MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 kwie 2008, 12:52

:ico_brawa_01: tego Ci tez Natashko zycze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 kwie 2008, 20:34

Obrazek

Obrazek

Dzisiaj była świetna pogoda i Fillipek miał pełno roboty na podwórku, hihi
Gospodarz mały


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 kwie 2008, 20:57

lulu , poprostu nie moge sie napatrzec... ale fifka sliczny :-) taki juz duzy chlkopczyk i te cudne oczka :ico_szoking: :ico_brawa_01: gratuluje takiego przystojnego pracusia :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 kwie 2008, 21:17

Moniczka dzieki kochana :ico_haha_02:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

03 kwie 2008, 21:27

hihih lulu no ja wlasnie tez ze zdjeciami przychodze :ico_haha_01:
dzieciaczki podrosly wiec trzeba sie pochwalic a co :ico_haha_01:
sto lat mnie nie bylo ale wiadomo ...zycie hihih
monika ja tu zagladam czasem zeby zobaczyc co tam, u ciebie no bo na alicje tez czekam z niecierpliwoscia :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
my coraz blizej przeprowadzki ja mam rozmowe wkrotce o pare c w aberdeen tak wiec wszystko zaczyna nabierac ksztaltu ehhh jak mylse to i sie ciesze i ciarki mi po plecach chodza- znow zmiany ale juz bedziemy na swoim i pomalu o drugim maluszku bedzie mozna pomyslec :ico_oczko:
tak wiec wklejam najnowsze zdjecia i przesylamy buziaki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 kwie 2008, 07:02

dziendoberek laseczki

Lulu juz pisalam na innym watku ze Filka cudny i te oczy skradna nie jedno serce :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a tu widze tez Justynka zajrzala :-D ciesze sie ze juz wam sie powoli wszystko udalo wyjasnic i wkrotce juz bedziecie mieszkac na nowym :ico_brawa_01:
a Natanek to jak zwykle wspanialy i uroczy a te jego minki bombowe... :ico_oczko: na pewno królowa dumna byla z fotki z nim :ico_oczko:

oj rosna nam te dzieci rosna, a jeszcze pamietam jak nz brzuchami chodzilysmy i sie doczekac nie moglysmy a teraz juz malych podlotkow mamy :-D

a to moj maly czytelnik i buziaki dla wszystkich tiktakowtych Cioc i dzieciaczków :ico_haha_01: http://nata2hka.wrzuta.pl/film/bOpTC35GrQ/s5008057

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 kwie 2008, 07:15

MONIKAB fr, ojejkus jak juz blizioutko do porodu! Tak patrze na Twoj suwaczek i oczom niewierze!! Jak tez czas szybko zlecial?? Myslisz ze dzidzia sie pospieszy czy sie zasiedzi? Jakie masz przeczucia co do terminu porodu?? Moja kumpela jest w 6 miesiacu ostatnio ja spotkalam, juz ma przygotowany wozek i wszystko hihihi wozek z polski importowala. Tak jej zazdroscilam jak mi opowiadala o swojej ciazy hihihihhi

[ Dodano: 2008-04-04, 07:27 ]
julie_377, Natanek przesliczny jest!!! I jaki facecik sie z niego robi hihihih tu przez telefon rozmawia, tu minki strzela hihihi chlopaczek - lowelaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a widze ze zakochany w Bobie Budowniczym hihihihih

dziewczyny tak tu rozmawiacie o dzieciatkach, ja bym chciala najmniej trojeczke hihihih, ale marzy mi sie wieksza liczba, tylko kto je urodzi?? hihihihi znow trzeba bedzie przez to przechodzic, a porodu nie wspominam zbyt pieknie, ale tesknie za tymi chwilami z nowordkiem hihihih Julka teraz tak lobuzuje, chodzi juz ladnie, zaczyna biegac nawet, a wczoraj mnie zachwycila. Odebralam ja od opiekunki i powrot do domku zajal nam cala godzinke. Poszlismy na autobus, jazda zajela nam 5 minut, a reszte 55 minut spedzilismy na trawce zbierajac kwiateczki hihihi Julka zatrzymywala sie doslownie co krok by zerwac kwiatka i wszystkie kladla mi na raczke mowiac TAK! ( po dunsku dziekuje hihihiih ale w jej jezyku to znaczy Prosze, Dziekuje lub Daj hihihi ). Mimo ze mi nonono marzla bo nie przygotowana bylam na taka dluga wycieczke to i tak serducho mi rozmiekalo jak te kwiatki dla mnie zrywala hihiih

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 kwie 2008, 07:43

Mamciu piekne foteczki w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no tak teraz te nasze dzieciaczki takie rozkoszne sa i czasami tak pieknie potrafia nas zaskoczyc i wzruszyc :ico_haha_01: taki ich urok teraz

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 kwie 2008, 08:46

witajcie kochane! widze ze sie wreszcie tu tloczniej robi :-) moze reaktywujemy wreszcie watek :ico_brawa_01:
przede wszystkim musze napisac ze wasze dzieciaczki sa cudne :ico_brawa_01: i to nie jest przesadzone :ico_brawa_01: po prostu na jednym z watkow tik-takowych zebraly sie dziewuchy z CUDNYMI maluszkami :-D
natashko, choc w laptopie zepsul mi sie glosnik i nie moglam posluchac bajeczki Oskarka, to jednak widzialam z jakim zaciekawieniem czytal ta ksiazeczke :ico_brawa_01: maly intelekltualista rosnie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
julieja tez niedawno sie przeprowadzalam i wiem co to znaczy... masa roboty ale i wiele przyjemnosci... meblowanie i dekorowanie domku :ico_brawa_01:
zycze ci spokojnej przeprowadzki i drugiego dzidzusia :ico_haha_02:
a Nathanek- brak mi slow kolejny teterkowy przystojniak :ico_haha_01:
mamciatwoja Juleczka to istna modelka ... w tej sukieneczce i czapie wyglada rewelacyjnie :ico_haha_01: i do ciebie kochane niech bociek przyleci i to kilkakrotnie :-)

a jesli chodzi o mnie... hmmm... no coz dni leca... brzuch :ico_szoking: duzo wiekszy jak z wiktorkiem... kiedy z kims obcym zaczynam rozmowe i jak sie pyta w ktorym jestem miesiacu to nie moze uwierzyc ze jeszcze miesiac przede mna :ico_szoking:
ale w sumie to nie dziwie sie bo te francuskie puderniczki :ico_oczko: to bardziej wystajace tylki maja jak brzuszki :ico_oczko:
ogolnie - zdrowotnie czuje sie dobrze, ale jestem juz zmeczona, wielki brzus daje sie we znaki, ciezko mi, Ala uciska mi na jakis nerw i jestem odretwiala tam-na dole ale chociaz mnie plecy nie bola :ico_sorki: :ico_noniewiem: ciezko mojej cipolince w brzuszku i czesto sie rozpycha jak moze :ico_haha_01: ... a co do terminu porodu... no tak... ponoc na 20 maja ale ja mysle ze juz koncem kwietnia badz poczatkiem maja bede tulic swoja kruszynke :-D
a wypraweczka- juz jest od dawna skompletowana :ico_haha_01: i torby mamy popakowane do szpitala :-)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 kwie 2008, 13:50

MONIKAB fr, ochh jak ci zazdroszcze!! Wypraweczki, i mimo przeprowadzki to dekorowanie pokoiku i dzidzisia na dniach! Takie to slodki okres, choc napewno jest ci ciezko juz z brzusiem, hihih mowisz ze Alcija sie rozpycha? hihi s kad ja to znam :-D :ico_brawa_01: Jakie jest jej ulubione miejsce boksowania??? Z tego co ja pamietam to moje ostatnie trzy miesiace ciazy spedzilam na kanapie, a ty sie wylegujesz czy duzo pracy przy Wiktorku?? Tylko tych odretwien i bolu plecow ci nie zazdroszcze hihihi :ico_oczko:

No ja ostanio wklejalam zdjatka u nas na watku, ale tu tez wkleje jesli sie nie obrazicie hihihih Zeby odswierzyc pamiec o Julence :ico_brawa_01:
Obrazek

Bardzo trudno mi zlapac jak Julenka maszeruje, a tu sie wlasnie udalo jak sobie szla.
Obrazek

zielona Julka
Obrazek
Obrazek

Przebudzona Julka
Obrazek
Obrazek

W swieta Julka przylazla z cukierkiem czekoladowym, a jaka zla byla jak sie dowiedziala ze wcale go zjesc nie moze hihihih
Obrazek

Z Tatusiem
Obrazek

W czapulce
Obrazek
Obrazek

Zabawa w Kulkach
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zamyslona Julka
Obrazek
Obrazek

Co tam tatus je
Obrazek

Julka na samochodziku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ksiezniczka ( Julka zaklada sobie te korale czesto na szyje, zrobila je kiedys jedna z dziewczynek ktora sie opiekowalam. W rece Julka ma przytulanke swoja ulubiona bez ktorej nie zasnie hihihih )
Obrazek

Julki urodzinki i Dusnkie ciastko na urodzinki, ja osobiscie srednio za nim przepadam, ale taka tradycja, jak dzieci sie starsze robia to sie je formuje w ksztalcie dziewcyznki lub chlopca i zaaaaawsze odcina glowe wrzeszczac na cala pare, troche barbarzynski zwyczaj. hihihi Urodzinki wyprawialismy u Julki prababki, stary domek i kuchenka jest strasznie niska, ale tak slodko to wyglada, strasznie mi sie podoba taka niska kuchnia hihihi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości