Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

21 kwie 2009, 08:44

witam dziewczyny!
na początku wielkie :ico_brawa_01: dla Weronisi i Erika za 6 i 7 miesięcy!! dużo zdróweczka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
marta kochana współczuje ci tej biegunki,bioedna Igunia :ico_olaboga: ,mojej siosty niunia tez od 2 dni ma biegunke,dzisiaj miała isc do lekarza :ico_olaboga: co to za cholerstwo sie tych maluszków czepia,ja z moja córcia tez miałam wiecznie biegunke,raz wylądowaliśmy w szpitalu bo juz sie odwodnila,masakra,chlupało z niej i buzią i tyłkiem :ico_placzek:
wkoncu zapisalam małego do lekarza i juz idziemy w czwartek na 1 wizyte,ciekawe ile wazy :-) je ładnie nawet bardzo,uwielbia jeśc,ale wydaje sie taki chudzienki,pisalyscie tu o chrupeczkach i wlaśnie wczoraj dopiero je małemu kupilam ,jejku jaki byl zachwycony,jak wcinał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-21, 08:49 ]
Pati współczuje ci tej przeprowadzki,ja na szczęście mam ją za sobą,ale bylo ciężko
teraz tez mam ciężko,nie ma mojego kochanego,mozna powiedziec ze teraz to hjestem sama pomomo ze mam blisko siostre i mame i w ogóle znajomych,nie wiedzialam ze moze byc tak ciężko,no ale teraz musimy wytrzymac,zrobie to prawko i zjezdzam spowrotem do mojego ,a któras pytala gdzie on jest w norwegi,daleko daleko!!!
a moj mały tez jest ostatnio nie znośny,cały czas marudzi-jak nie spi! ida te zeby i wyjsc nie moga cholera no! a teraz wlasnie spi,i ja sie chyba tez poloze bo ciągle jestem jeszcze nie dospana,ciagle jescze ukladam sprzatam i prasuje! i mam dosc!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 kwie 2009, 08:56

Agusia1982, witaj
pisalyscie tu o chrupeczkach i wlaśnie wczoraj dopiero je małemu kupilam ,jejku jaki byl zachwycony,jak wcinał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no to super, moj maly tez je wcina, jak zobaczy, ze niose chrupka to od razu raczki wyciaga
nie wiedzialam ze moze byc tak ciężko,no ale teraz musimy wytrzymac,zrobie to prawko i zjezdzam spowrotem do mojego ,a któras pytala gdzie on jest w norwegi,daleko daleko!!!
kurcze albo cos przeoczylam albo nie kumam, wczesniej pisalas, ze zjezdzacie do Polski, a teraz znow chcesz wracac do Norwegii???? A czemu sama jestes w Pl z dziecmi, jesli moge spytac????

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 kwie 2009, 10:34

czesc dziewczyny
sarenka :ico_brawa_01: super ze jestes :ico_brawa_01:
mam nadzieje ze juz wiecej nie znikniesz :ico_nienie: bo my sie tu o Ciebie martwilysmy
Miszka :ico_sorki: daj znak zycie i napisz co u Natali :ico_sorki:
Dana :-) dzieki kochana
Agusia u Igi bedzie tydzien w srode jak ma to rozwolnienie :ico_olaboga:
naszczescie widze juz poprawe w nocy nie bylo kupy tylko nad ranem :ico_sorki:
Pati my tez dzisisj wczesnie wstalysmy :ico_noniewiem:
ale nocka o dziwo spoko :ico_sorki:
lece bo igolowi brakuje kompana do zabawy :ico_noniewiem: -padlo na mnie :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

21 kwie 2009, 11:25

Dzien dobry :) dziekuje dziewczeta :)

Witaj sarenka! :))))))))) Mam nadzieje, ze powklejasz nam wiecej zdjec Eryka jak bedziesz miec czas, albo wyslesz nam zaproszenia na NK i poogladamy jak masz jakies :)

U nas wielkie wydarzenie - Nina dzis spala sama w pokoju - ale noc strasznie niespokojna - ona zasnela o 18.30, bez kapania spala do 6 z przerwami oczywiscie. Nie mialam sumienia jej budzic na kapiel, ale ja bylam poddenerwowana bo moj M konczyl prace o 22, siadl mu tel, a wrocil do domu o 1... wyobrazalam sobie Bog wie co! Ale przedluzylo mu sie i zadzwonil do mnie z pracy dopiero po 24 ze bedzie za 30 minut i nie mial jak wczesniej zadzwonic - a ja juz wyobrazalam sobie, ze zostaniemy same :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

No zatem Nina poradzila sobie calkiem niezle! :) To tylko 5 krokow wiecej do niej w nocy i drzwi narazie otwarte, ale przynajmniej tiwi jej nie przeszkadza :) i moze spac w ciszy i spokoju.

A co do wymiarow Niny - jutro idziemy do lekarza i podamy wszystkie - przy okazji zapytam co mysli o tym wstawaniu na nogi - dzisiaj zrobila kroczki trzymajac sie poreczy :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_sorki:
Oby tylko nie zaszkodzilo jej to - a dajecie witamine D jak swieci slonce? Bo ja jak ide na 2h i slonce pada co najmniej kilka minut na jej buzie to nie daje.. przeczytalam ze na wsi minuta wystarczy zeby dostarczyc wystarczajaca dawke wit D. Musze o to tez jutro zapytac :D cala kartke chyba bede miec z pytaniami.. UPS :D wlasnie mi sie przypomnialo ze ja mam zajecia na studiach :ico_olaboga: :ico_olaboga: no trudno najwyzej M pojdzie, a ja mu zapisze pytania na kartce :)

Agusia - trzymam kciuki za szybkie zrobienie prawka - ale z 2 dzieciaczkow samej bedzie Ci trudno dojechac do Norwegii, a nie ma tanich linii do Twojego mezula?
Ehh ja tam czasem marze zeby moj gdzies wyjechal na kilka tygodni :) i to nie dlatego ze mam go dosc, tylko jakos tak nas to jeszcze bardziej zbliza :) normalnie zapomina ze moglby codziennie mowic mi mile rzeczy i jak bardzo mu na mnie zalezy :ico_zly: :ico_zly: a jak jest daleko to co chwile to slysze :D no a ja tam jestem zdania ze powinno sie odpoczywac od siebie co jakis czas zeby nie zwariowac - i podziwiam tych co mieszkaja i pracuja razem..

Wybralam zdjecia Niny do wywolania :D jest ich 130, znalazlam punkt gdzie za 0,29 zl jest 10x15, a za 0.99zl 15x21 :) i musze kupic album i powklejam - ale nie moge sie zdecydowac na nic, bede musiala sie pofatygowac do sklepu bo na allegro nie moge ich macac i ciezko wybrac :P

Nina sie budzi pomalu wiec zmykam,milego dnia Wam zycze! :)

Ach pokaze Wam kawalek ktory caly czas spiewam - uwielbiam go! :DDDDDDD

http://www.youtube.com/watch?v=Y6X_MS02 ... re=related

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 kwie 2009, 19:00

Witam sie dzisiaj i ja, jakos zaganiana jestem cały dzien i nie moge nic napisac :-)

U nas oki jakos leci, dzien jak co dzien :-) jutro na szczepienie to sie dowiemy j jakie wymiary ma te nasze "malenstwo" :-D

yoanna, tez te piosenke bardzo lubie, juz mam ja "u siebie" i ciagle slucham :-)
A o te witaminke D3 tez musze zapytac bo ciagle na słoneczku jestemy wiec chyba mozna juz przestac, albo ograniczyc jej dawanie :ico_noniewiem:
A i koniecznie napisz jutro co u Ninki jak po lekarzu, co powie na jej wstawanie i w ogle :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 kwie 2009, 20:19

ale kurcze super pogoda :-D
caly dzien siedze z Gusia na ogrodze albo gdzies latamy
dzis budowalysmy namiot :ico_brawa_01:
rozwolnienie chyba ustepuje :ico_sorki: nareeszcie bo to jutro bedzie tydzien jak sie zaczelo :ico_olaboga:
wiola napisz jak tam jutro po szcepieniu i jakie wymiary na Twoj synio :-D
yoanna a Ty daj znac co jest z tym stawianiem na nozki bo jestem ciekawa :ico_sorki: i daj znac jakie gabaryty ma Ninka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 kwie 2009, 20:22

caly dzien siedze z Gusia na ogrodze albo gdzies latamy
dzis budowalysmy namiot
no to fajnie, nie to jak swieze powietrze
rozwolnienie chyba ustepuje :ico_sorki: nareeszcie bo to jutro bedzie tydzien jak sie zaczelo :ico_olaboga:
no to super, moze faktycznie to byla jakas wirusowka

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

21 kwie 2009, 20:49

kurcze albo cos przeoczylam albo nie kumam, wczesniej pisalas, ze zjezdzacie do Polski, a teraz znow chcesz wracac do Norwegii???? A czemu sama jestes w Pl z dziecmi, jesli moge spytac????
tak to prawda ja zjechalam do polski ale moj mąż nadakl tam jest bo tam ma prace,i bedzie przyjezdzal tylko na wakacje i świeta! a to ze sama to mozna tak powiedziec bo mieszkam sama kawalek mam do mamy czy siostry,ale wiadomo oni przeciez tez mają swoje zycie! ogolnie jest mi ciezko, Natalke musze zaprowadzac i odbierac ze szkoly,najgorzej jak ma na 7.45,to z rana musze malego ciągac no i mieszkam na 3 pietrze,wiec latam tak rano i popoludniu,i poprostu nie mam juz sil :ico_placzek: nadal mam syf w domu nie mam kiedy tego ogarnąc,caly czas biegam :ico_placzek: tam bylo mi jednak łatwiej,no i miałam u boku swojego męża!!! nie wiem juz co robic! normalnie jestem załamana!
moj mały tez jest jakis rozdrazniony,nie wiem juz czy to te zęby czy brak taty,nowe miejsce,nowi ludzie! dziewczyny seryjnie jestem załamana!!!! boze jakie zycie jest skomplikowane!!!!
aaa bylam dzis w kościele mojej bylej parafi po zgode na załatwienie formalnosci związanych z naszym slubem no i akt chrztu mojego,a wiecie co mi ksiądz powidzial na koniec jak juz załatwilam papiery-czy mam pieniądze na ofiare!~!!! normalnie :ico_szoking: :ico_szoking: całe szczescie ze w innym kosciele to załatwiamy,tam jest super proboszcz!!!

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 kwie 2009, 21:16

Witam ja od rana :ico_zdrowko: stawiam :ico_tort: moja siostrzenica urodziła się o 8:30 ma 51 cm 3020 i 10 punktów :-D :-D Antek dzisiaj pierwszy raz sobie usiaqdł na podłodze :ico_szoking: rano ćwiczył to u rehabilitantki a wiezorem siedziła ciekawe czy jutro bdzir pamiętał :ico_oczko: teraz możemy jezdzic na ćw co 2 tygodnie :ico_brawa_01:
caly dzien siedze z Gusia na ogrodze albo gdzies latamy
aż chce się żyć ja też latam z małym po dworze :-D
A co do wymiarow Niny - jutro idziemy do lekarza i podamy wszystkie - przy okazji zapytam co mysli o tym wstawaniu na nogi - dzisiaj zrobila kroczki trzymajac sie poreczy
:ico_szoking: dziewczynki zaczynają chodzić wcześniej ale zeby tak szybko :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-21, 21:23 ]
nie wiem juz co robic! normalnie jestem załamana!
moj mały tez jest jakis rozdrazniony,nie wiem juz czy to te zęby czy brak taty,nowe miejsce,nowi ludzie! dziewczyny seryjnie jestem załamana!!!! boze jakie zycie jest skomplikowane!!!!
tak kochana życie jest skomplikowane jesteś daleko od domu i wydaje ci się ze tam będzie lepiej a potem wracasz a jednak nie jest lepiej bo brakuje męża :ico_placzek: jego bliskości ty tęsknisz dzieci tęsknią :ico_olaboga:
aaa bylam dzis w kościele mojej bylej parafi po zgode na załatwienie formalnosci związanych z naszym slubem no i akt chrztu mojego,a wiecie co mi ksiądz powidzial na koniec jak juz załatwilam papiery-czy mam pieniądze na ofiare!~!!! normalnie całe szczescie ze w innym kosciele to załatwiamy,tam jest super proboszcz!!!
:ico_zly: skąd my to znamy ksiądz też człowiek i potrzebuje kasy na nowy samochód :ico_noniewiem:
Antoś już zasnoł ząbki już ładnie widać Antek szczęśliwy :ico_oczko: ale już widać górne 2 :ico_noniewiem: dalej daje mu nurofen na noc bo niby jest spokojny i nie płacze ale po co ma się męczyć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

21 kwie 2009, 21:46

Slonko, gratuluje siostrzenicy! :)

A co jej wstawnia to mi sie wydaje, ze stanowczo za wczesnie :ico_zly: pamietam jak bylam zbulwersowana jak kolezanka pokazywala zdjecia corki i stala w 6 miesiacu ... a tej malej rozrabiary nie da sie powstrzymac. Moze to przez codzienne masaze nozek sie wzmocnily? Ja nie wiem co o tym myslec, dlatego narazie sie wstrzymam - poki co staram sie ja sadzac odrazu jak wstaje - ale dziewczyny mam schizy!! Dzisiaj rano mi sie przymknely oczy ze zmeczenia jak mala bawila sie na dywanie, i oczywiscie spadla na glowke i nawet nie wiem jak bo nie widzialam :ico_placzek: :ico_placzek:
Kurcze nie umiem jej dopilnowac - nawet jak jestem obok to czasem nie zdaze podlozyc reki zeby ja zlapac. A ona wtedy tak placze okropnie :( nie wiem czy to grozne ale wyobrazam sobie jak prababcia Niny opowiadala, ze sasiadom spadla coreczka z 1 pietra i nic jej sie nie stalo ale na wszelki wypadek pojechali do szpitala, nie przyznali sie o co chodzi (nie wiem ile z tego prawdy bo mogli sciemnic ze spadla z lozka na glowke cokolwiek) no i powiedzieli w szpitalu ze cos nie tak z mala bylo ale nie wiedza o co chodzi, zbadali dziecko w jednym szpitalu pozniej drugim (ale po co niby jezdzili po szpitalach kilku skoro juz w jednym powiedzieli ze wszystko ok? - cos mi tu sciemnia ta prababcia - one lubia takie historie przekrecac) No i dziecko zmarlo, bosh nienawidze ludzi za takie historie - a teraz sama Wam opowiadam, wiec Wy mozecie znienawidzic mnie :P ale chodzi o to ze kazdy jeden upadek a ja przez godzin kilka na nia patrze czy wszystko ok :/ zaraz ide poczytac na necie jak to jest z glowka malego czlowieczka - bo podobno jest bardziej dostosowana do upadkow :)

Agusia - glowa do gory!!! Masz przechlapane w sumie, ale pomysl sobie, ze potesknicie sobie a jak sie zobaczycie to bedziecie mogli sie nacieszyc i docenic to ze jestescie razem - a niektorzy o tym zapominaja mieszkajac dlugo ze soba. Zycie jest za krotkie, zeby sie smucic :D wykorzystaj ten czas jak nie ma Twojego M jak najlepiej, i pomysl, ze pewnie niedlugo sie zobaczycie :)
A Twoj M. planuje dlugo tam pracowac? Nie ma opcji zeby wrocil tutaj i otworzyl cos swojego albo gdzies sie zatrudnil?
NO I CO ZA nonono Z TEGO KSIEDZA! Nie lubie takich - no sory ale przez nich nie chodze do kosciola - wierze w Boga, ale zamiast isc do kosciola wole sie sama pomodlic, bo jak sluchalam kazan to gotowalo mi sie w srodku czasem i mialam ochote krzyczec :/

[ Dodano: 2009-04-21, 22:47 ]
Kurde a tez tak macie, ze budzicie sie i nie wiecie gdzie jest Wasze dziecko? Ja odkaz znalazlam ja na podlodze, to nawet podczs drzemki 20 minutowej budze sie spocona cala i nie moge znalezc malej :/ okazuje sie ze spi smacznie w swoim lozeczku, ale tak mam bardzo czesto :((

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości