pozalatwiac :-)

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

20 kwie 2009, 20:56

:-) Melduje się,ze jeszcze żyje i jestesmy dwa w jednym
Kilolek śliczne zdjęcia Kubusia- mam nadzieje ,ze niedługo do mnie przyjdą zdjęcia z ostatniej sesji Oleńki to tez się pochwale
Moja Oleńka taka wielka gaduła sie zrobiła ze ho ho, powtarza wszystko i dobrze wie oczym sie mowi- niby zajęta zabawą a jak cos opowiadam to zaraz włacza sie do rozmowy.

ostatnio czesciej przesiadujemy na podwórku bo mi ciężko na spacerach- a w ten sposób nie mogę znow uwolnić sie od teściowej, ktora w dodatku uparcie jak tylko Oleńka siadzie ładuje mi ja do pełnego słońca - i tak moge jej po sto razy mówić ze dziecko ma w półcieniu

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 kwie 2009, 21:06

a ja mam koszmarny kołowrót w pracy. Już ledwo żyyję, a do piątku tak daleko... Siedzę w pracy calusieńki dzień, Kuby nie mam z kum zostawić, bo mama i teściowa pracują więc cały dziń z nim siedzieć nie mogą, więc jutro np. Kuna idzie z tatą do pracy :ico_noniewiem: aż boję się o tym pomysleć :ico_olaboga: no ale co zrobić.
Niedawno wróciliśmy z kabaretu Ani Mru Mru - mąz mnie zabral, a ja przez cały czas tylko marzyłam o tym, żeby wrócić do łóżka! :ico_noniewiem: i taka jest puenta!
Generalnie nie powiem ciekawy mam ten tydzień, bo dwie wycieczki, dziś kabaret, a w środę jadę z koleżankami z pracy do teatru. Niby fajnie i cieszyłam się na to od dawna tylko teraz jestem tak potwornie zmęczona, że już nie mam najmniejszej ochoty...
Sorki, że tak narzekam :ico_wstydzioch: lepiej spakuję dziecko na jutrzejszy dzień w biurze :ico_noniewiem: a potem oleję pracę i pójdę spać.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

20 kwie 2009, 21:41

ostatnio czesciej przesiadujemy na podwórku bo mi ciężko na spacerach-
zazdroszczę Ci że możesz spedzać tyle czasu na podwórku ja nie mam a dużo czsu bo praca a p pracy inne obowiązki ale staram się zawsze na godzinkę wyjść w tym tygodniu mąż odbiera Dominisię i idzie znią na plac zabaw a na uwielbia rzucać kamyki :-) i jest problem z powrotem do domu bo zawsze kończy sie płaczem bo nie chce iść do domu a jak jest u WAs?

[ Dodano: 2009-04-20, 21:42 ]
ja mam koszmarny kołowrót w pracy
ja mam to samo nie wiem w co ręce włóżyć

[ Dodano: 2009-04-20, 21:43 ]
spadam myć naczynia a ja mam okropnego lenia

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 kwie 2009, 22:41

i jest problem z powrotem do domu bo zawsze kończy sie płaczem bo nie chce iść do domu a jak jest u WAs?
u nas jest krzyk jak mamy isc z piaskownicy, oj trzeba odejsc spory kawalek za plac zabaw zeby sie uspokoila.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość