Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 kwie 2009, 15:09

Witam

a ja jak zwykle nie mam czasu, oprozniam kuchnie, bo idzie do wyrzucenia, dzis musimy ja wystawic pod dom, bo jutro rano przyjedzie tir i ja zabierze na smietnik.
U nas nocka dzis lepsza, maly spal, przebudzil sie po 3 dostal herbatke i zasnal, potem znow po 5 sie przebudzil, dostal mleko i wstal po 7.

Wczoraj bylismy na naowm mieszkanku od 14 a wrocilismy przed 21. Maly przeszedl samehgo siebie, nic nei moglam zrobic, juz nie mialam cierpliowsci do niego, caly dzien wyl, co go poloze na lozko, zeby sie pobawil to wyje, na rekach wyje, mowie Wam mam juz dosc tej przeprowadzki :ico_placzek:

Dzis Erik tez jest marudny, placzliwy, nie pobawi sie dluzej niz 10 minut, wszystko mu sie nudzi, najlepiej by chcial na rekach, dobrze, ze mam obiad na dzis, bo nie wiem jakbym dala rade z tym wszystkim :ico_olaboga:

Acham, stawiam spoznione :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 7 miesiac Erika, wczoraj skonczyl :ico_brawa_01:

Erik zasuwa na wstecznym, podkurcza nozki tak jak do raczkowania ia sie odpycha, smiesznei to wyglada, musze kiedy go przylapac to Wam pokaze :-D
dana, wszystkiego najlepszego dla Weronisi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 kwie 2009, 15:16

Najlepszego dla Weronisi i Erika :
Dana ja mysle ze i tak duzo mi pomaga ale jak sie tyle osob zwala to psycha moze siasc :D skonczylam prace i zawiozlam do firmy :) zdrzemnelam sie chwile, chociaz moglabym dluzej jeszcze :P ide chyba po jakas czekolade do sklepu :D tylko taki mrozny wiatr u nas!

Wiola swoja droga umarlabym ze strachu jakbym slyszala placz innego dziecka w swojej niani :)

Wczoraj bylismy w restauracji z mala spotkac sie ze znajomymi - mala sie tak rozplakalam ze moj m musial z nia wrocic :/ biedna chyba te zeby bo placze przez sen, budzi sie w nocy i ryczy :( strasznie pcha do buzi i tak namietnie zagryza, ale nic jej nie pomaga :((

Kupilismy dzis krzeslko do jedzenia, nie bylo duzego wyboru ale jest calkiem ladne, normalne bez zadnych wymyslnych rzeczy,m najwazniejsze ze Ninie sie podoba,m ze sie cieszy jak siedzi i ladnie wcina :D :ico_brawa_01:

A oto Nina :) troche niesmiala bo aparat widzi

http://w994.wrzuta.pl/film/7zcQyTCAyYE/sn853342

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 kwie 2009, 15:19

yoanna, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Niny, mala spryciula :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 kwie 2009, 20:50

Sto lat dla naszych solenizantow :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pati85, małe łobuzy czasami tak maja, ze nie wiadomo o co im chodzi :ico_noniewiem: i nic nie mozna przy nich zrobic.
Filip tez tak sie zachowuje jakby mu cos było, a tak naprawde to nie wiem co jest, zebow jak nie było tak nie ma, wiec hm... pewnie zły nastroj :-)

yoanna, zlote dziecko, jeju ona jest swietna, niedługo bedzie smigac po domku :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 kwie 2009, 21:29

:ico_tort: :ico_tort: najlepszego dla Niny i Eryka
Jejku mmarta nie pisze nic co z mała :ico_olaboga:
:ico_olaboga:
Antek coś niespokojnie śpi :ico_noniewiem: ma ja mam dość i spać mi się chce strasznie .Siostra ma jutro cesarke o 8 :-D
Wczoraj bylismy na naowm mieszkanku od 14 a wrocilismy przed 21. Maly przeszedl samehgo siebie, nic nei moglam zrobic, juz nie mialam cierpliowsci do niego, caly dzien wyl, co go poloze na lozko, zeby sie pobawil to wyje, na rekach wyje, mowie Wam mam juz dosc tej przeprowadzki
to nielada wyczny zrobić coś z małym dzieckiem a już przeprowadzka układanie rzeczy to normalnie musi być bardzo męczące :ico_pocieszyciel: ale kochan pomyśł ze zaniedługo będziesz miała piękny domek i dużo czasu dla małego :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 kwie 2009, 21:39

No ciekawe co u Marty i Igi, odezwijcie sie do nas!

A ja wciaz zastanawiam sie co u Sarenki slychac i czemu tak nagle nas opuscila :(
W sumie przy dwoch malych dzieciaczkach pewnie jest tyle roboty, ze nie miala czasu, z reszta sarenka narzekala na niego juz jak z nami pisala i rzadziej to robila, ale fajnie by bylo zobaczyc Eryka :)
A dziewczeta, nie macie sarenki na NK?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 kwie 2009, 22:36

czesc dziewczyny
dzieki za milae slowa i zyczenia zdrowka dla Igusi :ico_sorki:
jest juz troszke lepiej jak do srosy nie przejdzie na badzania do szpitala :ico_noniewiem:
odwodniona nie jest bo cyca je a to najwazniejsze :ico_sorki:
:ico_tort: :ico_tort: dla weronisi i Ericzka :ico_brawa_01:
yoannawielkie brawa dla Ninki :ico_brawa_01: normalnie jak patrze na nia to stwierdzam ze Iga jest ciezko zacofana :-D
najbardziej lalam z tego ze sie tej tasiemki trzymala :ico_haha_01:
ja chcialam napisac do saranki ale ona nie ma meila podanego :ico_noniewiem: a na nk to jedynie moze miec sarenke miszka albo Adia albo kurcze moze Pati Ty????
boze niech jej juz to rozwolnienie minie bo ja oszaleje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

20 kwie 2009, 23:01

hej kobitki :-)

Melduje sie ze zyjemy i u nas wszystko w porzadku.Juz wam tlumacze dlaczego stacilam z wami kontakt.Otoz moj szanowny maz pochrzanil cos z komputerem i sie wiele rzeczy potracilo,musielismy przelonczyc maila i inne rzeczy na calkiem inna partycje.Wczesniej mialam was w faworytch,a teraz ich nie mam . Zwlekalam by wyszukac forum w wyszukiwarce i konczylo sie to na checiach :ico_wstydzioch: Sorrki ze tak wyszlo,ale czesto myslalam co u was i chyba mnie wywolalyscie telepatycznie :isco_szoking: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Bardzo milo mi sie zrobilo przeczytawszy posty doytczace mojej osob,a zwlaszcza tesknoty ,jak to moge delikatnie ujac :ico_oczko: Dzikuje wam za to.
Teraz bede juz z wami na biezaco. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Cos o nas....
Eryczek od zawsze byl grzecznym chlopcem,nigdy nie mialam z nim problemow.Na poczatku cierpial na "niby" AZS ale wszystko minelo jak reka odjac,i lekarz na ostatnim szczepieniu i bilansie 6-miesiecznym stwierdzil ze na dzien dzisiejszy przypadlosc ta juz nas nie dotyczy.Tfu tfu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Coprawda Eryczus nalezy do dzieci z ryzykiem alergicznym,czasem pojawia sie na buzce czerwone plamki,ale tez szybko znikaja. :ico_brawa_01:
Mamy juz dwa zabki,,hmm juz albo dopiero.Nadal karmie piersia a od 6 kwietnia wprowadzilam nowe smaki,tzn marcheweczke z ziemniaczkiem( na dobry poczatek).Potrafi zjesc juz caly sloiczek i popic mleczkiem,a potem przespac 3 godzinki.W nocy sypia roznie,raz gorzej,raz lepiej.Gorzej w tym sensie ze budzi sie na jedzonko,2,3 razy,no ale nie mamy scen placzu,krzykow i tym podobne.W dzien potrafi sie soba zajac,jest bezproblemowym dzieckiem.Bardzo zzyl sie ze starszym braciszkiem Oscarkie i sa dla siebie przyjacielami. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oczywiscie ze zdarzaja sie sceny zazdrosci,ale nie da sie tego uniknac:-)

Tak bardzo chcialabym sie dowiedziec co u was,ale nie jestem w stanie nadrobic zaleglosci.A moze wydarzylo sie cos bardzo waznego,to prosze napiszcie mi o tym.Widze po zdjeciach ze wasze pociechy duzo sie zmienily i sporo urosly.Nadal takie slicznoty,,wszystkie,bez wyjatku.
Postaram sie wrzucic wam fotke Eryczka.
NA ostatnim bilansie,czyli 6 kwietnia wazyl 7,7kg i mierzyl 71cm.
A jak to jest u waszych maluczkow??Ile waza i mierza,siedza juz??jak z zabkami.JEsli to nie sprawia wam klopotu to chetnie poczytam.Musze wpasc w rytm,a napewno to uczynie.

Doczytalam tylko dwie ostatnie strony,a w tym smutne wiesci Marty.Mysle ze dowiesz sie jakim powodem ta biegunka.TYpuje tez na jakiegos wirusa,,a najbardziej pasuje mi tu rotawirus.Coprawda Oscarek nie mial zadnych takowych wirusow,ale duzo sie naczytalam na forum stad te moje podejrzenia.Tak jak dziewczyny pisaly,podawaj duzo plynow.

ZYcze wam kolorowych nocek.
Dzieki Yoanna za pamiec.
Buziaki kobitki,,do juterka

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 kwie 2009, 23:50

zwykle nie mam czasu, oprozniam kuchnie, bo idzie do wyrzucenia
zmieniasz na nowa? ja tez sie przymierzam do tego :ico_oczko:
Acham, stawiam spoznione :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 7 miesiac Erika
100 LATNasz śliczny czupurku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Sorki kochana że go tak nazywam ale uwilbiam jego włoski zboczenie fryzjerki :ico_oczko:
Dzis Erik tez jest marudny, placzliwy, nie pobawi sie dluzej niz 10 minut, wszystko mu sie nudzi, najlepiej by chcial na rekach, dobrze, ze mam obiad na dzis, bo nie wiem jakbym dala rade z tym wszystkim :ico_olaboga:
Weronka dzis tez tak samo ale ja na szczescie wyreczona jestem przez babcie z powodu mojej nogi :ico_oczko:
Najlepszego dla Weronisi
:ico_sorki: :ico_sorki: DZIĘKUJEMY BARDZO!!yoanna, Ja juz porostu nie moge sie nadziwic jej wyczynom jest cudna naprawde :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zjadlabym ja w calosci prze zdolniacha nasza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: slonko2008, no to trzymamy kciuki za siostre :ico_sorki: "Ciotka" a ty co Weroni zyczonek nie zlozylas? :ico_oczko: ale jestem wstrentna ze sie upominam no ale wkoncu to pol roku :ico_oczko:
jest juz troszke lepiej jak do srosy nie przejdzie na badzania do szpitala
oby wszystko bylo dobrze i nie bylo potrzeby tam isc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dla weronisi i Ericzka :ico_brawa_01:
DZIĘKUJEMY !!!kochana :ico_sorki:
boze niech jej juz to rozwolnienie minie bo ja oszaleje
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ja tez sie modle o to Igolku sloneczko "cioci "nie daj sie zdrowiej nam tu szybciutko


sarenka, `Witaj!kochana z powrotem :-D
karz na ostatnim szczepieniu i bilansie 6-miesiecznym stwierdzil ze na dzien dzisiejszy przypadlosc ta juz nas nie dotyczy.
No to supereczek :ico_brawa_01:
Mamy juz dwa zabki,,hmm juz albo dopiero.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Brawa za zebaczki
no ale nie mamy scen placzu,krzykow i tym podobne.W dzien potrafi sie soba zajac,jest bezproblemowym dzieckiem.B
No to pogratulowac takiego aniolka :ico_brawa_01:
Bardzo zzyl sie ze starszym braciszkiem Oscarkie i sa dla siebie przyjacielami.
No to cudnie :-)
jak to jest u waszych maluczkow??
Weronisia tez jest zwykle usmiechnieta i grzeczna ostatnio wazyla 8600kg jakies pare dni temu wzrost no to nie wiem w czwartek bede na szczepieniu to podam jak jest dokladnie Nadal jest bez zebna chociaz bardzo nad tym pracuje :ico_oczko: ogolnie Wszystko w jak najlepszym pozadku :ico_oczko:

Czekamy na fotki

No i pokocalam na tych kulasach ale gibalam i sam sie do siebie smialam z siebie :-D :-D :-D musialam komicznie wygladac to moje pierwsze takie przezycie nigdy nic takiego nie mialam wiec ciezko mi bylo sie tak przegalopowac po miescie na tych kulach :ico_puknij: ale ze mnie glupek :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-04-20, 23:54 ]
No i pokicalam na tych kulasach Sorki za te pismao ale juz puzno i zmeczona jestem :ico_oczko: DOBRANOC

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 kwie 2009, 08:29

Witam

u nas ok, ale od 5 to juz nie fajnie, maly co chwile beczal i nie dal mi pospac, a wstal juz przed 7.
Za oknem znow cieplutko wiec dzis pewnie pojdziemy na spacerek i pojedziemy z Erikiem na m´nowe mieskanko.
ale kochan pomyśł ze zaniedługo będziesz miała piękny domek i dużo czasu dla małego :ico_oczko: :ico_oczko:
no juz niedlugo, w ten weekend sie wprowadzamy, ale jeszcze troche rzeczy zostalo do ukladania, ale pozniej to juz tylko wypoczywac :ico_oczko:

Dziekuje dziewczyny za zyczenia dla Erika :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jest juz troszke lepiej jak do srosy nie przejdzie na badzania do szpitala :ico_noniewiem:
odwodniona nie jest bo cyca je a to najwazniejsze :ico_sorki:
no to dobrze, wiesz moj Erik tez raz tak mnial, caly dzien tylko kupa i kupa, dupke mial taka czerwona i tez robil na rzadko, ale tylko jeden dzien tak mial
albo kurcze moze Pati Ty????
nie ja nie mam niestety

sarenka, witaj

milo, ze do nas w koncu zagladnelas i ciesze sie, ze Eryczek tak dobrze sie chowa, oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zmieniasz na nowa? ja tez sie przymierzam do tego :ico_oczko:
nie kochana, sie przeprowadzamy, a ta kuchnia jest juz stara i nadaje sie na zlom :-D
Sorki kochana że go tak nazywam ale uwilbiam jego włoski zboczenie fryzjerki :ico_oczko:
ale nie ma problemu, nie gniewam sie, cisze sie, ze podoba Ci sie jego czuprynka :ico_oczko:
Weronka dzis tez tak samo ale ja na szczescie wyreczona jestem przez babcie z powodu mojej nogi :ico_oczko:
no to fajnie, ze masz pomoc, ja niestety wszystko sama robie

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości